Horoskop Blíženci júl 2021

Júl Blíženci privítajú v znamení otvorenej komunikácie. Ak už nejakú dobu túžite po vážnej známosti, tak je veľká pravdepodobnosť, že sa vám vaše želanie čoskoro vyplní. Merkúr v Levovi vám dodá skvelé vyjadrovacie schopnosti, vďaka ktorým dokážete pobaviť akékoľvek publikum. Na druhú stranu však môžete postrádať zmysel pre zdravú kritiku. Hviezdy sľubujú Blížencom veľkú šancu, čo sa týka vzťahov. Vo vašom živote sa objaví zaujímavý človek a jeho spoločnosť vás doslova pohltí. Ihneď si padnete do noty a spoločné trávenie večerov sa tak zdá byť akoby samozrejmosť. V spoločnosti svojho partnera ste krásne uvoľnený. Nezabudnite však v júli venovať dostatok pozornosti taktiež práci.e2.7.
Horoskop júl 2021 Blíženci podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Pocity samoty, aj keď žijeme vo vzťahu, sú časté. Počúvajte svoje vnútro, čo vám hovorí, lebo ono hľadá vždy pravdu. Nie tú, ktorú sa dočítate v časopisoch, alebo vám to povie iný človek. Pravdu, ktorú cítite ozajstne. Nepotrebujete to nikým odobriť. Všetko ostatné, sú len názory iných. Buďte sami sebou, a potom sa obráťte k partnerovi. Ak sa dá, pozerajte na neho inými očami ako doteraz.

Peniaze a práca

Čakajú vás rôzne dôležité úlohy? Treba sa na nich náležite pripraviť. Naštudujte si normy a predpisy, dajte si dostatok priestoru, kým vyjdete s vašimi plánmi na svet. Iste vás potom bude čakať úspech a spokojnosť. Spoliehajte sa na svoju vnútornú múdrosť, ale pritom choďte dopredu s dobou!

Krása

Nedržte sa kŕčovite svojho názoru. V tomto je často príčina kŕčových žíl, bludnej ľadviny, zlomenín, kurích ôk či rôznych mykóz. Je to však ťažké si priznať! Dajte denne priestor krátkej meditácii. Zamyslite sa nad vašimi neduhmi, ale potom sa vráťte k normálnemu životu. 

Láska a vzťahy

Blíženci, máte za sebou pomerne rušné obdobie, ktoré ešte bude pokračovať aj v júli, a tak nečudo, že mnohí z vás zatúžia aj po troche súkromia. Zadaní zatúžia po intímnejších chvíľach s partnerom a tí, ktorí sú momentálne bez partnera, pocítia koncom mesiaca potrebu byť trochu sami. Inak, jún bude mesiac, počas ktorého vás priatelia i blízki zahrnú dostatkom svojej lásky a pozornosti. Ak sa budete pohybovať medzi ľuďmi, je veľký predpoklad zažiť prinajmenšom pekný letný flirt. Zachovajte si však rozvahu a nič neunáhlite! Pokiaľ ide o vzťahy a lásku, s vami to bude v tomto mesiaci ako na hojdačke: Raz sa šťastím budete vznášať v oblakoch, kým inokedy vás budú trápiť depky. Dobrá rada znie: Netrápte sa nad vecami, ktoré nemôžete zmeniť, ani ovplyvniť a snažte sa vychutnávať si to, čo vám život prináša. Robte to, čo vás teší a menej  sa prispôsobujte druhým.

Financie a kariéra

V práci by ste mali menej hovoriť a viac počúvať druhých a pýtať sa na to, čo ich trápi a aký majú názor. Možno budete prekvapení, že práca vám pôjde lepšie od ruky a lepšie sa dohodnete. Vyhýbajte sa stereotypu a robte pružné rozhodnutia. Môže sa stať, že sa objavia nové a zaujímavé výzvy – tak v tom prípade dlho neuvažujte a ak vás oslovia, tak sa rýchlo rozhodnite. Mohlo by sa totiž stať, že ak sa budete rozhodovať dlhšie, výzvy pominú a vás by to mohlo mrzieť…

Zdravie

Mali by ste si uvedomiť, a možno to aj pocítite, že potrebujete pravidelný pohyb. Ak si naň pravidelne nájdete čas, vaša duša i telo vám budú vďačné a vy budete v lepšej pohode. V prípade, že vás trápia nejaké problémy, vyrozprávajte sa dobrým priateľom. Ľudí, ktorí vás len oberajú o čas a energiu, odstrihnite od seba.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Blíženci január 2022

Blíženci sa môžu pripraviť na to, že ich január sa bude točiť predovšetkým okolo vzťahov. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *