Horoskop Býk august 2021

August síce znamená koniec leta, ale pre vás je to skôr nový začiatok. Vaša fyzička aj emócie sú ako na drôtiku, a tak je pre vás riešenie každodennou povinnosťou úplnou hračkou. Býk urobí najlepšie, keď tento elán vloží do svojej kariéry – v hre môže byť zvýšenie platu alebo dokonca povýšenie!Stabilitu môžete v auguste očakávať taktiež v zamestnaní. Najlepšie urobíte, pokiaľ práve tento mesiac vyrazíte na dovolenku. Za celý rok si ju iste dostatočne zaslúžite. Navyše Býkom momentálne nič určite neutečie. Nebojte sa neznámeho. Zážitky, ktoré si z nevšedných miest či aktivít odnesiete, budete mať na celý život.f18.8.
Horoskop august 2021 Býk podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Poháre alebo čaše predstavujú v tarote citovú oblasť, v ktorej hľadá naplnenie snáď každý človek, a to mladý či starý. Kto sníval o stretnutí s priateľmi alebo s rodinou, tomu by sa to malo podariť. Netreba však sedieť s rukami v lone! Dni sú už dostatočne dlhé. O to ľahšie sa vám môže podariť zorganizovať stretnutie trebárs vonku pri pohári niečoho príjemného.

Peniaze a práca

Pokiaľ ste sa v minulosti snažili a dali ste do svojej činnosti cit pre spravodlivosť a zachovali čestnosť, prichádza úspech. Nemajte však veľké oči a buďte trpezliví, ak všetko nevychádza hneď na prvý šup. Pri dostatku dobrej vôle, možno sa teraz zmierite aj s vašimi nepriateľmi. Dokonca si s nimi možno vypijete pohár dobre oroseného piva či limonády.

Krása

Naplnenie v citovej oblasti sa odrazí vždy aj na zdraví človeka. Skúsenosť viacerých ľudí to potvrdzuje. Prečo tomu neveriť? Veď všetko začína v hlave a pokojnom láskavom srdci. Skúste vysielať do svojho okolia lásku a zožnete jej ešte viac. Jedzte však do polosyta.

Láska

Býci, ak chcete, aby aj druhá polovica leta bola príjemná, zabudnite na svoje manipulátorské sklony a nechcite vo svojom okolí každého dirigovať, usmerňovať a poučovať. Mohli by ste tým dosiahnuť len citový chlad – a to sa týka nielen ľudí vo vašom okolí, ale najmä partnera a detí. Ak budete partnera držať v zlatej klietke a vo všetkom ho kontrolovať, nebude to dobré… Doprajte mu, nielen v jeho, ale aj vo vašom vlastnom záujme trochu voľnosti, aby mohol dýchať a aspoň chvíľu robiť niečo podľa vlastných predstáv. Tí, čo sú takí kritickí na ľudí okolo seba, mali by sa radšej zamyslieť aj nad tým, čo robia oni sami. Dobrá rada znie: Nekoketujte s každým, koho stretnete, pretože sa môžete sklamať – a to veľmi. V mnohých prípadoch hrozí nebezpečenstvo nešťastnej lásky. Tí, ktorí si tieto dobre mienené rady zoberú k srdcu, budú k svojim partnerom úprimnejší, začnúim dôverovať a hovoriť o svojich pocitoch, majú všetky šance prežiť pekné letné dni. Možno ešte krajšie ako dúfali. Nezadaní Býci môžu nájsť šťastie a porozumenie pri Rakoch a Kozorožcoch.

Kariéra a financie

Zdá sa, že v tejto oblasti by nemali byť problémy – dokonca sa rysuje určitá nádej na zlepšenie, či povýšenie. Dokázali ste, čo viete, rozširujete si svoje vedomosti, ale ešte stále je namieste opatrnosť – konár, na ktorom stojíte a po ktorom stúpate, nie je totiž taký silný, ako si možno myslíte… Pokiaľ ide o financie, začiatok i koniec mesiaca budú pre vás trochu slabšie – najmä, ak sa necháte zlákať na nečakané výdavky, ktoré možno vôbec nie sú potrebné…

Zdravie

Leto sa síce prešmyklo do svojej druhej polovice, ale nedajte sa zlákať na bezhlavé opaľovanie – mohli by ste si privodiť viac škody ako osohu. A nepodceňujte ani chladnejšie rána a večery – aj v lete možno nachladnúť!

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Býk február 2021

Február vás obdarí silnou rozhodnosťou a vytrvalosťou, čo uvediete do praxe nielen v zamestnaní, kde …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *