Horoskop Blíženci apríl 2021

Apríl vás opäť vtiahne do víru vzťahov. Blíženci si teraz budú užívať spoločnosti všetkých svojich najbližších a vďaka svojej otvorenosti nájdu s každým spoločnú reč. Kvôli tomu by mohla byť ohrozená vaša schopnosť objektívneho rozhodovania. Až teda budete stáť pred nejakou dôležitou voľbou, dajte si čas na rozmyslenie. V apríli bude podľa horoskopu vhodné sústrediť svoju pozornosť na kariéru. Blížencom, ktorí prahnú po pozornosti a spoločnosti opačného pohlavia, sa naopak v týchto dňoch príliš dariť nebude. Aktivita, ktorou by ste mali vyplniť voľný čas je rozvoj svojej osobnosti alebo fyzickej kondície. Môžete to brať ako investíciu do budúcna.
Horoskop apríl 2021 Blíženci podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Pozitívna karta v oblasti partnerských vzťahov. Pozor však, je ohnivého živlu. V láske vyhráva ten, kto naozajstne miluje. Praje totiž úprimne tomu druhému len to najlepšie. Ak ľúbite, tešte sa z toho, lebo nie každý človek je toho schopný. Pokiaľ je váš cit opätovaný, ste šťastným človekom. Prajem vám všetkým, aby sa vám splnili vaše plány i túžby.

Peniaze a práca

Vynikajúca karta so skvelými správami pre vás, ale je to len karta. Počiatočné úsilie musí vyjsť od človeka. Palice vyjadrujú úspechy hlavne na poli práce. Najväčším víťazstvom pre vás však bude, ak ovládnete slabšie stránky svojej osobnosti. Určite si ich treba priznať. Tak sa vám bude dariť v kariére i v medziľudských vzťahoch medzi kolegami či klientmi.

Krása

Vyhrávate, lebo žijete a teda ste! Palice nám dodávajú energiu do života. V tomto prípade nezabúdajte na šport a snahu, aby vyhrala chuť do života nad letargiou i lenivosťou. Akčná energia by vám nemala chýbať, využite ju k prospechu! 

Láska

V apríli to bude u vás zaujímavé: Prvá a posledná štvrtina mesiaca vám budú vo veciach lásky naklonené a môžete zažiť naozaj celkom vzrušujúce veci. Medzitým sa však môžu vyskytnúť aj rôzne nedorozumenia a okolnosti, a to nielen v láske, ale aj v medziľudských vzťahoch ktoré vás môžu trochu potrápiť… Záver mesiaca však môže byť oveľa lepší a pokiaľ ide o veci lásky, u mnohých môže platiť, že risk je zisk. Skúste ísť za hlasom svojho srdca, možno práve teraz sa začnú plniť vaše sny. Nezadaní Blíženci , ktorým teraz padne do oka niekto zaujímavý, majú šancu na pekný vzťah. Napriek zdaniu, že máte na svojej strane priazeň planét a myslíte si,  že všetko sa dá naplánovať a vyvíja sa tak, ako si želáte, môže sa stať, že zažijete aj isté sklamanie. Dobre urobíte, ak sa z toho poučíte a začnete veci robiť ináč. Nie vždy vedie cesta k cieľu cez zabehané a vychodené chodníčky.

Financie a kariéra

Možno práve v tomto čase máte pred sebou úlohu, či projekt, na ktoré sa necítite, alebo nemáte k ich splneniu dosť podkladov alebo informácií, nezanedbajte to a venujte tomu pozornosť. Nespoliehajte sa, že to postrehne niekto iný včas a zariadi to. Skôr by sa vám mohlo stať, že nakoniec vy by ste mohli mať problémy a zodpovedať sa z toho, že veci nedopadli tak, ako mali. Ak sa vám niečo nezdá, radšej na seba neberte takúto zodpovednosť. Peniaze by vám nemali robiť veľké problémy, ale pred koncom mesiaca vám hrozia neuvážené väčšie výdaje.

Zdravie

V tomto čase máte asi viac zhonu a stresu ako inokedy a to sa môže odzrkadliť na zvýšenej únave. Možno vám aj chýba energia a dostatočný elán a chuť do života. Aby bola rovnováha, mali by ste sa venovať nielen práci, ale aj svojim blízkym a dopriať si občas aj zábavu s priateľmi, či blízkymi. Vo voľnom čase sa vyberte na prechádzku do prírody, obdivujte jarné krásy, nájdite si čas na veci, ktoré vás tešia  a počúvajte príjemnú hudbu. To všetko vám dodá novú energiu.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Blíženci august 2021

Blíženci sa môžu spoľahnúť na to, že ich vzťahy s rodinou i partnerom budú harmonické …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *