Horoskop Kozorožec júl 2021

Júl si každý Kozorožec najlepšie vychutná, ak sa zameria na šport a pobyt v prírode. Energia máte na rozdávanie, a tak využijete každej príležitosti k aktívnemu tráveniu voľného času. Tiež si uvedomte, že váš životný štýl nie je univerzálny, a preto do neho okolia nenúťte. Všetci nie sú naladení rovnako ako vy. Júl sľubuje upokojenie v pracovnej oblasti života Kozorožcov. Po predchádzajúcich ťažkostiach si konečne zaslúžite trochu oddychu. Problémy sa však môžu objaviť k rodinnom kruhu. Najavo vyjde až doposiaľ ukrývané tajomstvo alebo nastane nečakaná udalosť. Každopádne bude nutné túto situáciu riešiť bez odkladu. Dovolenka musí počkať.e2.7.
Horoskop júl 2021 Kozorožec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Niekedy to ľudia ani nemyslia zle, ak sa medzi vás zamiešajú, ale potom už vo vašom vzťahu nebudete len vy dvaja. Nepustite preto medzi vás a partnera nikoho iného. Hovorí sa, že mnoho kuchárov pokazí aj jednoduchú kašu. Malé nevinné prekáračky však medzi vami nevadia, skôr posilnia komunikáciu. Skúste si spolu zašportovať len tak pre radosť! 

Peniaze a práca

Prácu si v dnešnej dobe treba vážiť, hlavne ak vás napĺňa. Skúšaní odvahou a trpezlivosťou sme snáď každý deň. Pokiaľ to zvládneme, o to viac nás robota baví. Nechajte si pri rozhodovaní svoj rozum a nešite nič horúcou ihlou. Buďte prístupní i novým myšlienkam a tvorivosti. Vložte viac úsilia tam, kde to práve škrípe. Nech však ide ruka v ruke zdravá hravosť a radosť zo súperenia medzi vami i kolegami. 

Krása

Po práci si zaslúžite oddych, najlepšie ak bude aktívny. Pomáha odbúrať nerváky či stresy, ktoré si zdravo vybijete z tela i z hlavy. Navyše pôjdu dole kilá, ktoré ste si časom nazbierali. Vhodný je beh, korčuľovanie či bicyklovanie. Nezaškodí meditácia pri zapálenej sviečke, keďže je päť palíc ohnivá karta. 

Láska

Kozorožci, hviezdy vo vašom prípade nasvedčujú tomu, že láska a všetko, čo s ňou súvisí, sa budú práve v tomto letnom mesiaci hlásiť o svoje slovo. To, do akej miery sa vám podarí zrealizovať všetko, čo ste si vysnívali a po čom túžite, bude do značnej miery závisieť aj od vašej aktivity a vibrácií, aké budete vysielať smerom k objektu svojich túžob. Myslite na to, že to, čo budete vysielať, bude sa vám aj vracať. Tento mesiac bude bohatý aj na stretnutia s ľuďmi, ktorí vás môžu nasmerovať alebo dostať presne tam, kam chcete ísť. Ak takýchto ľudí stretnete, dobre ich počúvajte a vyberte si z toho, čo budú rozprávať, potrebné informácie a rady, ktoré sa vám môžu zísť, keď príde ten správny čas. Zadaní Kozorožci môžu v tomto období pociťovať nejaké rozpory s partnerom – snažte sa hľadať kompromisy a podporovať to, čo vás spája. Urobte napríklad partnerovi či partnerke radosť a zoberte ich na pekný výlet, či romantickú večeru.

Financie a kariéra

Pokiaľ ide o kariéru, nemožno očakávať nejaké prevratné zmeny – najmä nie v prvej tretine mesiaca.  Určitá zmena však môže prísť potom, v druhej tretine júla. Problém však môže byť v tom, že vaše myšlienky budú trochu rozhárané a fantázia vás môže unášať iným smerom… Pokúste sa sústrediť, aby ste neurobili nejakú chybu a buďte prístupní aj kompromisom. Peniaze utrácajte len na to, čo ste mali v pláne a rozhodne ich nerozhadzujte. Dobrou investíciou by však bola aj krátka dovolenka, kde by ste zregenerovali svoje sily.

Zdravie

Nepreháňajte to so športom, aby ste si neprivodili problémy. Zvoľte radšej pokojnejšie aktivity – inak sa môžu o slovo prihlásiť problémy s chrbticou a krčnou chrbticou. Dbajte aj na pitný režim a nepreháňajte to so slnením.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Kozorožec september 2021

V septembri by mal každý Kozorožec investovať čas a energiu do zdravia. Dlhé dni v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *