Horoskop Býk máj 2021

Aj keď je máj mesiacom lásky, Býk bude prežívať skôr chladnejšie obdobie. Vplyvom Merkúru v Býkovi pôjdu emócie bokom a na scénu vstúpi rozvážnosť a trpezlivosť, ktorá sa prejaví do vášho správania aj komunikácie. Nezúfajte a radšej toto obdobie využite k osobnému vzdelávaniu a rozvoju. Vo svojich názoroch a myšlienkach si v máji možno nebude úplne istý. Avšak to nedáte na sebe poznať. Na vonkajšok môžete pôsobiť ako prirodzená autorita. V kariére sa Býk naďalej so žiadnymi problémami nestretne. Do popredia sa dostanú taktiež peniaze a vaša istá podvedomá túžba je zhromažďovať.
Horoskop máj 2021 Býk podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Ohnivé palice vnášajú do partnerstva energiu. Čestnosť, otvorenosť a dôkladná príprava. To posledné menované sa vám možno zdá v láske zvláštne, veď spontánnosť sa cení. Je to pravda, ale ak idete riešiť niečo dôležité alebo máte krízu, vtedy netreba konať bez rozmyslu. Na prednášku sa rečník dlho pripravuje, ale doma si často, bezhlavo povie čo chce. No a už je oheň na streche!

Peniaze a práca

Karta má jeden z názvov Ovládnutie, ktorý vo vás môže evokovať myšlienku k ovládaniu sveta okolo vás, ale toto by vám tarot nikdy neradil. Tarotový výklad necháva každému človeku slobodnú vôľu, a teda od tej svojej treba začať. Skúste sa teraz viac venovať tvorivej činnosti, usmernite svoju energiu správnym smerom. Pri pevnej vôli sa vám to určite podarí! Doprajte si však dosť času na oddýchnutie.

Krása

Ohnivá dvojka palíc skrýva za sebou netrpezlivosť a následne únavu, lebo svoju energiu dávame nesprávnym smerom. Naše vyššie ja s tým nie je spokojné, a potom sa ozve aj fyzické telo. Rozdeľte si preto svoju energiu správne. Je na čase začať pravidelne cvičiť a zdravo jesť. 

Láska

Nezadaní Býci, tým, že sa blíži obdobie vašich narodenín, máte v sebe ešte nepokoj, ktorý sa musí rozplynúť. Preto v tomto období si užívajte štatút single, lebo najneskôr do júla môžete stretnúť osobu so vzácnou, chápavou dušičkou. Je to na vás, či sa k tejto možnosti postavíte srdcom, alebo zapojíte tú vašu nedôveru, alebo domýšľavosť. Čiže: Váš osud je vo vašich rukách! Zadaní Býci:Ak máte deti, nechoďte do extrémov, že sa budete sústreďovať len na záležitosti okolo nich – venujte sa aj partnerovi, nájdite si čas, aby nemal pocit, že je niekde na chvoste vášho záujmu. Ak tak urobíte, odvrátite nebezpečenstvo, že ten záujem začne hľadať niekde inde… Preto sa ho snažte očariť oživením starého plameňa lásky…

Financie a kariéra

Býci, v tomto období v pracovnej oblasti sa držte vašej pravdy, nenechajte sa zlomiť na zmeny v pracovnom procese, ktoré necítite, že by boli v prospech záujmov pracovnej sféry. Vaša pravda sa onedlho ukáže a bude aj patrične finančne ocenená a „patentovaná“. Žiarlivci alebo neprajníci budú musieť ustúpiť a váš nadriadený vám prejaví svoju priazeň a rešpekt.

Zdravie

V tomto období si dávajte pozor na migrény a bolesti hlavy, ktoré môžu byť vyvolané prudkými zmenami počasia a tlaku. Dodržiavajte pitný režim.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Býk február 2022

Február vás obdarí silnou rozhodnosťou a vytrvalosťou, čo uvediete do praxe nielen v zamestnaní, kde …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *