Horoskop Kozorožec apríl 2021

Apríl sľubuje pozitívnu energiu v oblasti medziľudských vzťahov, a to ako rodinných, tak i partnerských. Kozorožec v túto dobu nebude mať najmenší problém s komunikáciou, vďaka čomu nezadaní jedinci konečne dostanú šancu nájsť si partnera. Tým pádom sa môžete tešiť na veľa romantiky, a to aj v dlhodobých vzťahoch. Apríl prináša pozitívnu energiu nielen nezadaným Kozorožcom. Vplyvom Venuše vás teraz bude lákať všetko nové, budete radi objavovať, získate spustu nových zážitkov, známostí, ale aj priateľov. Konečne sa nebojíte vyraziť do spoločnosti a ísť svojmu šťastiu oproti. V kariére sa môžete tešiť z pokojnej situácie. Nič vám teraz nehrozí.
Horoskop apríl 2021 Kozorožec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Vo vzťahu môže dôjsť k pokusu o dosiahnutie moci, ako cieľa. V láske je však cieľom niečo iné. Pokiaľ máte silného a nepokojného partnera, bude to u vás škrípať. Uvedomte si, že pokojnou cestou sa vyrieši všetko lepšie. Pri vašom znamení je tiež niekedy dobre sa držať pravidla, ktoré hovorí, že múdrejší ustúpi. Voľní môžu stretnúť nového partnera, ktorý si vie dobre zarobiť peniaze, a je pevnými nohami na zemi.

Peniaze a práca

Zemský živel diskovej karty by mohol spoľahlivo ovplyvniť vašu kariéru a výplatnú pásku. Rytieri svojou jazdou na koni prinášajú novú energiu do práce. Môžete začať niečo nové v práci, alebo dokonca po zrelom úsudku začať samostatne podnikať. Aj tu však pozor na nekompromisné presadzovanie svojich cieľov. Nechoďte, ako sa vraví, cez mŕtvoly, aby ste potom neľutovali.

Krása

Získať moc nad sebou samým je dobre! Urobte to nekompromisne. Diskový rytier väčšinou prináša pozitívne správy, nech vám teda prinesie len tie najlepšie. Dajte si pozor však na zápchu. Jedzte veľa ovocia a zeleniny a pite dosť vody. Ak si radi zajete cukrovinky, viete že, konzumácia sladkostí spôsobuje nadúvanie a spomínanú zápchu? 

Láska

Napriek tomu, že tento rok máte preplnený prácou a ste doslova zahltení povinnosťami, mali by ste si nájsť čas aj na rodinu, priateľov a zábavu. Na jednej strane preto, že to potrebujete na regeneráciu svojich síl, ale aj preto, že vás to vnútorne obohacuje a môže to priniesť aj množstvo zaujímavých príležitostí na zoznámenie. Pravdepodobnosť, že nezadaní sa v jarnom období s niekým zoznámia, je taká vysoká, že je všetko nasvedčuje tomu, že leto si už budú vychutnávať s partnerom, ktorý ich jednoducho očarí. Samozrejme, toto očarenie bude obojstranné. Aby sa však všetky plány, ktoré hviezdy s vami majú naplnili, musíte to sami chcieť a musíte byť aktívni a ústretoví, Skrátka, musíte vysielať signály, že NAOZAJ CHCETE… Ak áno, môžete zažiť plno kúzelných stretnutí aj flirtov.
Zadaní Kozorožci zase možno v jarnom období pocítia, že by potrebovali trochu viac voľnosti a keďich partner či partnerka zahŕňajú zvýšenou pozornosťou, cítia sa občas ako priviazaní na reťazi. Ak vás to veľmi obmedzuje, dajte najavo, že potrebujete viac slobody.

Financie a kariéra

Vaša pracovná kondícia je skvelá, práca vás baví a rysujú sa aj dobré perspektívy len si musíte dať pozor, aby vás neokradla o celý voľný čas, aby vám popri nej neuniklo osobné šťastie. Pozor na workoholizmus! Ako sa však zdá, práve teraz sa hrá o veľa a vaša práca si vás naozaj vyžaduje. Je viac než pravdepodobné, že situácia si bude vyžadovať rýchle a dynamické rozhodnutia i riešenia. Možné sú aj pracovné cesty, ktoré sa budú musieť naplánovať i doladiť narýchlo. Vo financiách sa teraz bude treba ešte chvíľu uskromniť, ale už onedlho by sa situácia mala vylepšiť…

Zdravie

Cítite sa zdraví a plní optimizmu, ale prospela by vám ľahšia strava a viac zeleniny. Na oslavách to nepreháňajte s alkoholom, mohli by ste si nadmerne zaťažiť pečeň a žalúdok. Ani veľa kávy neosoží. Keďže veľa času trávite prácou, pretože tá vás potrebuje naplno, nájdite si čas na relax s priateľmi a pohyb. Dobrú službu vám urobia aj bylinkové čaje – napríklad medovka, harmanček, či ľubovník. Ak nie ste nadšenci byliniek, skúste si častejšie dopriať pohodu pri šálke akéhokoľvek čaju, ktorý vám chutí – hoci aj ovocného, zeleného alebo čierneho. Doprajte si ten malý rituál oddychu a pôžitku.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Kozorožec január 2022

Hneď zo začiatku roka by sa mal Kozorožec zamerať na dlhodobé ciele. Január vám nadelí …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *