Horoskop Býk jún 2021

Akonáhle nastúpi jún, príde aj chuť do života. Býk len málokedy odolá, keď sa naskytne príležitosť zažiť niečo nové, a je dosť možné, že sa nebude obmedzovať len na jedného partnera. Dlhodobý vzťah vás bude skutočne baviť len v prípade, že si pre vás partner pripraví veľa nevšedných zážitkov. Pretrvávajúca zamilovanosť spolu s ďalšími faktormi bude blahodarne v júni pôsobiť na vašu náladu. Tešiť sa môžete na optimizmus. Kvôli vášmu partnerovi by ste však nemali prehliadať ostaných ľudí vo vašou okolí. V sebarealizácii Býkom dopomôžu napríklad nové znalosti a zručnosti. Venujte sa taktiež vzdelaniu. Je to výhodná investícia do budúcna.<< Býk máj
Horoskop jún 2021 Býk podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Toto obdobie praje cestám. Nová cesta môže byť aj váš vnútorný prerod. Hor sa k vysnívanému cieľu! Pre tých, ktorí žijú v dvojici sa črtá upevnenie vzťahu a nové krajšie obzory v láske. Pokiaľ ste sami, vedzte, že na dobré sa dlho čaká. Preto vydržte! Pridajte k tomu nejakú vhodnú aktivitu, najlepšie cestovanie alebo šport.

Peniaze a práca

Dôverujte si. Pevne sa postavte na zem a rozhliadnite sa spokojne ako ďalej v budúcnosti. Podľa karty je príhodný čas na podpisovanie zmlúv a uzatváranie obchodných partnerstiev, ktoré prinesú zisk. Predtým si však zmluvy pozorne a pomaly prečítajte. Nezabúdajte preštudovať aj to, čo sa uvádza drobnými písmenami.

Krása

Vykročte na púť za lepším zdravím. Viete, že najlepším liekom na možnú únavu z práce i stresu je dostatok spánku? Podniknite malé výlety do vášho okolia. Nenamáhajte svoje telo však nárazovým športovaním. Cvičte menej, ale pravidelne. Telo sa vám odmení vitalitou.

Financie a kariéra

Ak by ste sa v mesiaci jún rozhodli vo vašej pracovnej oblasti pre veľké zmeny, čo môže znamenať napríklad zmenu profesie, podnikanie, alebo prácu v zahraničí, hviezdy vám budú priať. Ale nezabudnite pedantne všetko ukončiť v starej pracovnej oblasti.

Zdravie

Dávajte si pozor na problémy s tráviacom traktom alebo žlčníkom, ktorý signalizuje vaše potláčané emócie a nepokoj.

Býk na mesiac jún – Váš amulet

Skúste si vyhliadnuť prsteň (strieborný či medený), v ktorom je zasadený kameň Tigrie oko.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Býk február 2022

Február vás obdarí silnou rozhodnosťou a vytrvalosťou, čo uvediete do praxe nielen v zamestnaní, kde …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *