Horoskop Blíženci september 2021

Hoci sú Blíženci obvykle novými a neznámymi vecami skôr priťahovaní, v septembri to bude presne naopak. Úplne najlepšie vám bude v rodinnom zázemí, ktoré vás ochránia pred všetkými prekážkami, ktorých sa obávate. Úľavu nájdete v manuálnej robote, čo môžete využiť napríklad k dôkladnému upratovaniu vášho domova. Hviezdy napovedajú, že vzťahom sa v septembri bude naďalej dariť. S partnerom si budete užívať súznenie vo dvojici. Rozumieť si budete takmer bez slov. Blíženci sa môžu tešiť taktiež na stabilné obdobie v kariére. Žiadne problémy vám teraz hroziť nebudú. Svoj voľný čas tak napríklad môžete venovať i rodine. Zistite, či niekto nemá problémy.Blíženci október >>
Horoskop september 2021 Blíženci podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Pestujte si svoj vzťah a dodajte mu iskru! Rytieri jazdia na koni, čiže sú v pohybe, a ten hovorí aj o zmene. Nikto vám nehovorí o nutnej výmene partnera! Nové plány do spoločnej budúcnosti sú však žiaduce. Osviežením vzťahu môže byť i netradičná zahraničná dovolenka, plná ohnivých vzplanutí a vzrušujúcich zážitkov. Voľní môžu práve na takejto ceste stretnúť partnera na celý život.

Peniaze a práca

Investície, ktoré vložíte do projektov, by sa vám mali čoskoro vrátiť. Pripravte sa na to, že možno budete musieť rýchlo, sebavedome konať a rozhodovať. Črtá sa spolupráca s ľuďmi z veľkej diaľky až cudziny alebo naopak: vy pôjdete na služobnú cestu za hranice svojho kraja. Doterajšia práca vám prinesie priaznivé výsledky.

Krása

Nestojte na jednom mieste! Ak si svoje športové aktivity rozvrhnete citlivo a s ohľadom na svoj vek i možnosti, onedlho zbadáte výsledky. Nezabúdajte na prechádzky prírodou alebo zaraďte do svojho pravidelného režimu aj tanec. Napríklad: také ohnivé tango vie dobre prebrať či dodať chuť k životu! 

Kariéra a financie

V pracovnej oblasti by malo byť relatívne pokojné a isté obdobie. Buďte opatrní – keby vám niekto nečakane ponúkol super robotu za super peniaze! Kým si všetko neoveríte, nenechajte sa nalákať, lebo by vám mohla ostať hlava v smútku – aj keby vám to ponúkol veľmi blízky človek. Dotiahnite skôr svoje pracovné aktivity tam, kde ste. Vaše veľké šance prichádzajú od januára 2021!

Zdravie

Dávajte si pozor na arytmiu srdca, na problémy s krvným tlakom. Nezaškodili by pravidelné dýchacie cvičenia a cvičenie jogy.

Blíženci na mesiac september – Odkaz vašej víly

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Blíženci február 2022

Priateľský a chápavý prístup vám z hľadiska kariéry zaistí veľmi úspešný február. Vďaka postaveniu Slnka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *