Horoskop Blíženci november 2021

November vo vašom živote nastolí vážnosť. Blíženci môžu v tomto období zabudnúť na akýkoľvek hnev, vášeň či nadšenie a ich okolie je kvôli tomu bude vnímať dosť chladne. Jediné, čo vám rozprúdi krv v žilách, môže byť nespravodlivosť. Vtedy odhodíte všetko bokom a postavíte sa na osobu v bezprávie. V novembri sa Blíženci môžu spoľahnúť na podporu rodiny. Akékoľvek ťažkosti prekonáte o to ľahšie, pokiaľ svoje ťarchy nebude musieť niesť sami. Dovoľte ľuďom vo svojom okolí, aby vám pomohli. V tomto období sa taktiež môže objaviť časté striedanie nálad. Frustráciu si najlepšie vybijete pri športe.
Horoskop november 2021 Blíženci podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Zamyslite sa nad tým, nakoľko ste spoľahliví v partnerstve. Konajte priamočiaro, ale s láskou v srdci. Kráľovná palíc je dobrou partnerkou s nezištným jednaním. Na druhej strane pozná mieru, kam až môže pustiť iného človeka k sebe. Preto sa nenechajte vo vzťahoch využívať a aj vy nezneužívajte tých, ktorí vás ľúbia.

Peniaze a práca

Všeobecne karta opisuje vlastnosti ženy, ktorá pomôže a podporí. Samozrejme, že to platí aj pre mužov. Skĺbte praktickosť, ktorú vyjadruje táto karta, s vaším príslovečným citom pre všeobecný rozhľad a budete spokojní. Zaujmite spolupracovníkov nielen originálnymi nápadmi, ale i spoľahlivosťou. Pozbierajte úroky zo svojej doterajšej činnosti.

Krása

Chce to iskru! Ak máte málo energie, kúpte si ohnivý opál. Nezabúdajte na vytrvalosť vo všetkom. Energiu si zharmonizujte športom, pobytom v prírode a cestovaním. Najviac vám teraz prospeje vidiecke prostredie. Strávte v ňom niektorý z víkendov. 

Financie a kariéra

V kariérnej oblasti by sa vám malo relatívne dariť. Určite by ste v tomto období neuvážene nemali meniť pracovné miesto. Zotrvajte tam, kde ste, nezapájajte sa do intríg, kde sa riešia vianočné odmeny, robte si svoju prácu – vaši nadriadení sú s vami spokojní. Toto sa vám onedlho potvrdí aj pri koncoročných odmenách a víziou postupu v kariérnej oblasti v budúcom roku.

Zdravie

V tomto období vám môže hroziť zápal močových ciest, preto si už teraz treba dávať pozor na prechladnutia od nôh a teplejšie sa obliekať.

Blíženci na mesiac november: Kúzlo so sviečkou: Nájdenie dobrej práce

Ak nemáte šťastie nájsť si dobrú a vhodnú prácu, zažnite si zelenú sviečku a požiadajte vesmír, aby sa vám podarilo nájsť dobré zamestnanie.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Blíženci február 2022

Priateľský a chápavý prístup vám z hľadiska kariéry zaistí veľmi úspešný február. Vďaka postaveniu Slnka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *