Horoskop Býk február 2021

Február vás obdarí silnou rozhodnosťou a vytrvalosťou, čo uvediete do praxe nielen v zamestnaní, kde budete predstavovať dokonalých adeptov na vedúce pozície, ale aj v oblasti lásky. Tiež prinesie náhle zmeny nálad, Býk si z nich ale žiadnu veľkú hlavu robiť nebude. Na názoru ostatných vám teraz vôbec nezáleží.Motivácia vo februári vám určite chýbať nebude, a tak sa po prekonaní predchádzajúcich problémov môžete opäť smelo vrhnúť do pracovného tempa. Aspoň časť voľného času by však každý býk mal venovať taktiež svojej rodine a priateľom. Vašu absenciu by si ľudia z vášho okolia mohli zle vysvetliť. Dbajte taktiež na svoje zdravie.
Horoskop február 2021 Býk podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Partnerstvo si treba pestovať neustále, a to bohatstvom ducha a odpúšťaním. To posledné môže byť aj cnosťou, ak ste prekonali úskalia svojej karmy. Mincovou kartou prichádza pocit spokojnosti a blahobytu. Platí tu priama úmera, čiže o to viac, o koľko ste sa o vašu spokojnosť zapríčinili svojou láskou. Karta však upozorňuje nezaspať na vavrínoch a nezlenivieť, aby po spokojnosti nenastal pád do letargie.

Peniaze a práca

Ak pracujete s chuťou, môžete byť pyšní na svoje výsledky. Vaše príjmy sa môžu ešte zvýšiť, len nestagnujte na jednom mieste, lebo padnete o pár levelov dolu. Obavy z cudzincov a ich spolupráce s nimi nemusia byť opodstatnené, ale preverte si ich prv, než začnete s nimi konať. Aj tu platí, aby ste boli bdelí a dokončili všetko včas. Práca chvatná, je totiž málo platná!

Krása

Držte sa pravidla: Čím viac jedla, tým aj viac pohybu. Keď si oblečiete plesovú róbu, budete si ďakovať, že ste športovali. Je pritom jedno, koľko máte rokov! Vyhovárať sa napríklad na zrelý vek, že to už lepšie nebude, je svojim spôsobom veľká miera pohodlnosti a nechuť k zmenám.

Láska a vzťahy

Nezadaní Býci, ak si ešte stále lámete hlavu nad tým, prečo vás niekto v nedávnej minulosti odmietol napriek tomu, že vy ste ponúkli svoje srdce doslova na tanieri a k tomu aj seriózne finančné zabezpečenie, a ten niekto predsa odišiel za niekým iným, prestaňte s tým! Urobte hrubú čiaru, poobzerajte sa okolo seba, lebo najneskôr do leta stretnete milú, skromnú, láskyplnú osobu, ktorá toto všetko dokáže patrične oceniť. Zadaní Býci, ak máte vnútorný pocit krivdy, že váš partner už ani citovo, ani materiálne toľko nevkladá do vzťahu, neduste tieto pocity v sebe, ale pokúste sa o radikálny dialóg. Neverte sľubom, ale dožadujte sa konkrétnych skutkov! V tomto roku stabilné vzťahy Býkov budú buď veľmi šťastné, alebo Býci, ktorí sú dlhodobo nespokojní vo vzťahu, dostanú silu nabrať nový smer.

Financie a kariéra

Aj v pracovnej oblasti by ste si potrebovali trošku oddýchnuť a porozmýšľať, či vás ešte napĺňa sféra, v ktorej pôsobíte. Tento čas bude dobrý na zmeny, na nové pracovné možnosti. Nebojte sa riskovať a začať niečo nové. Hviezdy vám budú priať – aj kariérne, aj finančne.

Zdravie

Dajte si pozor na bolesti hlavy, na prechladnutie hlavy a úrazy. V tomto období máte práve túto časť tela veľmi rizikovú a ohrozenú.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Býk august 2021

August síce znamená koniec leta, ale pre vás je to skôr nový začiatok. Vaša fyzička …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *