Horoskop Býk marec 2021

Marec odsunie milostné vzťahy stranou a do popredia privedie tie priateľské. Býk sa teraz nebude báť ukázať svoju pravú tvár, čím k sebe pritiahne množstvo zaujímavých ľudí. Hoci sa cítite uvoľnenejšie ako kedykoľvek predtým, stále buďte obozretní – nemôžete počítať s tým, že s vami bude každý jednať úprimne. Marec prinesie Býkom porciu pozitívnej energie hlavne čo sa týka vzťahov. Tí z vás, ktorí ste doposiaľ nezadaní, budete mať veľkú šancu sa zoznámiť. Len sa nesmiete báť vyraziť von. V kariére vás teraz čaká stabilita, preto môžete vo svojom snažení ľahko poľaviť. Veľké pracovné nasadenie vám teraz určite výhodu neprinesie.k30.3.
Toto obdobie najlepšie zužitkujete v kariére. Túžba po materiálnom úspechu či postavenie a uznanie sú pre vás veľmi dôležité a ich vidina vás vo vašej snahe veľmi motivuje. Disponovať môžete tiež vysokou sebakontrolou a riadiacimi schopnosťami. Pokiaľ ide o relax, nevyhľadávate práve čas strávený v spoločnosti, ale výborne si odpočiniete napríklad pri jóge či dychových cvičeniach. V tomto období si budete veľmi ceniť svojich priateľov, rodinu, alebo všeobecne ľudí, ktorí sú k vám lojálni. Za nich vám potom nebude robiť žiadny problém bojovať. Vaše morálne vedomie je v týchto dňoch veľmi vysoké. Preto vás pohľad na netoleranciu či nespravodlivosť zrejme veľmi naštve. Sami zastávate pokrokové názory a vyznačuje sa spravidla veľmi dobrými organizačnými schopnosťami.
Horoskop marec 2021 Býk podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Podľa tejto karty môže byť, že ste už prešli určitou cestou, kde ste sa pomocou partnerstiev sami lepšie spoznali. Je čas pohnúť sa ďalej a začať vyšší level. Nemusí to ísť ľahko. Skúšky, ktoré zažívate v manželstve, môžu posunúť váš terajší vzťah tam, kde má práve ísť. Voľní môžu stretnúť partnera, ktorý ich bude dopĺňať, aby nestagnovali na jednom mieste.

Peniaze a práca

Karta Svet dáva zelenú novým cestám, a to pracovným i vzdelávacím. Nevylučuje sa i ďaleká cudzina, ktorej sa treba otvoriť. Možno sa vydáte len za hranice vášho bydliska a konečne začnete študovať angličtinu, alebo iný svetový jazyk. Nikdy nie je neskoro, aj keby ste boli rovno pred dôchodkom!

Krása

Buďte cool alebo inak povedané svetoví! Ak na vás dolieha stres, alebo si myslíte, že všetko nezvládnete, nezabúdajte na autogénny tréning a terapiu vodou, slnkom a športom. Možno to bude chcieť aj zmenu v pohľade na vaše okolie. Vtedy pomáha dovolenka. Po nej sa ozaj človek pozerá na všetko inak.

Láska

Nezadaní Býci, vy sa momentálne samotou ani tak veľmi netrápite, ale s prichádzajúcou jarou akoby vám začína prúdiť v žilách horúcejšia krv. Pri surfovaní na internete môžete nečakane objaviť osobu, ktorú ste už dlho nevideli a v minulosti vás veľmi priťahovala. Napriek tomu, že bola o niečo staršia od vás… Ak dostanete impulz, že sa máte ozvať, neváhajte a reakciou budete očarení! Zadaní Býci, netrápte svojho partnera nekonečným omieľaním o finančnom rozpočte! Skúste vypnúť mozog, zapnite srdce a v pohodovej atmosfére a najmä s láskou to tento rok všetko s partnerom spolu zvládnete. Celkom by vám pomohlo aj to, ak by ste sa vybrali spoločne niekam do prírody a nasali do vášho vzťahu novú energiu.

Financie a kariéra

V pracovnej a finančnej oblasti by ste si mali urobiť určitú kalkuláciu a harmonogram. Spočíva to v tom, aby ste nerobili na dobré slovo a ak ste nespokojní s platom, je najvyšší čas sa ozvať, aby vaša práca bola finančne docenená. Pracovné príležitosti a možnosti budú, ale treba si zvážiť, čo si vyberiete. Nechoďte do niečoho, čo by vás nenapĺňalo. A hlavne: Dopredu si dohodnite zmluvne finančné podmienky!

Zdravie

Dajte si pozor na vyčerpanosť, nesústredenosť, úrazy a zlomeniny.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Býk august 2021

August síce znamená koniec leta, ale pre vás je to skôr nový začiatok. Vaša fyzička …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *