Horoskop Kozorožec november 2021

Ak ste si doteraz nenašli čas na jesenné upratovanie, tak k tomu určite využite november. Kozorožec by totiž mohol mať pocit, že v jeho živote niečo nesedí. Avšak ak uvediete do praxe svoju systematickosť, určite si spoľahlivo zorganizujete tiež vlastné myšlienky. Prácu a vzťahy teraz žiadne významné udalosti nečakajú.Harmonické obdobie, ktoré vás čaká v novembri, môžete využiť taktiež v kariére. Nebojte sa osloviť spolupracovníka, alebo šéfa, v tomto období sa iste stretnete s pochopením a ústretovým jednaním. Pre Kozorožcov to môže pokojne znamenať zvýšenie platu alebo inú podobu bonusu. Tento mesiac sa budete venovať taktiež svojej fyzickej kondícii.
Horoskop november 2021 Kozorožec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Pozrite sa na váš protipól ako na svoj obraz v zrkadle. Kto dlhodobo pracoval na svojom vzťahu a riadil sa pritom bezpodmienečnou láskou, bude zberať úrodu svojej práce. Pre ostatných platí, že nič nie je stratené, len buďte úprimní k sebe i partnerovi. Malé sklamania ktoré zažívate, sú pre vás výzvou spracovávať svoje egá. 

Peniaze a práca

Práca chvatná, málo platná. Žiadna stavba sa nevybuduje za jeden deň. Úspech príde, ale nie hneď! Získate ho tvrdou prácou. Netreba sa do ničoho ponáhľať. Dajte si pozor na nevýhodne podpísané zmluvy. Nemusíte prísť hneď o majetok, ale zisk môže prísť neskoršie, ako ste plánovali. Nedôverujte ústnemu sľubu, majte všetko podchytené na papieri. 

Krása

Deň začínajte rozcvičkou! Stačí pár minút po zobudení. Ponaťahujte si chrbticu a urobte si pár svojich obľúbených cvikov na celé telo. Doprajte si tuzemskú zeleninu a ovocie. Ak nejde všetko podľa vašich predstáv, nepripúšťajte si smútok či až dokonca depresiu. Využite každý deň na vychádzku. 

Práca a financie

Relatívne v pracovnej a finančnej oblasti by sa vám malo dariť. Pozor, nemajte v tomto období veľké oči a nevystrkujte rožky! Ostaňte na momentálnom pracovnom poste, koncom roka vás čaká finančná odmena a postup, Ak by vás to naďalej neuspokojovalo, dobrý čas na zmenu máte v marci, ale budúci rok vám postavenie planét a hviezd bude mimoriadne priať v pracovnej a finančnej oblasti. Ponuky budú prichádzať samy od seba, nie je vylúčené, že aj zo zahraničia, takže buďte pripravení, aby ste na tieto možnosti, reagovali flexibilne.

Zdravie

V zdravotnej oblasti sa zamerajte na prekrvenie dolných končatín. Potrebujete viac pohybu na čerstvom vzduchu – najmä Kozorožci, ktorí majú sedavú prácu. Hrozí vám vzniknutie miernych trombov.

Kozorožec na mesiac november – Kúzlo so sviečkou: Nadviazanie spojenia s anjelmi

Ak chcete, aby ste mali okolo seba anjelov, zažínajte si biele a ružové sviečky.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Kozorožec január 2022

Hneď zo začiatku roka by sa mal Kozorožec zamerať na dlhodobé ciele. Január vám nadelí …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *