Horoskop Kozorožec december 2021

Kozorožec máva často tendencia kontrolovať všetko okolo seba. December však najlepšie využijete, ak zapracujete sami na sebe a namiesto toho, aby ste zneužívali svojej vodcovské pozície, sa budete snažiť získať priazeň ostatných láskavými činy. Po celoročnom zhone si určite nájdite čas na rodinu – predsa len je tým najdôležitejším, čo máte. Podľa horoskopu sa budete v decembri najlepšie cítiť v známom okolí. Obklopíte sa preto rodinou, priateľmi, alebo budete tráviť viac času so svojou drahou polovičkou. Kozorožec bude mať taktiež čas na premýšľanie, mal by si preto stanoviť nejaké reálne predsavzatie do nového roku. Toho cieľa sa potom bude držať.
Horoskop december 2021 Kozorožec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Počúvajte svoje srdce! Ono vám odpovie, čo je správne. Obzrite sa späť, možno až do detstva. Luna vyjadruje ženskosť a matku. Väčšinou to bola ona, ktorá nás naučila jemnosti, vedieť pohladkať a spolucítiť s druhým človekom. Nenechajte však svoju matku zasahovať do vášho vzťahu. Robia to nedospelí jedinci.

Peniaze a práca

Strach, ktorý často pochádza z neistoty a obáv zo straty pracovného miesta, nemusí mať opodstatnenie. Pracujte na sebe, vojdite hlboko do svojej duše, a hlavne neklamte samých seba. Za tieto neisté stavy si väčšinou môže človek sám. Spýtajte sa sami seba, či robíte naozaj všetko v práci tak, aby ste ju nestratili.

Krása

Pokiaľ si vyriešite svoju psychickú rovnováhu, zlepší sa aj váš zdravotný stav. Strávte minulosť a jasne pozrite do budúcnosti. Pite dostatok tekutín, ale nie zas hektolitre, lebo sa vám zavodnia ľadviny. To isté platí aj o soli, bez nej to nejde, ale netreba to preháňať.

Kariéra a financie

V pracovnej a kariérnej oblasti, ako aj v podnikateľskej, vaša hviezda pôjde stále nahor. Vy ste sa už dostali na určitú úroveň a pozíciu, kde ste svojimi nadriadenými a klientami rešpektovaní. Treba si túto líniu len udržať a nenechať sa ovplyvniť žiarlivcami a slabšími osobnosťami, s ktorými spolupracujete. Rok 2021 vám prinesie plody všetkého snaženia z rokov minulých. Ostaňte len v starej línii vašej pracovnej štruktúry – bude sa vám veľmi dariť a budú sa vám otvárať nové možnosti. A prichádza vám oveľa väčšia finančná prosperita ako doteraz.

Zdravie

Dávajte si pozor na zápal ramena a šliach, ktoré môžu byť spôsobené zimou, alebo prudkou fyzickou aktivitou.

Kozorožec na mesiac december: Anjelská meditácia

Pri vašej meditácii si zavolajte anjela Zadkiela. Je to vysoký archanjel, podporujúci transformáciu, prospešne vás prevedie cestou veľkých zmien, ktoré vás čakajú vo všetkých oblastiach života.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Kozorožec september 2021

V septembri by mal každý Kozorožec investovať čas a energiu do zdravia. Dlhé dni v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *