Horoskop Kozorožec máj 2021

Ako už to tak býva, máj praje láske a pre vás to platí dvojnásobne. Kozorožec bude intenzívne prežívať doslova každý okamih, a to nielen čo sa týka partnerských vzťahov, ale aj kultúrnych zážitkov ako napríklad koncertov a divadelných predstavení. Dovolenka je však ešte ďaleko, preto nezabúdajte myslieť ani na prácu. Tento mesiac bude priať naopak kariére. Hoci pre Kozorožcov máj nebude jednoduchý, pretože sa budú potykať s menšími prekážkami, po ich prekonaní ich čaká zaslúžená odmena. Nadriadení si iste všimnú vašej usilovnosti, a vy tak máte našliapnuté pokojne k pracovného postupu. Stačí vo svojom snažení vytrvať a byť videný.
Horoskop máj 2021 Kozorožec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Nechajte si s partnerom navzájom trochu viacej slobody. Oživí to vzťah a vy si budete vzácnejší. Napríklad, jeden deň v týždni si darujte popoludnie či večer, kedy nebudete spolu. Choďte niekam aj bez manžela či priateľa. Je dobre si na to navyknúť od začiatku. Voľní, tí nech si plánujú stretnutia s priateľmi a chodia viac do spoločnosti. 

Peniaze a práca

Mince patria do zóny kariéry skôr, ako do oblasti lásky. Možná je spokojnosť s financiami, istota na pracovisku, krátke cesty a zber úrody svojho doterajšieho úsilia. Oddýchnite si, hoci len na krátkej víkendovej dovolenke! Zaslúžite si to. Odpočinutý človek odvedie prácu lepšie, ako ten večne ustarostený. 

Krása

Obdobie, ktoré naznačuje deväť mincí, prináša pevné zdravie na tele i duchu. Nepreháňajte to však s jedlom a pitím sladkých nápojov. Majú veľa kalórií. Počas dňa potrebujeme piť dostatok tekutín, večer menej. Najlepšie bude, zvyknúť si piť nesladený čaj alebo čistú vodu. 

Láska

Nezadaní Kozorožci, ak ste single, ohľadom vzťahov v tomto období sa nachádzate v akejsi levitačnej fáze. Síce túžite aj po slobodnom živote, ale aj po trvalom vzťahu. Len nemáte energiu hľadať, skúšať a zoznamovať sa. Pre vás najkomfortnejšie by bolo, keby sa vám v živote objavila zrelá osobnosť, ktorá by vyhovovala vašim požiadavkám na trvalý partnerský vzťah. Ale takto to v živote nechodí… Letné obdobie si užijete ešte single, ale už na koniec leta bude postavenie hviezd lepšie, aby ste nadviazali vhodnú známosť. Partner, ktorého stretnete, ocení váš intelekt a zmysel pre zodpovednosť. Tento rok bude ku vám rozmarný – tak ako v lete môžete byť sami, tak v zime už môžete byť vo dvojici. Zadaní Kozorožci, ktorí sú v trvalých partnerských vzťahoch, musíte sa trošku viac zaradiť do rodinnej svorky, informovať partnera, čo sa deje okolo vás a vo vašej finančnej oblasti. Partner je síce trpezlivý, ale musí viac vedieť o tom, kde a s kým trávite svoj čas. Najmä z toho dôvodu, aby mohol zorganizovať letné aktivity a dovolenky. Stačí len málo a predídete takto možným nezhodám a hádkam. Nezabúdajte ani na jubileá a sviatky vašich rodinných príslušníkov – môžu byť na to citliví… Pre pokoj a súlad v rodine buďte trošku pozornejší alebo empatickejší. Všetko bude dobré 🙂

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti veľmi dobré vyhliadky, otvárajú sa nové pracovné možnosti v tej sfére, v ktorej ste pôsobili doteraz. Mali by ste sa zamerať len na pracovné výsledky, neriešte medziľudské vzťahy, neangažujte sa v problémoch, ktoré sa vás netýkajú. Nevyslovujte nahlas svoje rebelské názory, buďte lojálni k šéfovi alebo k vedeniu. Ak to dodržíte, čaká vás plodný pracovný rok s finančným ocenením aj navyše.

Zdravie

Pozor na natiahnutie svalov, drobné zranenia a úrazy! Alfa a omega všetkého je vaša sústredenosť.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Kozorožec január 2022

Hneď zo začiatku roka by sa mal Kozorožec zamerať na dlhodobé ciele. Január vám nadelí …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *