Horoskop Lev 2022 – láska, peniaze

V hektickom tempe bude plynúť, ba pobeží až – tento váš rok. Bude plný udalostí, prevratov, zmien, no je fajn, že väčšina z nich bude pre vás príjemná, pozitívna a posunie vás výrazne dopredu. Vesmírni trubadúri vám sľubujú veľa ciest, romantiky a hlavne cesty do vami želaného cieľa…ak sa budete čo len trošku snažiť. Spokojnosť sa na vás odrazí tým najlepším spôsobom – výborným zdravím, skvelou kondíciou a extra veľkou dávkou ohromnej vitality. Čaká vás vydarený rok, na ktorý budete ešte dlho spomínať. Aj povestné Božie mlyny budú mlieť pre vás. Odmeny, ktorých sa dočkáte, budú zaslúžené. Spoliehajte sa predovšetkým na svoje intuitívne podnety. 
Horoskop 2022 Lev podľa tém: kariéra, peniaze, zdravie, rodina, láska, vzťahy, krása, práca.

Zdravie

V roku 2022 by ste si mali dávať na zdravie väčší pozor. Ak nezvládnete nápor, ktorý sa na vás kladie, oslabí vám to celý srdcovocievny systém a chrbticu. Zlou životosprávou si zarobíte na cukrovku, či vysoký krvný tlak. Dostanete potom lieky, ktoré môžu vaše libido poriadne stiahnuť k zemi. Mali by ste sa vyvarovať provokačnej rýchlej jazdy a adrenalínových športov. V roku 2022 vás čaká niekoľko skúšok, v ktorých sa prehodnotí aj váš charakter. Nezúfajte a poučte sa z chýb, ktoré už nezopakujte. Poriadne odpočívajte, nájdite si čas pre rodinu, a snažte sa svoj život príjemnejšie ustáliť.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2022

Jupiter

Najdôležitejšia planéta, Jupiter, má celý rok 2022 vplyv na zlepšenie vzťahov s druhými. Možno očakávať zdravé zvýšenie sebadôvery a sebavedomia. Ak budete súznieť s prírodou a vesmírnym poriadkom, karmické dielo sa podarí.
Nezabúdajte na ľudí okolo seba, pretože len vďaka nim môžete byť úspešní.

Urán

Planéta zvratov Urán sa od jari 2022 bude pohybovať sedem rokov v znamení Býka, ktorý s vami neladí. Dlhodobo vám prinesie zmeny a boj o postavenie. Dospejete k vážnemu prehodnoteniu vášho vzťahu k vonkajšiemu svetu. Mnohé staré skončí.
Zmeny sa týkajú vašej práce, aj akékoľvek inej oblasti vášho života, kde máte nejaké záväzky. Zatúžite po slobode a nových inšpiráciách.
Obdobie je však veľmi vhodné pre štúdium nových oblastí poznania, ezoteriku, rozvoj svojho potenciálu, rozširovanie vedomia. Získate tak nové schopnosti pre formovanie vašej budúcnosti.

Magický vplyv Mesiaca

  • Spln Mesiaca v znamení Leva nastane 21.1.2021 a prinesie jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky nevyhovujúce vzťahy, zmluvy a dohody.
  • Nov Mesiaca v znamení Leva nastane 1.8.2021 a prinesie ohromnú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu. Vrhnúť sa môžete do nových plánov a aktivít.

Ročný Horoskop 2022 LEV

Začiatok roku 2022 sa ponesie v duchu lásky, ktorá len tak nevyhasne. Možno budete môcť popremýšľať nad svojím štýlom života, ale pozor na financie!
Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2022 10.1., 30.3., 3.8.,11.12.
Šťastné čísla na rok 2022 2, 30, 49, 788, 99
Šťastný mesiac pre rok 2022 Marec

Láska a vzťah

Stanete sa citlivejší a psychické pochody budete prežívať omnoho intenzívnejšie ako inokedy. Je to doba na to, aby ste spoznali seba a svoje city a pocity. Budete mať dojem, že vám niekto dáva do cesty prekážky, alebo že sa vám snaží sťažiť život.
Nepáči sa vám diktát od niekoho iného. Chceli by ste si vymeniť úlohy, byť tým silnejším, dominantnejším.
Dobré vzťahy môžu byť založene len na vzájomnom porozumení. Partner si môže začať klásť nečakané podmienky. Situácia preverí silu vzájomnej osudovosti a schopnosti váš zväzok udržať.
Nerobte dôležité rozhodnutia pod vplyvom hnevu, ani v tomto roku 2022, a snažte sa byt nad vecou. Môžete očakávať uznanie svojich predností a osobnej autority.

Financie a kariéra

Nevzdávajte sa, nebuďte nevľúdni voči spolupracovníkom, ani voči konkurencii…šľachetne im pomôžte, ak to budú potrebovať. Vaša obľúbenosť u nich bude neprehliadnuteľná. Počas júla a augusta sa budete vyhrievať na výslní a užívať si pohodu, aj bez námahy budete dosahovať vynikajúce pracovné výsledky. A ruka v ruke s nimi aj pekné peniažky sa objavia na vašom bankovom účte.

Na čo si dať pozor v roku 2022

Budete tento rok každého priťahovať a všetko vám pôjde od ruky, ale je dôležité si uvedomiť, čo je pre vás dôležité a tomu sa aj venovať. Impulzívne hádky nikdy nič dobrého nepriniesli. Chce to viac trpezlivosti, inak premárnite skvelú príležitosť.

Peniaze a práca

Predsavzaté ciele môžete v roku 2022 dosiahnuť len s toleranciou a kompromismi. V septembri sa nenechajte odradiť ťažkosťami a buďte vo všetkom vytrvalí.
Máme sklon ku vzdoru a dávate dosť otvorene najavo, že máte svoje vlastné predstavy o tom, ako si usporiadať prácu a život. Avšak od vás sa očakáva, že sa budete presne držať predpísaných pravidiel.
Vo februári a marci môžete byť pod väčším tlakom udalostí, budete sa stresovať. Nepúšťajte sa do sporov. Doterajší život vám umožnil dosiahnuť určitú životnú úroveň. Uspokojte sa teda zatiaľ s tým a nemyslime na mimoriadny finančný hazard.

Čo vám rok 2022 prinesie

Prinesie vám na jednu stranu pohodu, kľud, šťastie a spokojnosť, ale tiež určitú beznádej a to v prípade ak nebudete chcieť riešiť problémy a budete ich ďalej zametať pod koberec.

Lev: ročný horoskop 2022

Levov horoskop 2022 bude zameraný najmä na prácu. Ľudia tohto ohnivého znamenia, ktorého vládnuca hviezdou je samotné Slnko, sú veľmi cieľavedomí a vytrvalí, a tak sa v kariére nezľaknú žiadne väčšie výzvy. Oplývajú silnú tvorivou energiou, ktoré často využívajú na to, aby sa stali stredom pozornosti. Tiež sa im páči, keď sú veci podľa nich, a tak mávajú sklony k panovačnosti, čo sa ich okolie nemusí vždy páčiť.V počiatočných mesiacoch roku 2022 zaznamená Lev problémy v oblastiach, u ktorých podcenil predchádzajúcej plánovania. V tejto dobe budete musieť staviť na opatrnosť a diplomaciu a veci si vopred dobre premyslieť, či už pôjde o vzťahy či kariéru. S plánovaním sa nebojte obrátiť na niekoho z vašich priateľov a majte neustále na pamäti, že nič nemôžete mať ihneď.Na jar sa váš horoskop obráti smerom k vašej kariére. Pracovné ponuky sa na vás budú len hrnúť a niektoré z nich by po vás mohli vyžadovať, aby ste vycestovali niekam do zahraničia. Tu je potrebné zvážiť, či za to daná príležitosť skutočne stojí. Ako Lev ste predsa len skôr vodcovský typ, a tak by ste sa v podradné pozícii nemuseli cítiť zrovna dobre. Ak máte v hlave nejaký nápad na podnikanie, tak nastala ideálna doba ho uskutočniť.V polovici roka 2022 bude pravdepodobne ohrozená vaša finančná situácia, čo by mohlo viesť k depresívnym či úzkostlivým stavom. Pamätajte na to, že keď ste sa do tejto situácie dokázali dostať, tak z nej zase nájdete cestu von. Hlavne neprepadajte panike a nezdôverujte svoje financie niekomu cudziemu. Daná osoba by nemusela mať tie najčestnejšie úmysly a vám by sa tak mohlo ešte priťažiť.Od jesene až do konca roka bude váš horoskop konečne priať vzťahom. V práci bude mať Lev zaslúžený pokoj, takže bude dostatok priestoru na rodinné návštevy či výlety. Partnerské vzťahy sú teraz veľmi silné, takže aj keď vám do cesty vstúpi nejaká prekážka, bez problému ju prekročíte a budete sa posúvať ďalej. Ideálnou cestou, ako posilniť vzťahy, budú rôzne športové aktivity ako napríklad badminton či stolný tenis.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Lev január 2022

Zo štartu nového roka si Lev bude pripadať tak trochu zabrzdený. Prakticky po celý január …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *