Horoskop Kozorožec marec 2021

Počas prvého jarného mesiaca by mal Kozorožec spozornieť. Marec vám totiž do cesty naskladá niekoľko nečakaných prekážok, ktoré by vás mohli pekne rozhodiť. Najlepšie urobíte, keď zameriate všetku svoju pozornosť na svoje dlhodobé kariérne ciele. V tejto oblasti totiž máte veľkú šancu na úspech, napríklad vo forme povýšenie. Pri výmene názoru s autoritou by ste si mali uvedomiť svoje podriadené postavenie. To platí aj v prípade, že ste si istý, že máte pravdu. Horoskop radí, že tvrdohlavosť by v tomto prípade mala ísť stranou. Inak sa v marci Kozorožec dostane do problémov. Voľný čas budete radi tráviť s rodinou.k30.3.
Horoskop marec 2021 Kozorožec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Vodná princezná vnímavo a nežne prináša lásku a cit k tým, ktorí sú ochotní mať niekoho radi. Samozrejme, ide to aj bez karty, veď ony sú len barličky pre toho, kto má problém, alebo chce niečo riešiť. Skúste byť nežnejší, oceňte pôvaby života i svojej partnerky, či náklonnosť partnera. Pochopte jeden druhého, aj napriek tomu, že ste si v minulosti ublížili. 

Peniaze a práca

V robote tiež dobre padne, ak sú k sebe ľudia milší a vychádzajú si v ústrety. Ak nie ste spokojní s prácou, skúste si na nej nájsť aj niečo milé a pozitívne. Nevrlá kolegyňa má možno doma problémy, alebo si namýšľa, že ju nemáte radi. Milý úsmev, ktorý jej darujete hneď ráno, urobí zázrak. 

Krása

Pohľadom na kartu plávajúcej ženy sami uznáte, čo je liekom na zlú náladu, depresiu alebo choroby pohybového ústrojenstva. Plávanie v bazéne, rieke či dokonca mori, je ten správny liek pre vás! Pobyty pri mori sú teraz aj lacnejšie.

Láska

Nezadaní Kozorožci,  aj keď si užívate slobodu, máte vnútorný pocit, že by ste už potrebovali niekoho, kto bude oporou po vašom boku. Neuľahčujte si situáciu surfovaním po zoznamkách na internete, pretože v dohľadnej dobe dostanete pozvanie sa zúčastniť na svadbe niekoho z okruhu vašich dobrých známych. A tu môžete stretnúť niekoho, kto vám padne do oka a pri komunikácii budete mať pocit, že ste stretli svoje duševné dvojča. Zadaní Kozorožci, máte pocit, že partner vás zavaľuje stálymi výčitkami a požiadavkami. Namiesto toho, aby ste pred riešením utekali, zahmlievali, mali by ste si s partnerom sadnúť a povedať svoj názor. A najmä, prispieť nápadmi k riešeniu danej situácie. Ak to tak neurobíte, váš partner to síce zvládne a ustojí, ale môže sa medzi vami vytvoriť neviditeľná priepasť…

Financie a kariéra

V stabilnej práci sa vám bude naďalej dariť a vaši nadriadení vás budú rešpektovať, čo je pre vás veľmi dôležité. Môžete dostať aj vedľajšiu pracovnú ponuku, ale treba si zvážiť, či to časovo a energeticky budete zvládať. Aby ste nespadli medzi dve stoličky, treba dôkladne zvážiť, aby pre vedľajšiu pracovnú činnosť ste neohrozili tú stálu a stabilnú.

Zdravie

Hrozia vám zápaly chrbtice a krížov a taktiež bedrového kĺbu. Obliekajte sa ešte teplo a nechoďte do extrémov, pokiaľ ide o fyzickú aktivitu.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Kozorožec september 2021

V septembri by mal každý Kozorožec investovať čas a energiu do zdravia. Dlhé dni v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *