Horoskop Blíženci január 2022

Blíženci sa môžu pripraviť na to, že ich január sa bude točiť predovšetkým okolo vzťahov. Síce sa v tomto období budete zameriavať hlavne na sebavzdelávanie, avšak Venuša vám do života prinesie jedinca s rovnakými záujmami, čo vás veľmi zblíži. Pozor, aby ste si milostné romániky nenechali príliš stúpnuť do hlavy!Rozjazd nového roku bude pre Blížencov o niečo pomalší. Nemôžete tak v januári očakávať akékoľvek zlomové udalosti či úspechy. V kariére bude situácia stabilná. Pokiaľ uvažujete nad pracovným postupom, budete si musieť ešte chvíľu počkať. V tomto období je taktiež dôležité, aby ste dbali na svoje zdravie a nepodceňovali prevenciu.
Horoskop január 2022 Blíženci podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Majte sa radi. Platí pravidlo, že ako zmýšľame o sebe, takí partneri nám prídu do cesty. Rozhodujte sa najprv srdcom, až potom rozumom. Voľní možno konečne stretnú toho pravého a zažijú nielen zamilovanie, ale aj ušľachtilý cit, prerastajúci do trvalej lásky. Karta aj hovorí, že budete mať na výber. Stáva sa aj, že dlhodobo nemáte partnera, a zrazu prídu dvaja.

Peniaze a práca

Môže sa vám prihodiť, že sa budete rozhodovať medzi dvoma prácami. Keďže u vás často víťazí zdravý úsudok, nemali by ste mať problém vybrať si tú najlepšiu pracovnú variantu. Pokiaľ berieme do úvahy aj názov karty, iste bude najlepšie, ak si svoju robotu zamilujete. Najlepšie sa má ten, komu mu je zamestnanie zároveň aj koníčkom. Vyberajte si tak, aby sa vám to splnilo.

Krása

Kto svoje telo miluje, dáva mu veľa živej stravy a pohybu. K zdravému životu však patrí aj láska a objatie blízkeho človeka. Pokiaľ nemáte partnera, alebo dokonca žijete úplne sami, zadovážte si zvieratko, ktorému sa budete venovať. Láska, ktorú mu dáte, sa vám viacnásobne vráti. Odrazí sa vám to aj na tele i duši. 

Prognóza na rok 2022

Blíženci, ktorí sú v dlhodobom partnerstve a majú pocit, že z krásnych sľubov a predsavzatí sa nič nenaplnilo, tiež vnútorne sa budú konfrontovať sami so sebou, či takto ďalej chcú pokračovať. U Blížencov rok 2022 bude rok zúčtovania. Ak nie sú spokojní v trvalých partnerských vzťahoch, budú sa sami sebe čudovať, akú zrazu naberú energiu pustiť sa do neznáma a začať odznova. Takto oslobodení veľmi rýchlo nájdu ďalší vzťah, ktorý bude kvalitný, hodnotný, až vysnívaný.
Tí, ktorí máte harmonický trvalý partnerský vzťah, nebuďte k svojmu partnerovi ľahostajní, vážte si ho a pestujte si ho. Nezadaní Blíženci budú mať v sebe tento rok tiež zvláštnu energiu, budú veľa cestovať a veľa sa premiestňovať a so svojou magickou energiou budú očarúvať opačné pohlavie. Ale pozor! Nerobte druhým to, čo nechcete, aby robili vám!
V pracovnej oblasti si treba udržať pozíciu, byť lojálny a nehrať na dve strany, lebo by sa vám to mohlo vypomstiť.
Veľmi dobré nové pracovné vyhliadky alebo možnosti na podnikanie vám idú od júna.
Pokiaľ ide o zdravie, dávajte si pozor na svoj zrak a oči. Je to prepojené aj s vašou osobnou energiou, lebo v roku 2022 vás raz za čas môže zastihnúť sebaklam o vašej jedinečnosti.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Blíženci február 2021

Priateľský a chápavý prístup vám z hľadiska kariéry zaistí veľmi úspešný február. Vďaka postaveniu Slnka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *