Horoskop Býk 2022 – láska, peniaze

Presadzovanie vašich záujmov nebude počas roku 2022 rozhodne jednoduché a vy sa kvôli tomu neraz nebudete cítiť vo vlastnej koži. Budete prechádzať zaťažkávajúcimi skúškami, v mnohých vašich vzťahoch. Nebudú príjemné a vaša trpezlivosť bude pravidelne dostávať zabrať. Neustále si budete lámať hlavu nad tým, ako by ste si svoj náročný doterajší život vylepšili. Jedine spriaznená duša vám môže hodiť vždy záchranné lano, aby ste sa neponorili do hlbokých depresií. Napriek náročnosti tohto obdobia, mnohé z vlečúcich sa, starých problémov, konečne doriešite. Prestaňte bojovať, uzavrite mier. Aj so sebou! Všetko sa dostane pomaly do normálnych koľají.
Horoskop 2022 Býk podľa tém: kariéra, peniaze, zdravie, rodina, láska, vzťahy, krása, práca.

Zdravie

V roku 2022 majte potrebu a chuť si zlepšovať svoju kondíciu. Dobré výsledky sa dosahujú len praxou, vytrvalosťou, a opakovaním stanovených postupov. Cieľavedomé úsilie dáva dobré výsledky. Nehovorte s inými len o svojich trápeniach a starostiach. Snažte sa vyhýbať konfliktom a problémom, aby ste si nepokazili náladu. Všetky aktivity by mali byť účelové a využiteľné. S radosťami života by ste to nemali preháňať, inak sa nevyhnete priberaniu na váhe. Princíp hromadenia vás občas dovedie až k obezite, prípadne k zápche, lebo nechcete „pustiť“ nadobudnuté. Ak by ste mali pocit, že nemôžete svoje danosti naplno uplatniť, objavia sa problémy v oblasti krku, krčných ciev, stavcov, poškodí sa štítna žľaza, endokrinný systém a metabolizmus. Venujte sa viac meditáciám, a iným duchovným záujmom, ktoré vás uvoľnia po telesnej, i duševnej stránke.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2022

Slnko, Merkúr, Venušu i Urán máte v 10. astrologickom dome. Desiaty dom v astrológii podporuje predovšetkým živel Zem, čiže aj váš živel a vás. Je v znamení Kozorožca. Reprezentuje verejnosť, výkon a povolanie, titul a reputáciu, sociálne postavenie, kariéru, vplyv, moc, česť, zmysel pre zisk a obchodný inštinkt.
Je to tlak, aby človek rástol po všetkých stránkach a zaujal svoje miesto v spoločnosti. Jeho vplyv naznačuje, že budete mať v tomto roku 2022 dobrú a silnú sociálnu pozíciu.

Jupiter

Planéta Jupiter od novembra 2022 a celý rok 2022 pôsobí v oblasti spoločných financií. Bude vám priané. Vhodne zhodnotíte svoje investície, vylepší sa vám finančná situácia a zvýši sa vaša prestíž.

Urán

Hoci je Urán pomalá planéta, prináša rýchle neočakávané zmeny. Planéta zvratov sa od jari 2022 bude pohybovať sedem rokov vo vašom znamení.
Dlhodobo vám prinesie veľké životné zmeny. Dospejete k vážnemu prehodnoteniu vášho vzťahu k vonkajšiemu svetu. Mnohé staré skončí. Vy na ľudí, ale i ľudia sa na vás, začnú pozerať inak. Zmeny sa týkajú vašej práce, aj akejkoľvek inej oblasti vášho života, kde máte nejaké záväzky.
Zatúžite po slobode a nových inšpiráciách. Toto obdobie je však veľmi vhodné pre štúdium nových oblastí poznania, ezoteriku, rozvoj svojho potenciálu, rozširovanie vedomia. Získate tak nové schopnosti pre formovanie vašej budúcnosti.

Magický vplyv Mesiaca

  • Nov Mesiaca v znamení Býka nastane 5.5.2021 a prinesie veľkú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu. Vrhnúť sa do nových plánov a aktivít.
  • Spln Mesiaca v znamení Býka nastane 12.11.2021. V tomto období si vyjasníte aj vzťahové záležitosti.

Ročný Horoskop 2022 BÝK

Nespokojnosť a nespravodlivosť ktorú momentálne cítite, je len vo vašej hlave. Pracujte so svojimi emóciami a uvidíte, že sa všetko sa na dobré obráti.
Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2022 11.2., 5.7., 7.11., 30.12.
Šťastné čísla na rok 2022 1, 15, 78, 90, 96
Šťastný mesiac pre rok 2022 November

Láska a vzťah

Po všetkých tých neistotách uplynulého roku budete v tomto roku 2022 odmenení. Nebuďte sklamaní, ak to tak v prvých dňoch roka nebude vyzerať. Vo vzťahoch môže dôjsť k miernym výkyvom. Prichádza vám do života láska. Tá má veľa podôb.
V tomto roku sa môže na povrch vynoriť vaša silná túžba po slobode. Využite hlavne prvú polovicu roka na ich upevnenie.
Nenechajte sa však zlákať každým novým dobrodružstvom, radšej si budujte pevnejšie a stabilnejšie partnerské zázemie. Včas sa poistite, aby ste na jeseň, a v nasledujúcom období nezostali sami.

Financie a kariéra

Váš čuch na peniaze bude po celý rok 2022 výnimočný. Ak podnikáte, môžete sa dočkať vytúžených pozícií, mét, zaznamenať úspech, o ktorom ste toľko snívali, môžete cítiť a vidieť, ako úžasne napredujete. Budete schopní ohromného výkonu. Celkovo vám vo sfére financií bude dopriane. Dokážete i to, čo sa vám v predchádzajúcich rokoch nedarilo – tvoriť si slušnú finančnú rezervu.

Na čo si dať pozor v roku 2022

Zmeny vo vzťahoch vás desia, ale sú pre vás väčšinou vyslobodením. Láska je pre vás skutočne dôležitá. Občas ste tak zamilovaný, že nevidíte realitu takú, aká skutočne je.

Peniaze a práca

Do nového pracovného roka vykročte uvoľnene, inak vás bude prenasledovať stresové obdobie z uplynulých týždňov. V roku 2022 si budete môcť vytvoriť dostatočnú finančnú rezervu. Výrazne sa vám totiž vylepší finančná situácia a zvýši sa vaše postavenie.
Jupiter na celý rok 2022 pôsobí v oblasti spoločných financiách, ako sú pôžičky, hypotéky alebo predaj, či kúpa. Bude vám priané v oblasti majetku.
Ak budete rozumne investovať, zhodnotíte svoje investície a užijete si svoje peniaze. Vyhnite sa rizikám, istota je vaším tromfom.

Čo vám rok 2022 prinesie

Upravte si domov podľa vašich predstáv. Tento rok sa môžete presťahovať a to vám prinesie pocit bezpečia, po ktorom už toľko túžite. Prinesie vám veľa práce, ale musíte zdokonaliť niektoré svoje zručnosti.

Býk: ročný horoskop 2022

Býk patrí medzi zemské znamenia zverokruhu, a tak je pre neho typický skôr praktický a niekedy až materialistický pohľad na svet. Ľudia tohto znamenia bývajú zvyčajne pokojní a vyrovnaní a tiež hlboko citovo založení, najmä vďaka nadvláde planéty Venuša. A práve ich emócie budú tým, na čom sa najviac odrazí udalosti, ktoré Býkom horoskop 2022 prinesie. Už počas prvých niekoľkých mesiacov roka 2022 v sebe Býk pocíti obrovskú mentálnu silu. Ak si akýkoľvek cieľ budete dostatočne dlho vizualizovať, čoskoro prídete s plánom, ktorý vás k nemu dovedie. Bude to však vyžadovať poriadnu dávku vytrvalosti. Dajte pozor, aby ste pri honbe za svojimi cieľmi nezanedbávali vaše zamestnanie. Mohli by ste sa dostať do finančných ťažkostí.S postupným otepľovaním a príchodom jari začnete prikladať čoraz väčšiu pozornosť vzťahom. Horoskop radí, aby ste toto obdobie využili na zhodnotenie vášho milostného života a uskutočnenie potrebných zmien. Ak s partnerom už nejakú dobu uvažujete o tom, že si nájdete spoločné bývanie alebo založíte rodinu, tak nastala ideálna doba na to, aby ste urobili potrebné kroky. Letné mesiace si každý Býk patrične užije. V práci bude relatívne pokoj, a tak budete mať dostatok priestoru na to, aby ste vyrazili na dovolenku alebo si dopriali oddych v pohodlí domova. Pri kontakte s okolím by ste si mali dať pozor na vašu tvrdohlavosť. Je pochopiteľné, že máte radi, kedy sa veci dejú určitým spôsobom, nemôžete k tomu ale nútiť ostatných. Druhú polovicu roka 2022 sa vám oplatí využiť k osobnému rozvoju. Horoskop vám bude veľmi naklonený a vy tak dostanete prístup k nevyčerpateľným zásobám duševnej i fyzickej energie. Využiť ju samozrejme môžete k samoštúdiu a vzdelávaniu, čo uvediete do praxe aj v zamestnaní, tiež by sa však hodilo zapracovať na vašom každodennom režime. Aj ked sa po celý rok budete tešiť z dobrého zdravia, nadmiera stresu alebo zlých zlozvykov by ho mohla podstatne ohroziť. Skúste pravidelne prevádzkovať nejaký šport a párkrát do týždňa vymeniť vyprážaný obed za obyčajný šalát. Uvidíte, že sa budete cítiť zdravšie, a navyše vám to bude aj lepšie myslieť.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Býk august 2021

August síce znamená koniec leta, ale pre vás je to skôr nový začiatok. Vaša fyzička …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *