Horoskop Blíženci august 2021

Blíženci sa môžu spoľahnúť na to, že ich vzťahy s rodinou i partnerom budú harmonické po celý august. S lojalitou nebudete mať najmenší problém a o svojich blízkych budete hovoriť len v dobrom svetle, a to aj mimo ich prítomnosť. Jediné, čo by vašu pohodu mohlo rozhodiť, je prehnaná žiarlivosť.Pokiaľ už dlho túžite po zmene, teraz je ten správny čas s tým niečo urobiť. August je nabitý pozitívnou energiou vo všetkých oblastiach. Blížencom sa tak bude dariť vo všetkom čoho sa dotknú. Zužitkovať toho skvelého môžete napríklad v kariére. Ostatní už žijú prázdninovou náladou, vy však vo svojom úsilí nepoľavujte.f18.8.
Horoskop august 2021 Blíženci podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Dajte do vzťahu viac spirituality. V láske sa treba zmieriť s tým, že postupne vyjdú na povrch protiklady medzi mužom a ženou. Táto karta radí, aby ste ich zmiernili. Skúste cvičenie intuície, bystrého umu, ale aj trochu zdržanlivého správania. Prejavte trpezlivosť predovšetkým vy, pokiaľ druhá strana kypí nevôľou či dokonca zlosťou. Voľní možno stretnú duchovnú lásku v škole alebo na nejakom kurze. Prerastie do tej pravej lásky? Záleží na vás oboch.

Peniaze a práca

Preštudujte si pozorne nové zmluvy a projekty. Dajte si načas, kým poviete posledné slovo. Pokiaľ sa oddáte svojej myšlienke pri realizácii svojich plánov, určite to vyjde. Držte sa porekadlom: Hovoriť je striebro, mlčať zlato! Pozorujte svoje vnuknutia, prinesú vám niečo plodné do vašej práce. Štúdium niečoho nového, alebo aspoň návšteva kurzu či prednášky, vylepší vaše pracovné zručnosti a návyky.

Krása

Do svojho denného režimu zaraďte cviky jógy a skúste sa otužovať studenou sprchou, ak to váš zdravotný stav dovolí. Na začiatku treba odvahu, a potom sa vám chladná voda bude doslova pri sprchovaní žiadať. Doprajte si dostatok spánku. Skúste sa riadiť mesačným cyklom lunárneho kalendára.

Láska

Všetko nasvedčuje tomu, že máte pred sebou jeden z najlepších mesiacov roka. Máte zdravé sebavedomie a dokážete v mnohých veciach ovplyvniť aj druhých ľudí. Je dosť možné, že práve v tomto období si vás začnú kvôli tomu všímať aj ľudia, ktorí si vás doposiaľ až tak veľmi nevšímali. V partnerstve to môže byť veľmi krásne a je viac než pravdepodobné, že si so svojím partnerom porozumiete aj v úplne iných oblastiach. Tí, ktorí sú vášnivo zaľúbení, budú skúšať aj nové praktiky a polohy… Nezadaní majú veľkú šancu, že ku koncu mesiaca im do života môže vstúpiť niekto veľmi zaujímavý. Určite by ste sa však nemali spoliehať na to, že pri tomto vzťahu môžete využiť svoje skúsenosti z minulosti. Zabudnite na všetko, čo bolo doteraz – tentoraz to bude úplne iné! Nič neplánujte, konajte intuitívne – aj v tom prípade, ak by ste sa naraz museli rozhodnúť medzi viacerými obdivovateľmi, či obdivovateľkami. Nechajte rozhodnúť srdce, čo je správne. Srdce vás nezradí. Horšia správa je tu pre tých, ktorí už majú v partnerstve dlhodobé problémy – tu hrozí koncom mesiaca rozchod…

Kariéra a financie

Je možné, že ak budete chcieť na svojom pracovisku zotrvať a dobre sa tam cítiť, nezaobíde sa to bez určitých opatrení z vašej strany. Buďte pozorní v prípade svojich kolegov: Čo ak niekto snorí vo vašich veciach, alebo využíva nedobré praktiky voči vašej osobe? Urobte s tým rázny koniec a takýmto ľuďom dajte najavo, že o tom viete a čo si o tom myslíte. Nezabúdajte však ani na tých, ktorí sú vám oddaní a nápomocní – oplácajte dobro dobrým. Vráti sa vám to.

Zdravie

Po celý mesiac by ste mali byť v dobrej kondícii. Ak by vás na konci mesiaca trápili nejaké záležitosti, kvôli ktorým by ste nemohli pokojne spávať, doprajte si masáž – ulahodíte tak aj svojej psychike a načerpáte energiu.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Blíženci február 2021

Priateľský a chápavý prístup vám z hľadiska kariéry zaistí veľmi úspešný február. Vďaka postaveniu Slnka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *