Horoskop Býk júl 2021

Nastávajúci júl vo vás prebudí túžbu po hlbokých citoch. Vaša empatia dosahuje vrchol, čo spôsobí, že váš vzťah bude nádherne prekvitať. Býk by mal ale počítať aj s tým, že s emóciami prichádza aj zraniteľnosť, preto si nežné chvíľky radšej schovajte pre niekoho, komu naozaj dôverujete. Situácia, ktorá v júli nastane v zamestnaní, si zrejme opäť vyžiada vašu pozornosť. Nebude sa našťastie jednať o žiadny zložitý problém, a tak zanedlho bude všetko zažehnané. Každopádne táto situácia prináša Býkom šancu predviesť svoje schopnosti a vystúpiť tak z rady ostatných pracovníkov. Dbať by ste mali taktiež na svoje zdravie, aj keď je teplo.e2.7.
Horoskop júl 2021 Býk podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Zapojte hravosť do vášho vzťahu! Berte si príklad od detí. Tie sa vedia tešiť zo života! Láska a tvorivosť prinášajú svoje plody, a to radosť z každého prebudenia sa do jasného rána, hoci padá dážď či bijú krúpy. Ani dlhodobé spolužitie v jednej domácnosti nemusí prinášať nudu a nepríjemnosti, ak ste pustili Slnko vo vašej domácnosti. Urobte niečo pekné a optimistické aj pre svoje okolie. Kto plánuje prírastok do rodiny, môže sa mu to podariť.

Peniaze a práca

Viera v lepšiu budúcnosť by mala byť na programe dňa aj v zamestnaní. Veď Slnko nám vychádza každé ráno a nepýta sa na vašu náladu, alebo či môže vystúpiť na oblohu! Nakazte pozitívnou energiou aj toho večne namrzeného kolegu. Možno sa na neho už dlho nik neusmial! Niekto však musí začať. Presadzujte sa v zamestnaní s úprimnosťou dieťaťa. Dokonca vám môžu vyjsť i malé špekulácie, pokiaľ však budú uskutočňované v medziach zákona.

Krása

Bolo by hriechom sedieť len doma. Vystavte na pár minút tvár Slnku! Naberiete si z neho optimizmus. Zacvičte si jógu! Pozdrav Slnka je najznámejšia zostava cvikov, ktorá je aj na internete. Pokiaľ ju však uvidíte naživo, nedá sa to porovnať. Kvalifikovaný učiteľ jógy vás totiž správne usmerní v dýchaní i pohybe.

Láska

Býci, siedmy mesiac  roka bude pre vás trochu neobvyklý a netypický, pretože bude zo všetkých mesiacov najduchovnejší. Pomôže vám meditácia, vychádzky do prírody, zbieranie byliniek. Mimoriadne pekné môžu byť aj romantické chvíle s partnerom. Výnimkou je niekoľko prvých dní mesiaca a posledných desať dní júla… Aj keď patríte k tým, ktorí si len tak ľahko k svojmu telu a do svojho srdca nikoho nepustia, všetko nasvedčuje tomu, že práve v tomto mesiaci by si slobodní a nezadaní Býci mohli nájsť lásku, teda niekoho, koho budú ľúbiť a dôverovať mu. Stačí odhodiť masku svojej neprístupnosti a váhavosti. Harmonický vzťah sa môže vytvoriť s Pannou alebo Rakom. Dávajte si však pozor na vášnivé vzťahy s inými znameniami – nemuselo by to dopadnpť tak krásne, ako to na počiatku bude vyzerať. Dôverujte svojej intuícii – tá vás povedie a dobre vám poradí pri dôležitých rozhodnutiach.

Financie a kariéra

Snažte sa preniknúť k podstate problémov a neriešte len to, čo je zrejmé na prvý pohľad. Najmä od 6. – do 21. júla sa v pracovnej sfére môžete skutočne blysnúť  a získať tak obdiv nielen kolegov, ale aj svojich šéfov. Je možné, že sa s prosbou o pomoc budú na vás obracať aj vaši kolegovia. Ak uznáte, že ich prosba je úprimná, pomôžte im. Nenechajte sa však využívať niekým, kto sa chce iba rýchlo zbaviť povinností a užívať si leto. V druhej polovici mesiaca vás môžu potrápiť zvýšené výdavky.

Zdravie

Dobre urobíte, ak si letné horúčavy spríjemníte niekoľkokrát denne vlažným kúpeľom alebo sprchou. Nesmiete svoj organizmus prehriať, pretože práve toto je silná záťaž pre váš organizmus. Je síce pravda, že zo slniečka čerpáte cennú energiu, ale s pobytom na slnku to nepreháňajte a slnečné kúpele striedajte s osviežujúcimi, vodnými. Tí, čo majú partnera, mali by si vychutnávať partnerskú intimitu a načerpať z nej sily do budúcna.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Býk august 2021

August síce znamená koniec leta, ale pre vás je to skôr nový začiatok. Vaša fyzička …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *