Horoskop Kozorožec 2022 – láska, peniaze

Horoskop pre váš rok 2022 hovorí o splnení mnohých vašich prianí a nebudete musieť čakať, že ich nájdete až na konci roka – pod stromčekom. Budete vedieť, ktorou cestou a akými chodníčkami sa vydať, aby ste išli šťastiu oproti. Vývoj udalostí vášho života – podľa vašich predstáv – z vás tú dlho ukrývanú dobrú náladu – vydoluje. Všeličo bude znova – ako za starých čias. Bolo by fajn, ak by ste začali byť trochu viac sebakritickí, milí Kozorožci, a urobili radikálne zmeny vo svojom životnom štýle, namiesto toho, že si oči zakrývate pred tým, že nekráčate správnym smerom. Pohyb sa bude musieť stať vašou každodennou súčasťou. Ináč…rozprávkový scenár tohto roka – nemusí mať až také dlhé trvanie.
Horoskop 2022 Kozorožec podľa tém: kariéra, peniaze, zdravie, rodina, láska, vzťahy, krása, práca.

Zdravie

Vaše telo bude celý rok 2022 pomerne krehké, takže ho šetrite. Znamenie Kozorožca vládne kolenám, celej kostre, šľachám a chrupavkám, ktoré všetko držia pokope. Z orgánov tela najviac trpia tie, ktoré majú funkciu pevných, oporných a ochranných štruktúr, teda kosti, kĺby a koža. Vytváranie kalciových usadenín, reumatizmus a neuralgia sú typické poruchy. Ohrozujú vás nehody, zlomeniny kostí, podliatiny, vytknutia a zranenia kolien. Pri normálnej životospráve sa máte šancu dožiť vysokého veku. Cirkulácia krvi v tkanivách môže ochabnúť, takže toxíny a odpadové látky sa budú v tele hromadiť. Strážte sa. Hrozia vám aj ťažkosti s pečeňou a žalúdkom. Nájdite si čas na dôkladnú preventívnu prehliadku.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2022

Urán

Hoci je Urán pomalá planéta, prináša rýchle a neočakávané zmeny a náhody. Od jari 2022 sa bude pohybovať sedem rokov vo vašom živle Zeme v znamení Býka.
Dlhodobo vám prinesie podnetné životné aktivity. Získate nové schopnosti pre smerovanie vašej budúcnosti. Zatúžite po nových inšpiráciách a slobodnejšom rozvoji. Budete sa snažiť obmedziť zväzujúce záväzky.

Jupiter

Planéta Jupiter z pohľadu hľadania duchovných právd prináša záujem o vyššie, duchovné vzdelanie a pravdu ako takú. Rozohrá veľké témy, ktorým čelí súčasná civilizácia, čiže klasické rodinné usporiadanie vzťahov medzi rodinnými príslušníkmi a spolupatričnosť jedinca s celkom.
Rok 2022 nebude naklonený neuváženým vkladom, pôžičkám alebo neistým finančným transakciám.

Saturn

Planéta Saturn vo vašom znamení Kozorožca je učiteľom. Skúša, či máte pre život vybudované pevné, rozumné a stabilné základy.

Magický vplyv Mesiaca

  • Nov Mesiaca v znamení Kozorožca nastane 6.1.2021 a 26.12.2021 a prinesie ohromnú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu, vrhnúť sa do nových plánov a aktivít.
  • Spln Mesiaca v znamení Kozorožca nastane 16.7.2021 a prinesie jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky vzťahy, zmluvy a dohody, ktoré sú pre vás nevyhovujúce.

Ročný Horoskop 2022 KOZOROŽEC

Hneď na začiatku roka sa očakáva vyriešenie nemilých udalostí. Len nezaspať na vavrínoch! Kozorožcom sa bude dariť, pretože majú rozum v hrsti.
Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2022 1.2., 10.4., 9.8., 27.12.
Šťastné čísla na rok 2022 1, 4, 12, 70, 98
Šťastný mesiac pre rok 2022 August

Láska a vzťah

Tento rok bude poznačený vplyvom Saturnu vo vašich vzťahoch, čo sa môže začať prejavovať zvýšeným dôrazom na ich vyriešenie. Prvý kvartál roka je poznačený vašou aj partnerovou tvrdohlavosťou. Nejednajte s inými ani vo svojej domácnosti z pozície sily.
Vďaka rozvinutej citlivosti a praktickej logike, budete schopní lepšie pochopiť skrytý význam vecí a budete lepšie chápať svoje najbližšie okolie, doma i na pracovisku.
Obmedzenia sú síce čím ďalej väčšie, ale väčšinu z nich ste v minulých rokoch zvládli. Zvládneme aj tento rok, i tie roky budúce.

Financie a kariéra

Ak máte víziu – držte sa jej. A nebuďte vzťahovační! Ženie vás túžba a naozaj veríte tomu, čo robíte. To je najpevnejší stavebný kameň vášho tohtoročného úspechu. Nie každému sa pošťastí žiť aj svoj profesionálny život podľa vlastných vnútorných hodnôt. Preto čo začnete, vždy aj dokončíte, ba aj v prípade, že budete plávať proti prúdu.

Na čo si dať pozor v roku 2022

V oblasti financií zažijete stabilitu. Dávajte si pozor v oblasti lásky a nedávajte svoje srdce každému, kto si oňho povie. Môže se to obrátiť proti vám.

Peniaze a práca

Rok 2022 je rokom, v ktorom sú ľudia v spoločnosti schopní si pomáhať a dokonca i niečo obetovať. Avšak pod tlakom vonkajšieho okolia, alebo zo strachu, sa často sťahujú do úzadia.
Musíte počítať s istou nevôľou okolia alebo nadriadených, ktorých budete musieť presvedčiť o efektívnosti svojho presvedčenia.
V marci dajte zvýšený pozor na krádeže i tie nemateriálne. Mali by ste preveriť, či opatrenia, ktoré ste urobili, stoja na stabilných základoch. Pokiaľ je existencia postavená na solídnych základoch, nemáme sa čoho obávať. Vaša povaha predsa vie zvládnuť aj ťažké situácie.

Čo vám rok 2022 prinesie

Nebojte se investovať do cestovania, vyplatí sa vám to. Budete cestovať a cesty vám prinesú radosť a úspech. Váš partner prinesie do vzťahu niečo nové a vzrušujúce.

Kozorožec: ročný horoskop 2022

Ľudia narodení v znamení Kozorožca zvyčajne v spoločnosti nebývajú zrovna obľúbení, a to hlavne kvôli ich chladnému a vážnemu vystupovaniu. To však nerobia naschvál. Sú to skrátka samotári, ktorí sa radšej zameriavajú na materiálne aspekty ich života než na vzťahy. Tento rok pre nich bude prevažne pozitívny, najmä vďaka pozícii Uránu v Býkovi, ktorá prinesie Kozorožcom horoskop 2022 plný kariérnych úspechov. Na tie si však budete musieť počkať až do marca, začiatok roka 2022 pre vás totiž bude skôr utlmený. Kvôli silnému vplyvu Saturnu v Kozorožcovi vás totiž zrejme prepadne strach z toho, že budete odmietnuti alebo dokonca zlyháte. Z toho dôvodu sa v zamestnaní zrejme stiahnete do ústrania a radšej sa nebudete príliš prejavovať. Podobný prístup zaujmete aj voči partnerovi, a tak urobíte všetko pre to, aby ste nevypadli zo zažitého stereotypu. S príchodom jari sa vaše obavy rozplynú a vy nasadnete späť na koňa, najmä čo sa týka vášho výkonu v zamestnaní. Vaša myseľ bude pracovať na maximum, vďaka čomu sa vám bude dariť všetko, na čo siahnete, bez toho aby ste museli vyvinúť nejakú veľkú snahu. Horoskop však radia, aby ste si dávali pozor na situáciu v rodinných kruhoch. S veľkou pravdepodobnosťou tú totiž dôjde k veľkému konfliktu, ktorý by mohol s týmito vzťahmi poriadne zamávať.V letných mesiacoch roku 2022 môžete očakávať, že vaše jarné pracovné úspechy konečne prinesú ovocie. Nech už vás nadriadení odmení bonusom či zvýšením platu, vaša finančná situácia sa bude rapídne zlepšovať. Táto doba je tiež vhodná pre vykonávanie nutných opráv domu. Navyše stúpajúce teploty roztopia vaše srdce a vy tak budete mať k svojmu partnerovi bližšie ako kedykoľvek predtým. Využite toho a vyrazte si niekam za romantikou. S nástupom jesene a blížiacim sa koncom roka si Kozorožec pod vplyvom Merkúru uvedomí, ako je dôležitá komunikácia. Ak už dlhšiu dobu chcete váš partnerský vzťah nejako posunúť, tak by ste mali využiť tohto obdobia k tomu, aby ste to s vašou drahou polovičkou v pokoji prebrali. Podľa horoskopu by váš úsudok mohol ovplyvniť názor priateľa alebo inej tretej osoby, ale nenechajte sa zviklat.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Kozorožec september 2021

V septembri by mal každý Kozorožec investovať čas a energiu do zdravia. Dlhé dni v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *