Horoskop Blíženci október 2021

Október so sebou prinesie rovnováhu, ktorú Blíženci pocítia najmä v partnerských vzťahoch. Všade prestupujúce pokoj a harmónia vo vás prebudí ozajstné šťastie a vy si tak začnete vašej polovičky skutočne vážiť. Vašou slabinou by v tomto mesiaci mohla byť nerozhodnosť, a to najmä keď dôjde na veľké zmeny. Október môžete naplno venovať svojej drahej polovičke a vynahradiť jej tak napríklad predošlé absencie. Stabilita v oblasti pracovného života Blížencom naďalej poskytuje dostatok voľného času. Venovať sa môžete taktiež rozjímaniu, hodnoteniu predchádzajúcich udalostí a utriedeniu myšlienok. S čistou hlavou sa potom budete cítiť ešte lepšie.
Horoskop október 2021 Blíženci podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Osamelí jazdci pozor! Vhupnúť rovno na vec je dosť veľkým riskom. Najprv sa dobre spoznajte, aby ste neboli sklamaní. Zadaní môžu trochu experimentovať, aby sa stratila možná nuda vo vzťahu. Rýchla energia ohnivých palíc prekonáva ľahko prekážky a jasne trafí ciele. Skúste vycestovať na krátko do cudziny, alebo sa prihláste spoločne do kurzu cudzieho jazyka.

Peniaze a práca

Karta naznačuje spoluprácu so zahraničím, alebo pracovné cesty mimo vášho bežného pôsobenia. Budete pravdepodobne skúšaní tým, ako rýchlo sa viete rýchlo rozhodnúť. Treba sa však spoľahnúť len na triezvy úsudok. Cvičte si rýchle reakcie pred jednaním s klientom, napríklad s vašim ochotným kolegom. Navyše sa aj lepšie spoznáte.

Krása

Pozor na rýchlu konzumáciu jedla, a to bez ladu a skladu. Pokiaľ ste v jednom kuse v strese, skúste byť v pokoji aspoň pri jedle. Prekvapivo tak zjete menej. Nezabúdajte na pohyb, môže to byť beh, alebo nejaký akčný šport. 

Financie a kariéra

V kariérnej oblasti buďte opatrní, keby ste dostali nečakanú lákavú ponuku – až s prehnaným finančným ocenením. Blíženci v tomto období nemajú dobré obdobie ani na začatie podnikania. Dariť do konca roka sa vám bude na trvalých pracovných miestach, preto v tomto čase nemeňte zamestnanie. Ak chcete niečo nové, môžete začať plánovať, ale fyzická aktivácia by bola vhodná až od januára 2021.

Zdravie

Pozor na dutiny, problémy s nosovou prepážkou  a nepodceňujte bežnú nádchu!

Váš oltárik

Na kovový tanierik položíme oranžovú sviečku, vyrezávanú tekvičku, znak pentagramu, trochu pomarančovej kôry, do ktorej napicháme klinčeky (korenie), a zadovážime si kadidlo z myrhy, ktoré budeme od Samhainu po tri večery páliť na uhlíku.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Blíženci február 2022

Priateľský a chápavý prístup vám z hľadiska kariéry zaistí veľmi úspešný február. Vďaka postaveniu Slnka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *