Horoskop Baran september 2021

Začiatok jesene vás strhne do víru pracovných povinností. Niet divu, kvôli Marsu v Panne budete v priebehu septembra zažívať citový útlm, a tak svoju energiu radšej vložíte do zamestnania. Niekto by sa vám mohol začať motať do cesty, čo budete riešiť ako skutočný Baran – zaujmete obranný postoj a vystrčíte rohy. September Baranom naďalej prináša pozitívnu energiu. Hoci je tento mesiac veľmi vhodný pre lásku, nezabúdajte taktiež na svoju rodinu a priateľov. Voľný čas môžete využívať napríklad taktiež k zdokonaleniu svojej fyzickej kondície. V domácnosti si budete zakladať na poriadku a systematickosti. Problémom sa budete snažiť predchádzať.Baran október >>
Horoskop september 2021 Baran podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Najradšej by ste vykričali všetko, čo vám na vašej polovičke vadí? Počkajte, kým situácia dozreje. Ak tušíte búrku a ona naozaj nastane, obaľte svoje slová do lásky. Veď ju máte radi. Pokiaľ vám partner ublížil, asi nevedel inak konať! Možné je, že vašim slovám ľudia nie vždy úplne rozumejú, preto skúste písomnú komunikáciu. Partnerstvo si žiada jasnosť, kompromisy a zmierenie.

Peniaze a práca

Váš čestný a priamy prístup k problému a situáciám na pracovisku provokuje ľudí k tomu, aby vás prekabátili, keď ste zakaždým takí múdri. Stiahnite sa na chvíľu do úzadia a pozorujte, kto by to mohol byť. Zbierajte fakty, až potom to pokojne riešte. Nájdite však aj klady, ktoré má dotyčná osoba. Často sa potom nepriateľ stane priateľom, alebo aspoň prijateľným spoločníkom.

Krása

Ticho pred búrkou, ktoré možno zažívate, treba niečím korigovať. Splyňte aspoň na chvíľu s davom ľudí, ktorí sa zabávajú. Zájdite do kina na dobrú komédiu. Ak máte veľa práce, urobte si častejšie prestávku! Choďte do parku alebo aspoň k oknu, kde sa zhlboka nadýchnete. 

Financie a kariéra

Barani, v septembri budete ukončovať staré pracovné záležitosti a budú sa vám otvárať nečakané, až rozprávkové možnosti k novým pracovným príležitostiam, k pekným finančným zárobkom. Ale všetko si musíte vopred zvážiť a premyslieť, či budete mať trpezlivosť a čas nasadiť vysoké pracovné tempo!

Zdravie

Váš organizmus je vyčerpaný, môže sa to prejavovať alergickými reakciami, alebo bolesťami zažívacieho traktu, až nechutenstvom. Preto pozor na správnu životosprávu!

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Baran august 2021

V poslednom letnom mesiaci vám v žilách bude kolovať veľa fyzickej i duševnej energie. Vďaka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *