Horoskop Býk apríl 2021

Prichádzajúca jar vás nabije obrovskou dávkou sebadôvery, ktorú využijete ak v láske, tak i v kariére, a to po celý apríl. Takmer každý Býk tento prúd energie úspešne využije vo svoj prospech. Vo vypätých situáciách by však mohol vyústiť v nekontrolovateľnú výbušnosť alebo dokonca žiarlivosť – na to pozor!Aj apríl sa naďalej bude odohrávať v znamení vzťahov. Býky sa môžu tešiť na spustu romantiky a harmónie v dlhodobých vzťahoch, ktoré teraz budú pevnejšie ako bývali. Naopak tí, ktorí svoje šťastie ešte nestretli, si budú užívať zábavu, flirt, ale aj dobrodružstvo. Tento mesiac je vhodný tatiež k vzdelávaniu.
Horoskop apríl 2021 Býk podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Máte všetko vo svojich rukách. Určite vás poteší dobrá správička o ušľachtilom cite zvanom láska. Vo vzťahu sa často vyskytnú nedorozumenia a niet toho, kto by urobil prvé gesto zmierenia. Často sa vzťah tak naruší až tak, že dokonca hrozí krach. Táto karta však radí pravý opak! Nemusíte čakať na podnet od partnera, aby ste sa objali. Poslom lásky môžete byť aj vy.

Peniaze a práca

Peniaze nie sú všetko, hoci do práce chodíme aj kvôli nim. Preto vás možno osloví myšlienka, prameniaca z pohárovej čiže citovej karty, na zlepšenie pracovného ovzdušia na pracovisku. Vtedy si viete o nepríjemných veciach povedať síce priamo, ale s láskou a úctou ku kolegovi ako k človeku. Podnetom môže byť práve malé posedenie pri čaji či víne. Alkohol konzumujte samozrejme až po pracovnej dobe.

Krása

Tento svet drží pohromade láska. V zdravom tele zdravý duch. Platí to i naopak. Usmievajte sa na svet! Ak sme duševne v pohode, vylieči sa i naše telo. Doprajte si dostatok oddychu v príjemnom prostredí, napríklad na plavárni. 

Láska

Býci, najmä vy, ktorí žijete v partnerstve, dobre urobíte, ak sa naučíte brať na vedomie, že nič nie je večné, ani samozrejmé – a už vonkoncom nie láska a partnerské porozumenie. Ak si to neuvedomíte a nebudete sa o svoj vzťah starať ako o vzácnu kvetinku, môžete nečakane dostať poriadnu lekciu. Snažte sa viac počúvať svojho partnera, svoju intuíciu a takisto aj to, čo hovoria ľudia okolo vás. Vďaka zvýšenej pozornosti môžete pre svoj partnerský vzťah veľa urobiť a dosiahnuť zmenu k lepšiemu. Úspechy na poli lásky môžete žať po 20. apríli, ale nenechajte sa učičíkať na vavrínoch, že si zase môžete dovoľovať, čo chcete a určite partnera nedirigujte a nevytrestávajte! Dôsledkom toho by mohli byť veľké hádky na konci mesiaca… Ak by sa tak stalo, nehrajte dlho urazených, ale urobte prvý krok k uzmiereniu práve vy. Ak budete dramatizovať a urážať sa, urobíte vo svojom vzťahu viac škody ako osohu. Všetkým Býkom bude na osoh, ak sa naučia viac prejavovať svoje city, nebudú okolo seba vytvárať napätú atmosféru a mlčať tam, kde by mali otvorene o veciach hovoriť.

Financie a kariéra

Zdá sa, že obdobie, keď sa môžu vyskytnúť problémy, či kríza vo vzťahu, bude veľmi úspešné v práci. Vaše schopnosti a kreativita vám môžu priniesť dobré výsledky, len si treba dať pozor, aby ste si za každú cenu nepresadzovali svoje názory. Niekedy je treba aj ustúpiť. Pokiaľ ide o financie, okolo polovice mesiaca sa môže stať, že miniete viac, než ste plánovali. Rýchlo si to treba uvedomiť a pribrzdiť trochu s výdajmi tam, kde sa ešte dá. Inak sa to môže v budúcnosti ešte trochu vyostriť.

Zdravie

Keďže apríl bude trochu náročnejší na psychiku, mali by ste si dopriať dostatok spánku. Ani stres, ktorého je v tomto mesiaci hojne, vám neprospieva. Dávajte si pozor na to, čo zjete a urobte niečo na podporu svojho imunitného systému. V myšlienkach sa nevenujte veľmi tomu, čo bolo, najmä nie vtedy, ak sú to nejaké veci, ktoré vás trápia. Zamerajte sa na to, aby bolo čo najpríjemnejšie to, čo prežívate a zažívate teraz – pretože v prítomnosti staviate základy aj svojej budúcnosti. Tak na to myslite, stanovte si cieľ a snažte sa, aby ste ho dosiahli.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Býk august 2021

August síce znamená koniec leta, ale pre vás je to skôr nový začiatok. Vaša fyzička …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *