Horoskop Blíženci december 2021

Posledný mesiac tohto roka sa opäť obráti na stranu lásky. Blíženci sa tak môžu tešiť na december prežitý v príjemnej spoločnosti rodiny, partnera i blízkych priateľov. Hviezdy sú vám skrátka naklonené, takže ak už dlho uvažujete o tom, že by ste urobili veľký krok vpred, tak nastal ten pravý čas. Posledný mesiac roku si najviac užijete v spoločnosti priateľov, tu najlepšie zabudnete na každodenné problémy. Nič však nesmie presahovať únosné medze. Aj s blížiacimi sviatkami musia Blíženci zostať realistickí. Myslite v decembri taktiež na svoje zdravie. Pokiaľ je vonku chladno, dbajte na dostatočne teplé oblečenie, inak riskujete nachladnutie, či dokonca niečo horšieho.
Horoskop december 2021 Blíženci podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Chce to zmenu myslenia, kedy si treba otvorene povedať o tom, čo si o vzťahu myslíte. Nezabúdajte, že dialóg vo vzťahu sa má ukončiť konsenzom. Ak to nejde, navštívte psychológa či iného terapeuta. Nezainteresovaná osoba totiž vidí a počuje veci, ktoré vy už nevnímate. Voľní možno vhupnú do vzťahu za zvláštnych okolností.

Peniaze a práca

Určte si a pevne stanovte štruktúry, postavenie a kompetencie medzi kolegami. Berte do úvahy skutočný stav veci, z ktorých treba vychádzať. Nezabúdajte, že sa treba navzájom pochopiť. Možno vašim kolegom v práci ide o to isté, len každý vraví iným jazykom.

Krása

Sledujte svoje myšlienky, lebo ako myslíte, takí ste.  Očistite si svoju hlavu od balastu. Otvorte sa novým aktivitám v športe a skúste viac tvoriť. Choroby nebudú mať priestor, aby si vás našli. Pozor na jazyk, aby ste ním niekomu neublížili. V konečnom dôsledku človek neprajnými rečami škodí najviac sebe.

Láska

Nezadaní Blíženci, vaše vyžarovanie je veľmi silné aj v tomto zimnom období. Nemáte núdzu o nápadníkov, ale zatiaľ tam nie je nikto taký, s kým by ste si vedeli predstaviť trvalý partnerský vzťah. Je na vás, či sa budete cítiť dobre zatiaľ v tomto stave krásneho motýľa… 🙂 alebo, či sa trošku stiahnete a pritiahnete oslnivú osobu, s ktorou by ste už mohli zažiť romantický koniec roka.
Zadaní Blíženci, vaše partnerské vzťahy podľa postavenia planét by mali byť celkom vyvážené, ale v tomto predvianočnom období je na vás organizácia rodinných záležitostí. Ak budete mať dostatok energie 🙂 pekným slovom povedať partnerovi, aká je vaša predstava a čím by mohol prispieť, určite neodolá vašim láskyplným požiadavkam a s radosťou vám vyhovie. Ste človek s diplomatickým duchom J, tak už budete vedieť, ktoré sú tie vybavovačky, kde sa partner môže s radosťou realizovať.

Kariéra a financie

V tejto oblasti sa bude dariť najmä Blížencom, ktorí podnikajú. Budú mať plné ruky práce, aj s dostatočným finančným ohodnotením. Tí, ktorí sú v stálom pracovnom pomere, to budú mať o niečo hektickejšie – treba si dávať pozor na intrigy a zamyslieť sa nad tým, či sa vaše možnosti už tam, kde pôsobíte, nevyčerpali, alebo – či nemáte pocit vyhorenia. Ak áno, netreba sa báť pomaly sa začať obzerať po nových výzvach.

Zdravie

Pozor na zápaly dutín, problémy s paradentózou. Doplňte si vitamíny, najmä vitamín C.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Blíženci január 2022

Blíženci sa môžu pripraviť na to, že ich január sa bude točiť predovšetkým okolo vzťahov. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *