Horoskop Lev august 2021

Posledný letný mesiac bude veľmi romantickým obdobím. Lev si teraz dokáže obzvlášť užívať spoločnosti jeho drahej polovičky, pretože dokáže prejavovať nielen úprimnú lásku, ale aj vášeň, a to po celý august. Lichôtky robia dobre vášmu egu, čo nie je tak úplne na škodu, len si dávajte pozor na prílišnú samoľúbosť.Tento mesiac sa bohužiaľ rozhodne nedá označiť za pozitívny, skôr naopak. Okolité vplyvy zrejme spôsobia, že Lev tak trochu poľaví vo svojom pracovnom tempe, a bude máš čo doháňať. Dovolenku tak zrejme v auguste budete musieť vynechať a naopak sa snažiť dohnať resty a napraviť predchádzajúce prešľapy.f18.8.
Horoskop august 2021 Lev podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Nemusí byť vždy všetko tak, ako chcete vy. V partnerstve sa protiklady priťahujú, takže asi platí aj u vás, že je partner z iného cesta ako vy. Buďte trpezliví a občas pristúpte aj na kompromis. Chystáte sa dovolenku? Iný názov karty je Trpezlivosť. Baľte sa zavčasu a bez stresu, aby ste pod tlakom okolností nejednali neuvážene a niečo nezabudli. 

Peniaze a práca

Uváženým a pokojným jednaním môžete zvládnuť nápor práce, ktorý je okolo vás. Rátajte s tým, že bude možno potrebné trochu počkať, alebo vás niečo zdrží vo vašej práci. Ak chystáte zmeny vo vašej kariére, urobte konečné rozhodnutie opatrne, aby ste sa neunáhlili. Skúste si veci do práce nachystať večer a dopredu poslať pokojnú energiu na vaše pracovisko. 

Krása

Skúste vstať skôr a malou meditáciou pri vhodnej hudbe si obnoviť svoje sily. Predstavte si misky s modrou a červenou vodou, ktoré naznačujú rovnováhu energií, a to negatívnej i pozitívnej, alebo mužskej a ženskej. Chce to cvik a čas, ale výsledok vás prekvapí. Pocítite viac pokoja na tele i duši.

Kariéra a financie

Ak ste v pracovnej oblasti nespokojní a máte potrebu niečo zmeniť, nerobte ešte v tomto období neuvážené rozhodnutia a nemajte silné výroky. Nejaká osoba by to veľa rada prekrútila a zneužila proti vám. Zamyslite sa, čo by ste chceli zmeniť, akou cestou by ste sa chceli vybrať a oslovte dôverných známych, ktorí by vedeli posunúť váš životopis. Tí, ktorí podnikáte, urobte nejaké zmeny vo vašej pracovnej štruktúre – napríklad vynovte si svoju internetovú reklamu. Všetko toto do dvoch mesiacov padne na úrodnú pôdu.

Zdravie

Dávajte si pozor na zápal močového ústrojenstva, ktorý môže vzniknúť z oslabenej imunity, z nachladnutia. Neriskujte už kúpanie v studenej vode.

Lev na mesiac september – Odkaz vašej víly

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Lev február 2022

Február vo vás prebudí silnú neústupnosť. Lev nebude príliš hľadieť na okolnosti a takmer nikdy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *