Horoskop Býk október 2021

Október u vás bude prebiehať v znamení záhad a rébusov. Žiaden Býk sa v tomto období nebude brániť témam, ktoré sú tabu, a naopak ho bude lákať všetko, v čom zbadá komplexitu a hĺbku. Hoci emócie naberú na intenzite, v réžii bude ego, ktoré vás prinúti zachovať si vážnu tvár. Pokiaľ zvádzate akýkoľvek vnútorný boj, bude pre vás lepšie sa na čas dištancovať od ostatných. Tento problém si musíte vyriešiť sami. Až sa vám to podarí, vaša osobnosť sa dostatočne posilní. A vďaka novej energii, ktorá vás nabíja, už nič nebude stáť v ceste tomu, aby si Býky užili október naplno.
Horoskop október 2021 Býk podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Pokiaľ vás vzťah nenapĺňa, bude potrebné zahájiť radikálnu liečbu. Boľavú stoličku, na ktorej spolu sedíte, skúste najprv liečiť. Navštívte najprv psychológa či vzťahového terapeuta predtým, ako podáte napríklad o rozvod. Nezainteresovaná osoba vidí a počuje veci, ktoré vy už nevnímate. Voľní možno vhupnú do vzťahu za zvláštnych okolností.

Peniaze a práca

Tarotové meče sú väčšinou o psychike. Určte si a pevne stanovte štruktúry, postavenie a kompetencie medzi kolegami. Obeta, ktorú robíte pre druhých, je občas aj na mieste, ale odtiaľ – potiaľ. Ak vás eso mečov oslovilo, skúste rozťať gordický uzol vašich problémov, a to jedným, ale poriadnym sekom. Potom sa už neobzerajte dozadu.

Krása

Pokúste sa o jasnosť vo svojom myslení. Ak si človek nahovára, že ho má na sto percent pod kontrolou, práve vtedy je úplne vedľa! Očistite si svoju hlavu od balastu. Pomáha pránové dýchanie, ako na pri jóge, kedy po cvičení prídu jasnozrivé myšlienky ako blesk z jasného neba. Choďte na preventívnu prehliadku k zubárovi.

Financie a kariéra

V kariérnej a finančnej oblasti máte obdobie stabilizácie, nepomýšľajte na zmeny. Ale to, čomu by ste mali venovať pozornosť, to sú ľudia, s ktorými spolupracujete. Treba si ich vypočuť, rozlúčiť sa s tými, ktorí vám už v pracovnej sfére nič neprinášajú a nabrať silu a energiu na nové pracovné projekty, ktoré vám idú v tej oblasti, kde ste už dlhodobo aktívni. Koncom roka vás príjemne prekvapia aj slušné financie.

Zdravie

Pozor na zrak! Ak sa u vás vyskytnú tieto problémy, môžu byť prepojené s vyčerpanosťou a so zablokovanou krčnou chrbticou.

Váš oltárik

Na kovový tanierik položíme zlatohnedú sviečku, znak pentagramu, vyrezávanú tekvičku a trochu hliny spod stromu – najlepšie spod duba, lipy alebo gaštanu. Pridáme tri šalviové listy. Počas večera Samhainu môžeme jeden zo šalviových listov zapáliť a nechať dotlieť. Ďalšie dva šalviové listy zapálime počas nasledujúcich večerov (každý večer jeden).

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Býk február 2021

Február vás obdarí silnou rozhodnosťou a vytrvalosťou, čo uvediete do praxe nielen v zamestnaní, kde …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *