Horoskop Blíženci máj 2021

Vaša pozornosť bude po celý máj upretá predovšetkým na lásku a vzťahy. Blíženci budú v tejto dobe naladení na vlnu svojho srdca, a tak sa neubráni impulzívnemu správaniu. Druhá polovica mesiaca vaše prežitky ešte umocní. Využite tejto vnímavosti k rôznym kultúrnym zážitkom ako návšteve divadla či koncertu vášho obľúbeného umelca. Máj prinesie obrat o stoosemdesiat stupňov, Hviezdy budú blížencom konečne naklonené v otázkach lásky. Dlhodobé vzťahy, ktoré doposiaľ v tomto roku zažívali útlm a drobné problémy, opäť ožijú a rozkvitnú. Puto medzi vami bude teraz veľmi silné. Šance sa dočkajú taktiež nezadaní jedinci. Nebojte sa vyraziť do spoločnosti.
Horoskop máj 2021 Blíženci podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Pokiaľ vás vzťah nenapĺňa, bude potrebné zahájiť radikálnu liečbu. Boľavú stoličku, na ktorej spolu sedíte, skúste najprv liečiť. Navštívte trebárs psychológa či vzťahového terapeuta predtým, než podáte žiadosť o rozvod. Nezainteresovaná osoba totiž vidí a počuje veci, ktoré vy už nevnímate. Voľní možno vhupnú do vzťahu za zvláštnych okolností.

Peniaze a práca

Chce to radikálnu zmenu aj v práci. Tarotové meče sú väčšinou o psychike. Určte si a pevne stanovte štruktúry, postavenie a kompetencie medzi kolegami. Obeta, ktorú robíte pre druhých, je občas aj na mieste, ale odtiaľ – potiaľ. Ak vás eso mečov oslovilo, skúste rozťať gordický uzol vašich problémov, a to jedným, ale poriadnym sekom. Potom sa už neobzerajte dozadu.

Krása

Pokiaľ si človek nahovára, že má v sebe veci na sto percent pod kontrolou, práve vtedy je úplne vedľa! Očistite si svoju hlavu od balastu. Pomáha pránové dýchanie, ako na pri jóge, kedy po cvičení prídu jasnozrivé myšlienky ako blesk z jasného neba. Choďte na preventívnu prehliadku k zubárovi. 

Láska

Nezadaní Blíženci, s príchodom jarných slnečných lúčov môže na vás doliehať smútok zo samoty, a preto sa vaša duša bude brániť tak, že sa hodíte do víru spoločenských akcií a večierkov. Môžete tu stretnúť pár zaujímavých adeptov, ale nie na trvalý partnerský vzťah. Ten pravý/á si vás nájde niekde na pláži, pri mori, alebo skrátka niekde pri vode, keď ticho budete rozmýšľať alebo meditovať.  Vaše motto na lásku: „Láska si vás nájde pri vode“.
Zadaní Blíženci, jarné obdobie prinesie do vášho trvalého zväzku pozitívnu energiu. Môžete tomu dopomôcť aj tak, že vašou veselou povahou nakazíte aj partnera a vytrhnete ho z kolotoča starostí s tým, že pripravíte prekvapenie vo forme víkendového pobytu, alebo výletom typu „na samote u lesa“. Obidvom vám to veľmi prospeje.

Financie a kariéra

V tomto období pred narodeninami sa nevrhajte do nových projektov podnikania, doriešte a dotiahnite si staré záležitosti, doprajte si oddych. Výborné obdobie na zrealizovanie nových pracovných plánov bude v auguste, ale musím vás ešte upozorniť, že v tomto období vo vašej blízkosti je na pracovnej pôde falošný kolega alebo kolegyňa.

Zdravie

V tomto období môžete byť mimoriadne citliví na alergické reakcie, ktoré ustúpia v období, keď príroda dopučí. Preto by som odporúčala len krátkodobé lieky alebo homeopatiká na alergiu.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Blíženci február 2022

Priateľský a chápavý prístup vám z hľadiska kariéry zaistí veľmi úspešný február. Vďaka postaveniu Slnka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *