Horoskop Kozorožec september 2021

V septembri by mal každý Kozorožec investovať čas a energiu do zdravia. Dlhé dni v práci a časté nadčasy by sa na ňom mohli negatívne podpísať. Preto nezabúdajte na dostatok pohybu a spánku – telo sa vám za to odvďačí. S vzťahmi si teraz nemusíte robiť hlavu, budú pokojné a harmonické.Čo sa osobného života týka, tu môže každý Kozorožec očakávať zaujímavé udalosti. Vplyv Venuše vo vás vzbudí túžbu. Lákať vás v septembri bude predovšetkým zakázané ovocie. To môže priniesť spustu dobrodružstva a neotretých zážitkov, ale na druhej strane aj problémy. Taktiež vaše city budú v tomto období veľmi intenzívne.Kozorožec október >>
Horoskop september 2021 Kozorožec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Podľa tejto karty môže byť, že ste už prešli určitou cestou, kde ste sa pomocou partnerstiev sami lepšie spoznali. Je čas pohnúť sa ďalej a začať vyšší level. Nemusí to ísť ľahko. Skúšky, ktoré zažívate v manželstve, môžu posunúť váš terajší vzťah tam, kde má práve ísť. Voľní môžu stretnúť partnera, ktorý ich bude dopĺňať, aby nestagnovali na jednom mieste. 

Peniaze a práca

Karta Svet dáva zelenú novým cestám, a to pracovným i vzdelávacím. Nevylučuje sa i ďaleká cudzina, ktorej sa treba otvoriť. Možno sa vydáte len za hranice vášho bydliska a konečne začnete študovať angličtinu, alebo iný svetový jazyk. Nikdy nie je neskoro, aj keby ste boli rovno pred dôchodkom! 

Krása

Buďte cool alebo inak povedané svetoví! Ak na vás dolieha stres, alebo si myslíte, že všetko nezvládnete, nezabúdajte na autogénny tréning a terapiu vodou, slnkom a športom. Možno to bude chcieť aj zmenu v pohľade na vaše okolie. Vtedy pomáha dovolenka. Po nej sa ozaj človek pozerá na všetko inak. 

Kariéra a financie

V tomto období sa vám nečakane objavia dve skvelé pracovné možnosti – bude sa treba rýchlo rozhodnúť. A paralelne na pracovnom mieste, kde momentálne ste, sa vám začnú odhaľovať praktiky politiky firmy, v ktorej robíte. Bude to spletité, ale objasnia sa vám veci, ktoré ste doteraz nevideli… A vaše rozhodnutia ohľadom nových ponúk budú oveľa ľahšie…

Zdravie

Dávajte si pozor na bolesti hlavy – môžu byť prepojené aj s problémami vášho zraku. Nepodceňujte tieto symptómy a vyhľadajte lekára.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Kozorožec január 2022

Hneď zo začiatku roka by sa mal Kozorožec zamerať na dlhodobé ciele. Január vám nadelí …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *