Horoskop Býk november 2021

Začínajúci november vám dodá príval mentálnej energie, čo vám umožní vstrebávať tony informácií bez toho, aby ste pocítili únavu. Tejto kapacity by mal Býk využiť v zamestnaní, kde vás vaše sústredenie a schopnosť prekonávať prekážky privedie k nemalému úspechu. Avšak pozor na stres, ktorý by vám mohol priviesť zdravotné ťažkosti. November Býkom prinesie výhody taktiež v práci. Vďaka dobre vyvinutým komunikačným schopnostiam sa vám skvele bude dariť nadväzovať obchodné kontakty. Svojej firme tak môžete priniesť nemalý zisk. Váš úspech iste nezostane neocenený. Dôležité je, aby ste zostali skromní a nenechali si úspech príliš stúpnuť do hlavy.
Horoskop november 2021 Býk podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Múdrosť je len v pravde. Človek, ktorý ju berie na vedomie, iste nebude obeťou svojich telesných pudov. Nemyslím tým ale, že máte teraz žiť svoj život v askéze! Vzťah, ktorý vydržal dlho, bude iste založený hlavne na duchovnom základe, čo však nevylučuje krásne splynutie dvoch fyzických tiel. V rodine sa môže vyskytnúť svadba alebo krstiny.

Peniaze a práca

Kto sa drží svojho vnútorného radcu, čiže svedomia, má v sebe lásku a pokoru k Bohu i k ľuďom, ktorých denne stretáva, ten môže pokojne spávať. Môže sa mu stať nielen to, ale ľudia sa budú k nemu obracať s prosbou o radu a pomoc. Preto, ak vás niekto v práci požiada o to, aby ste ho vypočuli, berte to ako poctu a nie otravovanie.

Krása

V zdravom tele zdravý duch! Platí to aj opačne. Očistite si každé ráno i večer hlavu od hnevu, nenávisti či pocitu, že ste boli niekým ukrivdení. Žehnajte s láskou všetkým ľuďom okolo seba a prajte im dobro! Na druhej strane sa snažte poučiť na chybách z minulosti, ktoré už nebudete opakovať.

Kariéra a financie

Býci, ste veľmi obetaví, nepreháňajte to v tomto období v pracovnej oblasti a nepreberajte pracovné úlohy (zastupovanie) za vašich kolegov. Mohlo by vás to vyčerpať, aj finančne zablokovať. A možno, keď budete potrebovať vy túto službu, tak sa nenájde nikto, kto by bol ochotný pomôcť vám… Okrem tohto, už od novembra budete vedieť o výborných a dlhodobých pracovných príležitostiach a podmienkach.

Zdravie

Nepodceňujte bolesti v oblasti šije a temena, môžu to byť signály, ktoré sú predzvesťou iných zdravotných problémov – v tomto prípade by som odporučila kompletné vyšetrenie – a to najmä kardiovaskulárne a vyšetrenie chrbtice.

Býk na mesiac november: Kúzlo so sviečkou: Ochrana pred nebezpečím

Ak máte pocit, že vám, či vašim blízkym niečo hrozí, alebo že vás obchádza niečo nebezpečné, zažnite si čiernu a modrú sviečku – takto odvrátite nebezpečie.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Býk február 2022

Február vás obdarí silnou rozhodnosťou a vytrvalosťou, čo uvediete do praxe nielen v zamestnaní, kde …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *