Horoskop Baran október 2021

Október so sebou prinesie veľkú dávku rozvážnosti, kvôli ktorej môžete občas pôsobiť až spomalene. V tomto období by mal Baran investovať energiu skôr do vzťahov, ktoré budú pri správnej starostlivosti veľmi harmonické. Žiadnu veľkú vášeň však nečakajte, vašou výhodou bude teraz predovšetkým láskavé vystupovanie. V októbri budú hviezdy pôsobiť predovšetkým na vašu intelektuálnu oblasť. Barani tak môžu tento mesiac najlepšie využiť napríklad ku vzdelávaniu sa, alebo k všeobecnému vstrebávaniu informácii. Uvidíte, že do budúcna sa vám to bude hodiť. Pokiaľ sa ocitnete v strese, najlepšie sa odreagujete pri romantickom večeri s partnerom, alebo na poháriku s priateľmi.
Horoskop október 2021 Baran podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Malá hádka často vyčistí vzťah od nedorozumení. Pokiaľ dokážu dvaja viesť rozhovor, je ešte dobre. Zamyslenie sa nad touto kartou vás má naučiť rozhodnosti a priamočiarosti. Možno odhalíte nejaké tajomstvo, ktoré skrýva partner. Nedajte však na klebety neprajníkov vášho vzťahu. Komunikujte s partnerom a skúste mu veriť.

Peniaze a práca

Máte možno rozrobených veľa vecí a všetky je potrebné s rovnakou dôležitosťou dokončiť. Je ešte čas, ale nenechávajte to na poslednú chvíľu. Možné sú hádky v zamestnaní, kvôli strkaniu nosa do cudzích záležitostí. Pozor, je to možné z oboch strán, preto buďte opatrní aj na svoj verbálny prejav.

Krása

Pozerajte na svet triezvymi očami. Nepríjemnosti, ktoré sa niekedy stanú v medziľudských vzťahoch, môžu vyvolať alergiu aj na tele. Pozorujte sa. Pri jej prvých príznakoch si dajte očistnú diétu a tiež riešte konštruktívne nezrovnalosti medzi vami a inými ľuďmi. 

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti sa vám budú núkať možnosti z každej strany – nemusíte každému vyhovieť – môžete si ponuky vyselektovať. Záleží len na vás, kde a komu (a najmä – za koľko!) venujete svoju energiu. Buďte spokojní, finančne a pracovne sa vám bude dlhodobo dariť, ale nezabudnite ani na oddych a na správne rozdelenie si svojho pracovného času.

Zdravie

Pozor na infekčné zápalové choroby – najmä močových ciest a dýchacieho traktu.

Váš oltárik

Na kovový tanierik položíme vyrezávanú tekvičku, predmet so symbolikou pentagramu, bordovú sviečku, a tri bobkové listy. Počas večera Samhainu môžeme jeden z bobkových listov zapáliť a nechať dotlieť. Ďalšie dva bobkové listy zapálime počas nasledujúcich večerov (každý večer jeden).

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Baran február 2021

Február bude prebiehať v duchu pracovných povinností, však Baran valnú väčšinu z nich zvládne s …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *