Horoskop Lev apríl 2021

Jar je v plnom prúde, čo pre vás znamená veľmi energetický apríl. Lev by mal túto dobu využiť k posunom v oblasti kariéry, kde veľmi dobre uplatnia svoju schopnosť argumentovať. Len dajte pozor, aby ste si toho nenaložil príliš. Veľa stresu vás vedie k uštěpačnosti a ostrému sarkazmu. Vaša nálada bude v apríli priam skvelá, a nič vám ju nedokáže pokaziť. Snáď ani fakt, že vo svojom okolí odhalíte drobného podvodníka. Horoskop napovedá hlavne aktívnym športovcom, že teraz prichádzajú chvíle, kedy dokážete urobiť veľký pokrok. Lev sa samozrejme môže spoľahnúť na podporu svojich blízkych. Všetci budú stáť po vašom boku.
Horoskop apríl 2021 Lev podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Zapojte hravosť do vášho vzťahu! Berte si príklad od detí. Tie sa vedia tešiť zo života! Láska a tvorivosť prinášajú svoje plody, a to radosť z každého prebudenia sa do jasného rána, hoci padá dážď či bijú krúpy. Ani dlhodobé spolužitie v jednej domácnosti nemusí prinášať nudu a nepríjemnosti, ak ste pustili Slnko vo vašej domácnosti. Urobte niečo pekné a optimistické aj pre svoje okolie. Kto plánuje prírastok do rodiny, môže sa mu to podariť. 

Peniaze a práca

Viera v lepšiu budúcnosť by mala byť na programe dňa aj v zamestnaní. Veď Slnko nám vychádza každé ráno a nepýta sa na vašu náladu, alebo či môže vystúpiť na oblohu! Nakazte pozitívnou energiou aj toho večne namrzeného kolegu. Možno sa na neho už dlho nik neusmial! Niekto však musí začať. Presadzujte sa v zamestnaní s úprimnosťou dieťaťa. Dokonca vám môžu vyjsť i malé špekulácie, pokiaľ však budú uskutočňované v medziach zákona. 

Krása

Bolo by hriechom sedieť len doma. Vystavte na pár minút tvár Slnku! Naberiete si z neho optimizmus. Zacvičte si jógu! Pozdrav Slnka je najznámejšia zostava cvikov, ktorá je aj na internete. Pokiaľ ju však uvidíte naživo, nedá sa to porovnať. Kvalifikovaný učiteľ jógy vás totiž správne usmerní v dýchaní i pohybe. 

Láska

Je jar, a tak aj vo vašom partnerskom živote môžete rátať so všeličím, len nie s tým, že by bola nuda! Zadaní môžu rátať aj s výmenami názorov, ale práve to môže priniesť určité oživenie. Dobrá rada znie: Venujte pozornosť potrebám svojho partnera! Mimochodom, práve tento mesiac máte mimoriadne silné vyžarovanie, takže pre mnohých sa môžete stať objektom záujmu i túžby. Aj vďaka tomu sa mnohé veci, o ktorých ste doposiaľ iba snívali, začnú pomaly vyvíjať podľa vašich predstáv. Osobný šarm a skvelá stratégia vám v tom určite pomôžu. Máte všetky šance na to, aby ste práve teraz mali mimoriadne silné erotické zážitky, a to vám zvýši sebavedomie. Ale pozor, ak ste zadaní, mali by ste tieto zážitky  prežívať zásadne so svojím partnerom či partnerkou – inak hrozí prezradenie a nepríjemnosti!

Financie a kariéra

Ak máte pocit, že je toho niekedy na vás veľa a že nič nestíhate, mali by ste trochu spomaliť a prehodnotiť vaše aktivity. Určite by ste však nemali podceňovať situáciu alebo robiť veci povrchne. Mohlo by sa vám to vypomstiť, keby ste nerobili veci naplno. Verte, že trpezlivosť a poctivá práca vás privedú k úspechu, ale ten u vás nebýva zadarmo. Ak vám niekto ponúka výhodný nákup, dobre si to zvážte.

Zdravie

Je vám niekedy ťažko na duši? Pokúste sa myslieť trochu pozitívnejšie a uvidíte, že vám hneď bude lepšie. Najmä nedovoľte iným, aby vám nanucovali riešenia a úlohy, s ktorými nesúhlasíte – snažte sa robiť to, čo vám sedí a s čím súhlasíte. V opačnom prípade by sa mohla prihlásiť nervozita a psychická vyčerpanosť.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Lev január 2022

Zo štartu nového roka si Lev bude pripadať tak trochu zabrzdený. Prakticky po celý január …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *