Horoskop Býk september 2021

Prelom ročných období vás donúti zbystriť zmysly. V dôsledku bude Býk všímavejší a prirodzene sa bude pokúšať zhodnotiť, čo je pre neho dôležité a ktorých vecí by sa mal naopak vzdať. Čo sa týka vzťahov, tak môžete byť v pokoji, na september si pre vás hviezdy žiadne razantné zmeny nepřichystaly. Každý býk sa v septembri môže tešiť na harmóniu v oblasti vzťahov. Hviezdy jasne ukazujú, že predovšetkým v rodine bude panovať skvelá nálada. Toto obdobie tak s výhodou môžete využiť k riešeniu závažnejších otázok, ale taktiež k plánovaniu do budúcna. Pokiaľ sa predsa len cítite nervózne, svoju myseľ najlepšie uvoľníte pri manuálnej práci.Býk október >>
Horoskop september 2021 Býk podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Dobrá vôľa na oboch stranách vedie k naplneniu lásky. Je možný aj prírastok do rodiny. Pre voľných sa črtá šanca na osudové stretnutie s hlbokým citom. Dúfajme, že bude láska opätovaná. Držte si však svoje emócie zo začiatku na uzde, aby ste sa v niečom neunáhlili. Ak príliš skoro vypijete kalich lásky, nestihnete si ju vychutnať.

Peniaze a práca

Sledujte dianie okolo seba. Citové záležitosti stoja v popredí aj v práci. Možno prídu nečakané pracovné ponuky, vyzerajúce veľmi sľubne. Tu si dajte pozor, aby prúd radosti skoro nevytiekol. Uvoľňujte svoje nadšenie novými vecami pomaly, ale isto. Nezabudnite študovať literatúru v svojom odbore.

Krása

Je síce pravda, že eso kalichov naznačuje prekypovanie zdravím, ale je tu to ale… Možné citové vzplanutia vyvolajú niekedy menšie problémy so srdcom i hlavou. Upokojte sa preto častejšie ako inokedy meditáciou. Doprajte si radosť a lásku. Majte teda radi aj samého seba!

Kariéra a financie

Tiež výborné obdobie, podobné ako u Barana, v trvalých pracovných pomeroch môžete postúpiť. Je tu výborný čas pre tých, ktorí by chceli začať podnikať. Ak v tomto období, v pracovnej sfére, prekonáte svoju Býčiu opatrnosť J a budete trošku riskovať v pracovnej a finančnej oblasti – tak máte dlhodobo zaručený úspech.

Zdravie

Pozor na krčnú chrbticu, na zmeravenie šije a tŕpnutie končatín. Potrebujete pravidelný pohyb a správne prekrvenie.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Býk február 2021

Február vás obdarí silnou rozhodnosťou a vytrvalosťou, čo uvediete do praxe nielen v zamestnaní, kde …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *