Horoskop Blíženci jún 2021

Ak očakávate pokojný jún, tak sa pripravte na pravý opak. S príchodom leta budú Blíženci túžiť po nových informáciách, čo je poženie stále dopredu. Vďaka rozšíreným obzorom budete na okolie pôsobiť komunikatívne a inteligentne, avšak možno aj trochu povrchne. Nenechajte sa tým odradiť a využite novo nadobudnutou kapacitu k sebarealizácii. Blíženci sa konečne dlhodobo očakávanej pozitívnej energie v oblasti kariéry. Prekážky sú úspešne prekonané, a tak práve v júni sa vyplatí investovať čas i energiu do zamestnania. Za tvrdou prácou sa zaručene skrýva úspech. Stačí vytrvať a čoskoro sa vám naskytne možnosť získať to, po čom už dlho túžite.<< Blíženci máj
Horoskop jún 2021 Blíženci podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Postupom času vznikne v partnerstve situácia, že si trochu potrebujete od seba oddýchnuť, i keď ste spolu relatívne spokojní. Všetko má svoj čas. Doprajte si ho! Uvažujte pomaly, ako ďalej. Možno by vám prospel pobyt v kúpeľoch alebo dovolenka, kde by ste zapojili svoj intelekt, napríklad poznávací zájazd. Meče sú vzdušného elementu, ten vám možno chýba…

Peniaze a práca

Nastalo určité zmrazenie vašich aktivít? Neznamená to, že sa nedá nič podniknúť, ale podľa karty ani urýchliť. Vystavili by ste sa veľkému riziku. Nebolo by od veci, naplánovať si viac pracovného voľna. Prekonáte ľahšie určitú stagnáciu. Možno sa vám medzitým objaví riešenie vášho posunu v kariére smerom nahor.

Krása

Dávajte si pozor na zdravie. Pri prvých príznakoch choroby zahájte liečbu. Pomôžu aj preventívne liečebné metódy, napr. pobyt pri mori či v horách. Otužovanie studenou vodou však treba začať vtedy, ak ešte choroba neprepukla. Doprajte si dostatok spánku.

Financie a kariéra

Ak vás dlhodobo chvália v pracovnej oblasti, ale finančné ohodnotenie nie je adekvátne, hneď po narodeninách to začnite riešiť. Naplánujte si rozhovor s vaším nadriadeným a ak budete mať pocit, že na veci nechce nič meniť, nemíňajte energiu na to, že sa budete utápať v pocitoch krivdy, ale poobzerajte sa po nových možnostiach – hviezdy vám budú priať.

Zdravie

Bolesti krčnej chrbtice (zablokovanie), migrény z dôvodu nakopených problémov, ktoré stále odkladáte.

Blíženci na mesiac jún – Váš amulet

Jantár sfarbený do oranžova (či už prsteň, náhrdelník, náramok,náušnice) – najlepšie niečo v tvare slniečka. ( Ak v jantáre bude zaliata kvetinka alebo nejaký predmet, zvyšuje to účinok amuletu.)

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Blíženci február 2022

Priateľský a chápavý prístup vám z hľadiska kariéry zaistí veľmi úspešný február. Vďaka postaveniu Slnka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *