Horoskop Baran november 2021

Každý Baran by sa mal pripraviť na to, že november vynesie na povrch jeho neústupnosť. Čokoľvek si zaumienite, toho tiež dosiahnete a nebojíte sa kvôli tomu ísť ani cez mŕtvoly. Pokiaľ si však nebudete dávať pozor, mohli by ste takýmto správaním ublížiť niekomu, na kom vám veľmi záleží.November sľubuje baranom opäť zvýšenú aktivitu v zamestnaní. Tento krát už však máte nadhľad a ste pánom svojho času. Preto týmito dňami sa prenesiete bez najmenších problémov. Vaša šikovnosť môže dokonca pritiahnuť pozornosť nadriadených. Vo vzťahoch sa môžu objaviť drobné nezhody. Rozhodne sa však nejedná o nič fatálneho.
Horoskop november 2021 Baran podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Nestabilita vo vzťahu je častá. Pokiaľ sa rozchádzate s partnerom v názoroch, pouvažujte, či nie je čas pozmeniť na danú vec svoj náhľad. Možno však treba prekonať určitú nerozhodnosť a vydať sa tam, kde ste ešte neboli. Ak to teraz nejde, pozmeňte aspoň niečo vo vašom byte! Pozorujte, aké zmeny napríklad nastali, keď ste obliekli novú posteľnú bielizeň oranžovej či žltej farby.

Peniaze a práca

Mincová karta môže pritiahnuť pohyb peňazí, ale je tu háčik. Stále je potrebné niečo platiť, takže sa nedá veľmi vyskakovať. Z psychologického hľadiska je dobré hľadať súvislosti medzi udalosťami, ktoré sa vám dejú a vyvodiť z toho dôsledky. Zorganizujte si správne prácu i oddychové činnosti. Napríklad, nejedzte len tak úchytkom, ale aj v práci si pekne prestrite a pokojne sa najedzte.

Krása

Chce to asi zmenu jedálneho lístka a nástup zdravšieho spôsobu života. Nerovnováha v príjme a výdaji energií prináša nielen kilá navyše, ale aj problémy s psychikou, nakoniec aj s kĺbmi. Zamyslíte sa alebo ešte lepšie, píšte si, koľko toho denne zjete a po týždni si vyhodnoťte výsledky. 

Kariéra a financie

V pracovnej oblasti sa vám bude naďalej výborne dariť. Skôr nebudete stíhať doriešiť staré záležitosti a budú sa ukazovať stále nové výzvy. Nepreceňujte váš organizmus, nevyčerpávajte sa, nezabúdajte ani na rodinu. Treba si urobiť len správny harmonogram a viac sa spoliehať na vašich najbližších spolupracovníkov. Do začiatku decembra si poupratujte pracovný stôl – budúci rok bude vynikajúci na nové projekty, aj na možnosti väčších finančných zárobkov.

Zdravie

Dávajte si pozor na vyčerpanosť, pitný režim, doprajte si dostatok spánku. Môžu sa ukázať aj kožné alergie.

Baran na mesiac november a kúzlo so sviečkou: Láska

Ak máte pocit, že vo vašom živote chýba láska, zapáľte si ružovú a bielu sviečku.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Baran august 2021

V poslednom letnom mesiaci vám v žilách bude kolovať veľa fyzickej i duševnej energie. Vďaka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *