Horoskop Blíženci november 2021

November vo vašom živote nastolí vážnosť. Blíženci môžu v tomto období zabudnúť na akýkoľvek hnev, vášeň či nadšenie a ich okolie je kvôli tomu bude vnímať dosť chladne. Jediné, čo vám rozprúdi krv v žilách, môže byť nespravodlivosť. Vtedy odhodíte všetko bokom a postavíte sa na osobu v bezprávie. V novembri sa Blíženci môžu spoľahnúť na podporu rodiny. Akékoľvek ťažkosti prekonáte o to ľahšie, pokiaľ svoje ťarchy nebude musieť niesť sami. Dovoľte ľuďom vo svojom okolí, aby vám pomohli. V tomto období sa taktiež môže objaviť časté striedanie nálad. Frustráciu si najlepšie vybijete pri športe.
Horoskop november 2021 Blíženci podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Zamyslite sa nad tým, nakoľko ste spoľahliví v partnerstve. Konajte priamočiaro, ale s láskou v srdci. Kráľovná palíc je dobrou partnerkou s nezištným jednaním. Na druhej strane pozná mieru, kam až môže pustiť iného človeka k sebe. Preto sa nenechajte vo vzťahoch využívať a aj vy nezneužívajte tých, ktorí vás ľúbia.

Peniaze a práca

Všeobecne karta opisuje vlastnosti ženy, ktorá pomôže a podporí. Samozrejme, že to platí aj pre mužov. Skĺbte praktickosť, ktorú vyjadruje táto karta, s vaším príslovečným citom pre všeobecný rozhľad a budete spokojní. Zaujmite spolupracovníkov nielen originálnymi nápadmi, ale i spoľahlivosťou. Pozbierajte úroky zo svojej doterajšej činnosti.

Krása

Chce to iskru! Ak máte málo energie, kúpte si ohnivý opál. Nezabúdajte na vytrvalosť vo všetkom. Energiu si zharmonizujte športom, pobytom v prírode a cestovaním. Najviac vám teraz prospeje vidiecke prostredie. Strávte v ňom niektorý z víkendov. 

Financie a kariéra

V kariérnej oblasti by sa vám malo relatívne dariť. Určite by ste v tomto období neuvážene nemali meniť pracovné miesto. Zotrvajte tam, kde ste, nezapájajte sa do intríg, kde sa riešia vianočné odmeny, robte si svoju prácu – vaši nadriadení sú s vami spokojní. Toto sa vám onedlho potvrdí aj pri koncoročných odmenách a víziou postupu v kariérnej oblasti v budúcom roku.

Zdravie

V tomto období vám môže hroziť zápal močových ciest, preto si už teraz treba dávať pozor na prechladnutia od nôh a teplejšie sa obliekať.

Blíženci na mesiac november: Kúzlo so sviečkou: Nájdenie dobrej práce

Ak nemáte šťastie nájsť si dobrú a vhodnú prácu, zažnite si zelenú sviečku a požiadajte vesmír, aby sa vám podarilo nájsť dobré zamestnanie.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Blíženci december 2021

Posledný mesiac tohto roka sa opäť obráti na stranu lásky. Blíženci sa tak môžu tešiť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *