Horoskop Býk január 2022

Už na začiatku nového roka bude každý Býk polapený túžbou po informáciách a vzdelávanie. Vďaka tomu máte veľkú šancu, že vám január privedie do života niekoho s podobnými záujmami. Žiadna veľká láska vo hviezdach síce nie je, napriek tomu si ale s touto osobou užijete veľa príjemných chvíľ.V januári sa Býkom rozhodne neoplatí investovať príliš energie do kariéry. Miesto toho zatiaľ môžete smerovať svoju pozornosť iným smerom. Venujte sa napríklad svojej fyzickej kondícii. Po sviatkoch, ktoré ste s koncom predchádzajúceho roku prežili v pokoji, si to vaše telo skutočne nezaslúži. Navyše pohybom uvoľníte aj stres.
Horoskop január 2022 Býk podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Názov karty vystihuje veľa. Nepodľahnite zvodom a lákadlám, ktoré sú okolo vás. Pre chvíľku vášne mimo váš vzťah si môžete pokaziť seriózne partnerstvo. Pozor aj na sklony k tyranii, či na druhej strane k slepej poslušnosti. Každý extrém vo vzťahu je nedobrý. Učíme sa jeden od druhého, ale nie za cenu sebazničenia, či víťazstva nadobudnutého zastrašovaním. Na druhej strane táto karta naznačuje vynikajúci sex. Pokiaľ je so stálym partnerom, prečo aj nie?

Peniaze a práca

Nenechajte sa opantať zlom, klamstvom a závislosťou. Pristupujte k všetkému s mierou. Svedomite si vyberajte ľudí na spoluprácu, aby ste nevkĺzli do tmy. Treba si dať pozor aj na alkohol, aby neprešiel na pracovisko, čo sa nevypláca. Mnohí ľudia tak prišli o sľubnú kariéru i o financie. Na druhej strane, pozor na workoholizmus, aby ste kvôli práci nestratili svoje cenné chvíle v súkromí.

Krása

Prejedanie sa i závislosť každého druhu znamená nebezpečenstvo pre fyzické i duchovné telá. Nehovorte si slovíčka, že však len trošku a teraz, lebo vtedy ste už jednou nohou v závislosti na čokoláde, či alkohole. Prílišné lipnutie na druhom človeku je duševnou chorobou. Dajte preto slobodne dýchať tým, ktorých máte radi.

Prognóza na rok 2022

Býci budú od začiatku roku 2022 riešiť najmä vzťahy a medziľudské vzťahy. Ak v partnerskom vzťahu máte dlhodobý pocit, že ste ako na starej lodi, ktorá sa v neistote kolíše na rozbúrenom mori, nemajte strach z nej vystúpiť, sadnúť na záchranný čln a verte tomu, že vás privezie na krásny a slnečný ostrov. Budete sa odpútavať od dlhodobých zlých partnerských vzťahov, či od priateľov, ktorí už nie sú priateľmi. Pre vaše znamenie, ktoré stavia na istotu, to bude veľmi ťažké, ale prinesie vám to sebaúctu a nájdenie seba samého. Ale tí, ktorí ste sami, od marca môžete nájsť životného partnera, ktorého stretnete za zaujímavých okolností. Vaša láska začne bojom a skončí happyendom a rodinou. V pracovnej oblasti , aj keď nie ste možno úplne spokojní, predíďte pokušeniam a nástrahám a zotrvajte, lebo najneskôr do augusta vám to prinesie povýšenie, financie a istotu v kariére, ktorú vy tak veľmi potrebujete. Rýchla zmena v pracovnej oblasti, kde vás lákajú na väčší finančný zisk, by vám priniesla problémy a sklamanie. Dávajte si pozor na cestách, pri šoférovaní, nesadajte za volant, keď budete unavení, alebo budete pociťovať migrénu, ktorá vás tohto roku potrápi trochu častejšie.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Býk február 2021

Február vás obdarí silnou rozhodnosťou a vytrvalosťou, čo uvediete do praxe nielen v zamestnaní, kde …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *