Horoskop Kozorožec január 2022

Hneď zo začiatku roka by sa mal Kozorožec zamerať na dlhodobé ciele. Január vám nadelí mimoriadnu dávku disciplíny, a tak je oveľa väčšia šanca, že svoje plány dotiahnete do konca. Okolie k vám možno bude aj vzhliadať, tak dajte pozor, aby vám obdiv nestúpol do hlavy – pýcha predsa predchádza pád. Január bude pre kozorožcov nabitý energiou. Svoju pozitívnu auru budete vyžarovať aj do okolia, čím prilákate mnoho zaujímavých ľudí. Nech už je to potenciálny partner, nový kamarát, alebo významný obchodný kontakt, v každom prípade vám táto nová známosť prinesie spustu výhod. Stačí, keď vystúpite zo svojej ulity a otvoríte sa svetu.
Horoskop január 2022 Kozorožec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Obdobie praje cestám. Nová cesta môže byť aj váš vnútorný prerod. Hor sa k vysnívanému cieľu! Pre tých, ktorí žijú v dvojici sa črtá upevnenie vzťahu a nové krajšie obzory v láske. Pokiaľ ste sami, vedzte, že na dobré sa dlho čaká. Preto vydržte! Pridajte k tomu nejakú vhodnú aktivitu, najlepšie cestovanie alebo šport.

Peniaze a práca

Dôverujte si. Pevne sa postavte na zem a rozhliadnite sa spokojne ako ďalej v budúcnosti. Podľa karty je príhodný čas na podpisovanie zmlúv a uzatváranie obchodných partnerstiev, ktoré prinesú zisk. Predtým si však zmluvy pozorne a pomaly prečítajte. Nezabúdajte preštudovať aj to, čo sa uvádza drobnými písmenami.

Krása

Vykročte na púť za lepším zdravím. Viete, že najlepším liekom na možnú únavu z práce i stresu je dostatok spánku? Podniknite malé výlety do vášho okolia. Nenamáhajte svoje telo však nárazovým športovaním. Cvičte menej, ale pravidelne. Telo sa vám odmení vitalitou.

Prognóza na rok 2022

Kozorožci, tento rok sa vám nemusí vyplatiť váš dokonalý perfekcionizmus. Skúste robiť veci s ľahkosťou, aj neplánovane – tak ako prídu. Môžete mať oveľa hodnotnejšie výsledky. Kozorožci celkovo musia niečo zmeniť vo svojom živote – musia viac načúvať iným a všímať si okolie a detaily.
V pracovnej oblasti ich čakajú veľké výzvy. Budú sa musieť rýchlo rozhodovať, podpisovať zmluvy, ale vedie ich to k veľkému postupu v kariére a k možnostiam veľkých zárobkov. V tejto sfére im bude pomáhať až diabolská energia, ale aby všetko bolo vybalansované, pri svojom úspechu nesmú zabúdať aj dávať a pomáhať slabším a tým, ktorí to potrebujú. Práve kvôli tomuto bláznivému kolotoču sa môžu narušiť trvalé partnerské vzťahy, ale v tomto Kozorožec nebude môcť urobiť nič. Buď je tam partner, ktorý bude vytrvalo stáť pri nich a podporovať ich, alebo partner, ktorý to nepochopí a celé to vzdá. Ale takto sa aspoň odkryje pravda o ich vzťahu.
Nezadaní Kozorožci, začiatkom roku 2022 budú viesť svoje vlastné boje a rozhodovať sa, či chcú stabilný vzťah, alebo radšej kariéru a slobodu. Už koncom februára sa im môže v živote objaviť cez kariérnu oblasť od nich trošku staršia osoba, s ktorou by mohli vytvoriť bezkonfliktný  a vyhovujúci vzťah, ktorý sa nezakladá na pravidlách. Ďalej už záleží len na Kozorožcovi, čo urobí…
V zdravotnej oblasti si Kozorožci musia dať pozor na zadnú časť hlavy, temeno a zátylok, aby neutrpeli nejakým pádom úraz v tejto oblasti. Z psychologického hľadiska to môže znamenať, že Kozorožec je stále v strehu a čaká nejaký úder či podraz odzadu…

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Kozorožec september 2021

V septembri by mal každý Kozorožec investovať čas a energiu do zdravia. Dlhé dni v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *