Horoskop Kozorožec október 2021

Hoci vám október do života prinesie veľa zábavy, vy sa budete zameriavať predovšetkým na prácu. Kozorožec bude vďaka postavenie Marsu v Škorpiónovi veľmi ambiciózny, a tak ľahko dosiahne nadpriemerných výsledkov. Vaše emócie budú skôr v útlme, takže vás žiadna nečakaná novina len tak nerozhodí.Pokiaľ ide o vaše zamestnanie, budete zažívať pokojné obdobie. Kozorožec sa totiž ešte v októbri môže vyhrievať na výslní predchádzajúcich úspechov. Stačí udržiavať iba priemerné tempo. Konečne tak budete mať čas venovať sa sebe. A to ako po fyzickej, tak po psychickej stránke. Prospeje vám, keď si zhodnotíte uplynulé udalosti.
Horoskop október 2021 Kozorožec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Pocity samoty, aj keď žijeme vo vzťahu, sú časté. Počúvajte svoje vnútro, čo vám hovorí. Hľadá pravdu. Nie tú, ktorú sa dočítate niekde, alebo vám to povie iný človek. Pravdu, ktorú cítite ozajstne. Nepotrebujete to nikým odobriť. Všetko ostatné, sú len názory iných. Buďte sami sebou, a potom sa obráťte k partnerovi. Ak sa dá, pozerajte na neho inými očami ako doteraz. 

Peniaze a práca

Čakajú vás rôzne dôležité úlohy? Treba sa na nich náležite pripraviť. Naštudujte si normy a predpisy, dajte si dostatok priestoru, kým vyjdete s vašimi plánmi na svet. Iste vás potom bude čakať úspech a spokojnosť. Spoliehajte sa na svoju vnútornú múdrosť, ale pritom choďte dopredu s dobou! 

Krása

Nedržte sa kŕčovite svojho názoru. V tomto je často príčina kŕčových žíl, bludnej ľadviny, zlomenín, kurích ôk či rôznych mykóz. Dajte denne priestor krátkej meditácii. Zamyslite sa nad vašimi neduhmi. Vráťte sa však potom k normálnemu životu. 

Financie a kariéra

V pracovnej a finančnej oblasti máte najlepšie vyhliadky z celého zverokruhu. Všetko pôjde samo od seba – bude o vás veľký záujem a budete dostávať nové, seriózne pracovné ponuky. Vy si môžete diktovať svoju cenu a dovoliť si dať finančnú latku vyššie ako doteraz. Časovo a energeticky to bude náročné, ale dosiahnete úspech, povýšenie a lukratívne možnosti práce aj v zahraničí.

Zdravie

Dajte si pozor na bolesti kolena a ramena, ktoré môžu súvisieť buď s prechladnutím pri zlom počasí, alebo z natiahnutia svalstva, či z drobných poranení.

Váš oltárik

Na kovový tanierik položíme bielu sviečku, vyrezávanú tekvičku, znak pentagramu, prisypeme trochu bielej soli a pridáme tri lístočky rozmarínu. Po tri večery od Samhainu budeme páliť vždy po jednom lístočku rozmarínu.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Kozorožec január 2022

Hneď zo začiatku roka by sa mal Kozorožec zamerať na dlhodobé ciele. Január vám nadelí …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *