Horoskop Kozorožec august 2021

Kozorožec je veľmi praktické znamenie, a tak zvyčajne žije v danom okamihu. August však predstavuje ideálnu dobu na to, aby ste sa aspoň na chvíľu ponorili do snívania. Občas neuškodí, keď sa na veci pozriete z väčšej perspektívy. Naopak vďaka tomu môžete zistiť, akým smerom sa v živote chcete uberať.Toto obdobie zasvätí Kozorožec opäť svojej kariére. Práve teraz prichádza nová šanca, a vy sa tak musíte opäť dostať do tempa. Pokiaľ o niečo usilujete, práve v auguste máte šancu toho dosiahnuť. Nebojte sa vystúpiť z davu a ukážte vaše kvality. Nadriadení iste ocení taktiež kreativitu a nové nápady. Tie vám iste taktiež nebudú chýbať.f18.8.
Toto obdobie prináša veľa fyzickej energie, ale aj pevné duševné zdravie. S bežnými dennými problémami sa tak teraz dokážete vysporiadať hravo. S vašou šikovnosťou však prichádza potreba uznania vašej osoby. Tu je treba spozornieť, pretože tu už môže dochádzať ku konfliktu. Sebavedomie vám rozhodne nechýba, avšak na druhej strane niekedy vám môže chýbať zdravá sebakritickosť.V tomto období sa rozhodne oplatí investovať svoju energiu do práce. Po citovej stránke teraz budete zažívať skôr útlm. Záležitosti týkajúce sa vzťahov vám možno dokonca budú pripadať príliš malicherné a nezaujímavé. Napĺňať vás bude zamestnanie, pokiaľ však niekto bude napríklad brániť vášmu výkonu a vy sa ocitnete v strese, môžu sa vyskytnúť tendencie ku kritickosti a podráždenosti.
Horoskop august 2021 Kozorožec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Vzťahy nám zaberajú veľa času, lebo človek je spoločenský tvor. Kto si myslí, že je na sto percent spravodlivý, je jednou nohou v klamstve. Preto sa neokúňajte dať si úprimne otázku ako sa javíte ostatným. Hlavne pokiaľ vidíte, že od vás niekto, kto je dôležitý vo vašom živote, bočí. Pravda je len jedna a nakoniec vyjde na povrch. 

Peniaze a práca

Cesta spravodlivosti je najlepšia pri našej púti k určitému cieľu. Receptom na to, aby sme vydržali ísť po niekedy až neschodnej ceste za pravdou, je jej druhý názov, a to Rovnováha, čiže byť za každých okolností v pokoji a vyrovnaný. Potom bez obáv zvládnete aj veľkú autoritu v práci, teda šéfa, ktorý vám chce naložiť veľké bremeno na vaše plecia!

Krása

Ak sa niekto venuje len svojmu telu, duša piští hladom. Platí to aj naopak, ak len meditujete a čítate duchovnú literatúru, zabudnete napokon, že ste človek z mäsa a kostí. Telo sa skôr či neskôr ohlási a požiada o svoje potreby. Preto všetko s mierou, čo sa týka jedla, pitia i duchovnej potravy! 

Kariéra a financie

V tomto období sa vám nečakane objavia dve skvelé pracovné možnosti – bude sa treba rýchlo rozhodnúť. A paralelne na pracovnom mieste, kde momentálne ste, sa vám začnú odhaľovať praktiky politiky firmy, v ktorej robíte. Bude to spletité, ale objasnia sa vám veci, ktoré ste doteraz nevideli… A vaše rozhodnutia ohľadom nových ponúk budú oveľa ľahšie…

Zdravie

Dávajte si pozor na bolesti hlavy – môžu byť prepojené aj s problémami vášho zraku. Nepodceňujte tieto symptómy a vyhľadajte lekára.

Kozorožec na mesiac september – Odkaz vašej víly

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Kozorožec január 2022

Hneď zo začiatku roka by sa mal Kozorožec zamerať na dlhodobé ciele. Január vám nadelí …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *