Horoskop Kozorožec jún 2021

Jún prinesie ťažkú skúšku partnerským vzťahom. Jarná romantika už opadla, a Kozorožec tak bude musieť čeliť obávanému stereotypu. Teraz sa ukáže, či je vaša láska skutočná alebo sa jednalo iba o krátkodobý flirt. Avšak nezúfajte, aj keď je vaša známosť u konca, stále máte pred sebou veľa nezabudnuteľných letných zážitkov. Nezadaným Kozorožcom bude toto obdobie rozhodne svedčiť. Z nedávnej novej známosti sa teraz môže vyvŕbiť omnoho viac. Stačí sa trochu snažiť, prejaviť iniciatívu a vziať veci do svojich rúk. Ide predsa o vaše šťastie, tak si ho nenechajte prekĺznuť medzi prstami. Tešiť sa v júny môžete taktiež z pevného zdravia a vitality.<< Kozorožec máj
Horoskop jún 2021 Kozorožec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Aj v tom najlepšom vzťahu sa občas vyskytne napätie, či dokonca boj typu kto z koho. Panovník chce vládnuť väčšinou všade, teda i v láske. Možno budete bojovať o upevnenie svojej pozície. Skúste však nepresadzovať svoju vôľu silou, ale diplomaciou a hlavne láskou. V partnerstve má byť tento ušľachtilý cit na prvom mieste.

Peniaze a práca

Karta vyjadruje viac svetské záležitosti, než po nej nasledujúca karta číslo päť Veľkňaz. Znamená úspech na poli hmoty. Malo by sa vám dariť vo financiách i presadzovaní svojich zámerov. Ak pevne uchytíte moc do svojich rúk a budete si veriť, môžete byť úspešní. Cisár môže znamenať aj pomoc osoby mužského pohlavia. 

Krása

Chyťte si vládu nad svojim telom do vlastných rúk. Panovník si sedí pevne na svojom tróne, preto karta značí upevnenie zdravia. Treba tomu aj veriť a niečo pre to aj urobiť! Konzumujte teraz viac produkty z prírodných zdrojov, ako umelých. V dnešnej dobe je vždy na trhu pestrá ponuka živej stravy. 

Financie a kariéra

Táto sféra v Kozorožcovi je pod mimoriadne prajnou planétou. V prvom rade vy sami si môžete určiť cenu za svoju prácu. Vy si môžete vyberať vhodné projekty a pracovné príležitosti, ktoré sa vám v tomto období a po celý rok budú núkať. Tento status si udržíte najmä tým, že budete čo najsamostatnejšie pracovať a pôjdete svojou líniou. Držte sa svojich myšlienok a nerozdávajte svoje nápady zadarmo!

Zdravie

Ak vás v tomto období trápia zapálené ďasná, môže to znamenať, že momentálne ste si neistí sami sebou a rozhodnutiami, ktoré ste urobili. Okrem toho, možno aj nestíhate dokončovať rozpracované záležitosti.

Kozorožec na mesiac jún– Váš amulet

Čistý krištáľ – či už v podobe prívesku, náramku, náušníc, alebo amuletu zaveseného v aute, na spätnom zrkadielku.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Kozorožec január 2022

Hneď zo začiatku roka by sa mal Kozorožec zamerať na dlhodobé ciele. Január vám nadelí …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *