Horoskop Kozorožec február 2021

Február pre vás bude pomerne bezemočným obdobím. Kozorožec sa bude cítiť najlepšie osamote, a tak sa bude vyhýbať akémukoľvek kontaktu s okolím. Je teda jasné, že v tomto období žiadnu novú známosť nestretnete. Energiu budete venovať skôr prácu, ktorá vás bude natoľko baviť, že ju budete vnímať ako odpočinok. Horoskop radí, aby ste si vo februári zachovali chladnú hlavu v každej situácii. Vaše problémy vyrieši jedine asertívne jednanie. Pokiaľ budete príliš útočný, budete veľmi riskovať. V tomto období sa bude dariť také športovcom – nech už vrcholovým alebo iba tým, ktorí športujú rekreačne. Navyše zdravie Kozorožcov teraz bude veľmi pevné.
Horoskop február 2021 Kozorožec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Dajte do vzťahu viac spirituality. V láske sa treba zmieriť s tým, že postupne vyjdú na povrch protiklady medzi mužom a ženou. Táto karta radí, aby ste ich zmiernili. Skúste cvičenie intuície, bystrého umu, ale aj trochu zdržanlivého správania. Prejavte trpezlivosť predovšetkým vy, pokiaľ druhá strana kypí nevôľou či dokonca zlosťou. Voľní možno stretnú duchovnú lásku v škole alebo na nejakom kurze. Prerastie do tej pravej lásky? Záleží na vás oboch. 

Peniaze a práca

Preštudujte si pozorne nové zmluvy a projekty. Dajte si načas, kým poviete posledné slovo. Pokiaľ sa oddáte svojej myšlienke pri realizácii svojich plánov, určite to vyjde. Držte sa porekadlom: Hovoriť je striebro, mlčať zlato! Pozorujte svoje vnuknutia, prinesú vám niečo plodné do vašej práce. Štúdium niečoho nového, alebo aspoň návšteva kurzu či prednášky, vylepší vaše pracovné zručnosti a návyky.

Krása

Do svojho denného režimu zaraďte cviky jógy a skúste sa otužovať studenou sprchou, ak to váš zdravotný stav dovolí. Na začiatku treba odvahu, a potom sa vám chladná voda bude doslova pri sprchovaní žiadať. Doprajte si dostatok spánku. Skúste sa riadiť mesačným cyklom lunárneho kalendára.

Láska

Máte obdobie po narodeninách, a preto vo veciach lásky budete cítiť nespútanosť a potrebu zažívať dobrodružstvá a nečakané flirty. Ak ste nezadaní, tak si toto obdobie patrične užijete dovtedy, kým vás v tomto roku nečakane nestretne hodnotná láska. Ale to bude až v auguste či septembri, tak si dovtedy užívajte.
Tí, ktorí sú zadaní, tiež sa im budú zapaľovať lýtka.
Ale treba si zvážiť, aby ste nenarušili trvalé partnerstvo a citovo neublížili svojmu partnerovi – najmä ak je narodený v znamení Raka…

Financie a kariéra

Aj v pracovnej oblasti môžete riskovať, nechať všetko zabehané a experimentovať  s novými možnosťami. Planéty budú žičiť aj dobrým finančným zárobkom a máte otvorené aj dvere do zahraničia, tak neváhajte! J

Zdravie

Aj fyzicky vám môže hroziť zápal v oblasti látok a alergické reakcie, ktoré sa môžu prejavovať najmä kašľom.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Kozorožec september 2021

V septembri by mal každý Kozorožec investovať čas a energiu do zdravia. Dlhé dni v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *