Horoskop Blíženci marec 2021

Nastupujúca marec odvráti vašu pozornosť smerom k materiálnym hodnotám. Blíženci budú v zamestnaní poháňaní túžbou po peniazoch, a tak sa môžu spoľahnúť na to, že im ich odhodlanie prinesie ovocie. Vidina majetku by vás na druhú stranu mohla odpojiť od vašich skutočných hodnôt, tak na ne nezabúdajte. Blíženci si v marci príliš nedovolia prejavovať svoje prejavy náklonnosti na verejnosti. Hoci sú vaše city silné, radšej si romantiku nechajte na doma. Dlhodobým vzťahom sa tak bude dariť, avšak tí, ktorí sú doposiaľ nezadaní, z tejto situácie príliš vyťažiť nemôžu. Vzťahy, ktoré sa v tomto období zrodia, budú čisto priateľské.k30.3.
Toto obdobie najlepšie zužitkujete v kariére. Túžba po materiálnom úspechu či postavenie a uznanie sú pre vás veľmi dôležité a ich vidina vás vo vašej snahe veľmi motivuje. Disponovať môžete tiež vysokou sebakontrolou a riadiacimi schopnosťami. Pokiaľ ide o relax, nevyhľadávate práve čas strávený v spoločnosti, ale výborne si odpočiniete napríklad pri jóge či dychových cvičeniach. V tomto období si budete veľmi ceniť svojich priateľov, rodinu, alebo všeobecne ľudí, ktorí sú k vám lojálni. Za nich vám potom nebude robiť žiadny problém bojovať. Vaše morálne vedomie je v týchto dňoch veľmi vysoké. Preto vás pohľad na netoleranciu či nespravodlivosť zrejme veľmi naštve. Sami zastávate pokrokové názory a vyznačuje sa spravidla veľmi dobrými organizačnými schopnosťami.
Horoskop marec 2021 Blíženci podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Možno ste doteraz mysleli viac na hmotné stránky života a viazne vám vzťah. Skúste sa riadiť starou pravdou: Nerob druhým to, čo nechceš, aby iní robili tebe. Svetielko nádeje tu je, ale musíte chcieť obidvaja nájsť to, čo vám chýba. Jedným z názvov tejto karty je aj Bieda. Ak teda prežívate obavy z finančnej straty, uvedomte si, že najhoršou biedou je strata viery v seba samého.

Peniaze a práca

Nie je chudák ten, kto nemá peniaze, ale ten, kto má chudobného ducha. Tam hore to vždy tak zariadia, že ak si človek verí, šanca k lepšiemu príde, hoci nie ihneď. Verte preto, že ak robíte poctivo, budete nakoniec ocenení. Pokiaľ máte určité obavy, že prídete o vašu prácu, zamyslite sa, či na sebe nemôžete niečo zlepšiť, aby ste si ju udržali.

Krása

Mincová tarotová karta vás upozorňuje na dôležitosť pobytu v prírode. Doprajte si dostatok ovocia a zeleniny. Jedzte menej sladkostí a mäsa. Pozor si dajte na trávenie a všetko s tým spojené. V marci je najviac ohrozený žlčník. Preto si ho nenamáhajte konzumáciou mastného a vyprážaného jedla.

Láska

Nezadaní Blíženci, ak ste už v tomto období vytriezveli v hľadaní tej správnej osoby cez imaginárny svet internetu a povedali ste si, že „kašlem na to…“, majte ešte trošku trpezlivosť, nevnárajte sa do pocitu sebaľútosti, lebo od júna už pôjde všetko hladko a na pôde vášho pracoviska, alebo pri vybavovaní nejakých právnických záležitostí by ste nečakane mali stretnúť osobu, ktorá vo vás vzbudí lásku a dôveru. Zadaní Blíženci, nechcite všetku ťarchu rodinných problémov zobrať na svoje plecia. Ste síce impulzívni a šikovní, ale nevynechávajte z toho partnera. V niektorých záležitostiach vás môže odbremeniť a do budúcnosti sa vyhnete konfliktom typu, že ste o ničom neinformovali a nedali možnosť vašej polovičke, aby zdieľala vaše problémy.

Financie a kariéra

V tomto období je dobré sa sústrediť na momentálnu pracovnú oblasť, lebo práve tu môže prísť postup a stabilizácia. Nie je vylúčené, že vás budú lákať na iné pracovné miesta s vysokým finančným ohodnotením, ale realita by vás mohla sklamať a vy by ste mohli skĺznuť dole na pracovnom rebríčku.

Zdravie

V tomto období sa u vás môžu vyskytnúť alergické problémy, netreba to podceniť, mastičky nepomôžu. Určite by ste tento problém mali vydiskutovať s vaším lekárom, aby sa váš zdravotný stav stabilizoval.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Blíženci august 2021

Blíženci sa môžu spoľahnúť na to, že ich vzťahy s rodinou i partnerom budú harmonické …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *