Horoskop Blíženci február 2021

Priateľský a chápavý prístup vám z hľadiska kariéry zaistí veľmi úspešný február. Vďaka postaveniu Slnka vo Vodnárovi budú mať Blíženci otvorenú myseľ, ale keď bude treba, nebudú mať problém stáť si za svojím názorom. Rodinné aj partnerské vzťahy teraz zostávajú harmonické bez akejkoľvek väčšej snahy. Hoci je túžba bojovať za vlastné presvedčenie vo februári veľmi silná, každý blíženec by mal pamätať, že v tomto období bude výhodnejšie ustúpiť. Keď svet zhodnotíte skutočne realisticky, uvidíte, čo sa vyplatí a čo naopak nie. Niektoré veci majú skrátka svoj čas. Venovať by ste sa mali taktiež svojmu partnerovi a priateľom.
Horoskop február 2021 Blíženci podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Palicová princezná dodáva láske oheň, ktorý potrebuje každý vzťah, ktorý má fungovať tak, ako sa patrí. V partnerskom živote to môžu byť príjemné až šteklivé zážitky. Osviežením vzťahu môže byť i netradičné trávenie spoločných chvíľ, plné vzrušujúcich zážitkov. Nové začiatky sú teda dovolené, ale nikto vám nevraví, že hneď s iným partnerom.

Peniaze a práca

Karta vraví o priaznivom obrate aj v kariére. Pripravte sa na to, že budete možno musieť rýchlo, sebavedome konať a rozhodovať. Investície, ktoré najprv obetujete, by sa vám však mali čoskoro vrátiť. Zvedavosť z vašej stránky nech je ale v norme. Ak vás svrbí jazyk, vydržte a nehovorte veci, ktoré je treba držať v tajnosti. Dodržujte teda všetky čestné zásady v svojom vystupovaní.

Krása

Chodievajte viac do prírody a športujte. Zdravé a krásne telo si treba udržovať. Ak máte už svoje roky, skúste použiť silu prírody k vášmu omladeniu. Bylinky si kupujte v lekárňach, ak ste si ich nenatrhali počas vegetácie a v ekologicky čistom prostredí. Dobré sú aj olejčeky z liečivých rastliniek, ale kupujte kvalitné od overených dodávateľov. 

Láska

Osamelí Blíženci, toto zimné obdobie vám nepridáva na duševnej pohode… Zabudnite na internetové zoznamky – ak si to môžete dovoliť, vyberte sa niekam do tepla, k moru, dobiť si energiu. Hviezdy vám napovedajú, že je to posledný úsek obdobia vašej samoty, pretože vás čaká stretnutie ako vystrihnuté z romantického filmu. Vaše šťastie v láske a ideálny partnerský vzťah vás čaká hneď za rohom… Ak to cítite, ale ešte v tomto momente sa nič nedeje, verte svojej intuícii a snívajte…
Zadaní Blíženci, tiež môžete pociťovať určitú nervozitu, ktorú si možno vyvršujete na partnerovi. Ale vo vašom prípade vám hviezdy prajú, lebo osoba, s ktorou zdieľate život, je trpezlivý romantik a pozná vás. Skúste sa spolu zasmiať a zaspomínať na staré časy, prestaňte zbytočne obviňovať a nafukovať problémy, ktoré za to nestoja, A týmto vo vašom zväzku zavládne harmónia a láska.

Financie a kariéra

V kariérnej oblasti máte nové nápady, či vízie realizovať projekty a nové veci, ale v súčasnej práci vás možno nikto nepočúva. Ak nikto na to nereflektuje, nemajte obavy sa posunúť ďalej a ponúknuť to inde. Určite sa vám to vyplatí, hviezdy vám prajú v tom, že niekto pozdvihne váš nápad a aj patrične finančne ocení.

Zdravie

Dávajte si pozor na obličky, pite veľa tekutín a čistiacich čajov.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Blíženci august 2021

Blíženci sa môžu spoľahnúť na to, že ich vzťahy s rodinou i partnerom budú harmonické …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *