Horoskop Býk december 2021

December vám do života nejspíš prinesie nejaký rodinný konflikt, v ktorom zaujmete úlohu sudca. Býk má v tomto období silné morálne cítenie, a tak sa mu situáciu zrejme podarí hravo vyriešiť. Koniec roka najlepšie zúročíte, keď sa zamyslíte sa nad tým, čo by ste s tom budúcom mohli zlepšiť.Hoci v decembri Býkov čaká v pracovnej oblasti života naďalej pozitívne obdobie, naopak v osobnom živote to môže škrípať. Budete stáť pred dôležitým rozhodnutím. Nech sa rozhodnete akokoľvek, môžete počítať s tým, že vaša rodina vás podrží. Sviatky si potom užijete v bezpečnom zázemí a v pokoji.
Horoskop december 2021 Býk podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Budujte svoje šťastie v láske na tom, čo ste už skúsili a prežili. Poháre sú predstaviteľmi citov. Ak ste voľní, môžete stretnúť starú lásku z mladosti. Pokiaľ žijete v harmonickom partnerstve, nenechajte sa veľmi rozcitlivieť spomienkami na mladosť. Každé obdobie života má svoje čaro! Nakoniec, aj vaša láska z mladosti zostarla a vyzerá i koná inak ako keď ste sa spoznali.

Peniaze a práca

Karta vyvoláva túžbu niečo so sebou robiť, aby sme boli efektívnejší v práci. Niekedy sa v spomienkach dostaneme až do detstva. Znovu objavíme svoje talenty či schopnosti, ktoré možno využiť i v terajšej práci. Stojí to za to, aby ste si spomenuli, čo ste radi robili v minulosti. Možno sa vám to teraz práve zíde.

Krása

Návyky v stravovaní a životospráve sa môžu svojim spôsobom dediť. Aká choroba sa u vás v rodine opakuje? Príčina bude aj v nesprávnom náhľade na život, ktorý ste žili podobne možno po mnohé generácie vo vašom rode. Jedinec, ktorému záleží na zdraví, sa poučí z minulosti a neopakuje chyby svojich predkov i tie svoje.

Láska

V tomto období máte okolo seba opar miernej melanchólie a všetko vidíte vo veciach lásky tak trošku šedo… 🙂 Nemáte teraz energiu zabojovať o niečo nové, lebo vnútorne sa ešte trápite nad nedoriešenými vzťahmi. Je to na vás, či si budete idealizovať niekoho, kto sa v minulosti nezachoval ku vám korektne, alebo urobíte hrubú čiaru a sebadôverou dáte možnosť novým príležitostiam…
Zadaní Býci by mali mať v trvalom partnerskom vzťahu celkom rovnováhu – ak si to sami nenarušia svojím vlastným nepokojom – napríklad aj ohľadom blížiacich sa sviatkov, aby všetko bolo tip-top. Treba sa upokojiť, rozdeliť si úlohy a všetko brať s nadhľadom a s humorom. Partner a rodina sa vám za to s láskou odvďačia. Koniec roka si užijete v harmónii a pokoji.

Kariéra a financie

V pracovnej a kariérnej oblasti už neplánujte žiadne zmeny, dotiahnite všetko nedoriešené, čo ešte potrebujete. Karty ukazujú, že spolupracujete so správnymi ľuďmi, čo je v tejto dobe veľmi dôležité. A tento zabehnutý režim, ktorý dôverne poznáte, by sa mal preniesť aj do budúceho roka. Môžete počítať aj s vyššími finančnými odmenami.

Zdravie

Môže vás potrápiť psychika a vyčerpanosť, aj obavy, ktoré môžu vyústiť do bolesti krčnej chrbtice.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Býk august 2021

August síce znamená koniec leta, ale pre vás je to skôr nový začiatok. Vaša fyzička …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *