Horoskop Blíženci 2022 – láska, peniaze

Po celý rok pozorne načúvajte tomu slabučkému hlasu, ktorý sa ozýva vo vašom vnútri. Bude tým najpresnejším kompasom na vašej ceste rokom 2022. Túžba vlastniť, kúpiť, mať…ustúpi kdesi do úzadia. Diktát bude diktovať srdce a pocity. Život je práve o pocite. Ten pocit, ktorý vy cítiť potrebujete, si nekúpite za žiadne peniaze sveta. Neptún vám prinesie príjemné udalosti, očakávané a želané zmeny, a veľa vitality a optimizmu. A to nie iba na chvíľu. Po celý rok sa nemusíte báť ani výrazných obmedzení, ani problémov, ktoré by vás príliš zaťažovali, ba ani peripétií, ktoré by boli náročné, či nad vaše sily.
Horoskop 2022 Blíženci podľa tém: kariéra, peniaze, zdravie, rodina, láska, vzťahy, krása, práca.

Zdravie

Ak sa blíži choroba, mali by sme zmeniť stravovacie návyky. V čase vysokého nebezpečenstva nákazy je dobré zrieknuť sa mäsa, vajíčok, sladkostí, kávy, alkoholu, cigariet a mastnej stravy. Odporúča sa veľa surovej zeleniny a ovocia. Vaše zdravšie telo bude skôr mať aj zdravší a aktívnejší sexuálny život. Dýchanie je život. Čerstvý vzduch vám urobí dobre. V tomto roku 2022 máte nábeh mať oslabené nervové dráhy a celý nervový systém. Vyššie nebezpečenstvo býva v prípade, že sa budete cítiť podpriemerne, poškodene, a bez šancí.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2022

Jupiter

Jupiter počas celého roka 2022 ovplyvní vzťahové záležitosti. Vstúpi vám do života dôležitá osoba a to na jar alebo začiatkom leta – osoba z minulosti. Tu môžete využiť vplyv Jupitera a skvalitniť partnerské aj pracovné vzťahy.
Budete opúšťať staré nevyhovujúce a nefunkčné zväzky, aby ste ich nahradili produktívnejšími. Čakajú vás nové rozhovory a dohody.

Urán

Planéta zvratov Urán sa od jari 2022 bude pohybovať sedem rokov v Býkovi, v aktívnom živle Zeme. Vplyv tohto tranzitu môže byť nenápadný, ale napriek tomu veľmi významný. Vyskytne sa viac nečakaných udalostí. Mnohé budú aj zjavným dôsledkom minulých činov.
Pozor na nevedomé a nutkavé správanie. Zvládnete však aj problémy s inštitúciami i nečakané odhalenie tajomstva skrytých vecí.

Magický vplyv Mesiaca

  • Nov Mesiaca v znamení Blížencov nastane 3.6.2021 a prináša silnú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu a vrhnúť sa do nových plánov a aktivít.
  • Spln Mesiaca v znamení Blížencov nastane 12.12.2021 a prináša jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky vzťahy, zmluvy a dohody. Ukončite to nevyhovujúce, čo potrebujete.

Ročný Horoskop 2022 BLÍŽENCI

Je potrebné uvažovať nad každým slovom. Blíženci sú moc ľahkomyseľní, čo na srdci, to na jazyku. Ľudia sa môžu ľahko uraziť! To platí aj v láske aj v zamestnaní. Nové plány uskutočnia len ťažko, keď nebudú slušní.
Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2022 2.4., 16.5., 12.8., 9.12.
Šťastné čísla na rok 2022 9, 33, 45, 76, 99
Šťastný mesiac pre rok 2022 Apríl

Láska a vzťah

Osud vám prinesie mnoho z toho, čo si prajete. Mnohé však už neostane také, ako ste to doteraz vnímali – ak budete lipnúť na niečom, čo už je nefunkčné, ale vy sa toho neviete vzdať. Ale pomôže vám, ak to pustíte a vzdáte sa toho.
Po dlhšom váhaní v roku 2022 uzavriete určitú časť minulosti. Otočíte sa do budúcnosti, lebo to už bolo nutné a potrebné. Vaše majetnícke pocity nič dobré neprinášajú. Pokúste sa ich uvoľniť, uľaví sa vám.
Vyvarovať by ste sa mali akejkoľvek závislosti, aj citovej. Snažte sa prežívať skôr rok bez veľkých dramatických životných zvratov.
Počas roka môžu do vášho života prichádzať náhle príležitosti prispievajúce k osobnostnému rastu a nezávislosti. Budú ich sprevádzať aj šťastné zvraty osudu.

Financie a kariéra

Zdolať budete musieť tento rok niekoľko prekážok, prejsť niektorými skúškami a musieť sa dokonale sústrediť, ak chcete byť so sebou skutočne spokojní. Jupiter vám bude sem-tam hádzať polená pod nohy a mariť vaše úsilie, ba otestuje si i vašu trpezlivosť. Najlepšie na tom, čo sa prílivu financií týka, budú zrodenci 3. dekády vášho znamenia. Investície sa vám vrátia, dlhy vám neporastú a poniektorí môžete aj čo to zdediť.

Na čo si dať pozor v roku 2022

V roku 2022 si dajte pozor predovšetkým na partnerskú závislosť, ktorá môže vyústiť veľkou žiarlivosťou. Buďte opatrný v oblasti vzťahov, hlavne pri krátkodobých. Pokiaľ máte stáleho partnera, pozor na prezradenie.

Peniaze a práca

Na jar začnete premýšľať a rozhodovať sa, ako peniaze lepšie investovať. O všetkom budete viac premýšľať a analyzovať celú situáciu. Na jeseň sa vaša finančná situácia upokojí.
Čaká vás zariaďovanie záležitostí cez úrady, alebo iné inštitúcie, čo bude zdĺhavé. Čo nemá fungovať, fungovať prestane, čo má byť budované na pevných základoch, bude pokračovať.
Niektorým sa splní sen, či túžba robiť to, čo robíte radi, aj keď budete na to musieť vynaložiť viac úsilia. Prejavovať sa vo väčšej miere budú menšie pracovné mrzutosti, komplikácie, ale napriek tomu, rok 2022 bude pre vás prínosom.

Čo vám rok 2022 prinesie

Partner pre vás bude stabilitou a oporou a niektoré veci bude prehliadať, čím zaistí väčší kľud vašej domácnosti. Naučíte sa viac manipulovať s ľuďmi v pracovnej oblasti a to vám prinesie veľký úspech.

Blíženci: ročný horoskop 2022

Blížencom horoskop 2022 nadelí veľa nečakaných príležitostí. To iste oceníte, pretože ste, rovnako tak ako ostatné vzdušné znamenia, otvorenie každému novému zážitku. Vašou slabou stránkou by v tomto roku mohla byť vaša roztržitosť. Kvôli nej totiž u jednej myšlienky nezostanete príliš dlho, a tak často nedoťahujete veci do konca. Na to by ste tento rok mohli obzvlášť doplatiť v kariére. Začiatok roka 2022 budete zrejme venovať utužovaniu vzťahov, najmä tých priateľských. Tiež nastáva ideálna doba na to, aby ste sa zamysleli nad svojím milostným životom. Ak ste sa doteraz bavili flirtovaním a krátkodobými známosťami, je možná načase prehodnotiť situáciu. Ak ste v dlhodobom vzťahu, potom iste pocítite, že by ste mali začať myslieť na budúcnosť.Blíženci budú mať v jarných mesiacoch veľa dôvodov ku šťastiu. Príležitosti k novým aktivitám sa vám otvárajú na každom kroku, čoho s radosťou využijete. Možno sa vám dokonca naskytne šanca vycestovať niekam za prácou. Takúto ponuku si však dobre rozmyslite – predsa len by ste sa museli vzdať svojho zázemia, ktoré ste leta pracne budovali. Leto 2022 bude priať zmenám v kariére. Ak máte už dlho v hlave nejaký zaujímavý podnikateľský plán, tak vám horoskop radí, aby ste začali niečo robiť, a to ideálne už v júni, kedy vám hviezdy budú naklonené viac ako kedykoľvek predtým. Rozhodne sa však do ničoho nehrňte bez toho, aby ste si dobre premysleli svoju finančnú situáciu. Určite sa totiž nechcete dostať do problémov. Počas jesene a zimy si budú Blíženci užívať predovšetkým odpočinku. Celý rok vám dal poriadne zabrať a vy ste radi, že si môžete vliezť doma pod perinu a schovať sa pred okolitým svetom. Rozhodne si svoju jesennú lenivosť nevyčítajte – nemusíte byť u všetkého. Ak predsa len zatúžite po spoločnosti, radšej sa venujte rodine. Počas roka toho o vás veľa nepočuli, takže je vaša prítomnosť určite poteší.Horoskop navyše naznačuje, že si Blíženci podstatne prečistí svoj okruh priateľov. Konečne rozpoznajú, kto si ich dôveru nezaslúži, a vzťahy budú naďalej udržiavať len s tými, ktorí sa preukážu ako ozajstní priatelia.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Blíženci január 2022

Blíženci sa môžu pripraviť na to, že ich január sa bude točiť predovšetkým okolo vzťahov. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *