Horoskop Baran marec 2021

Prvý jarný mesiac, marec, bude pre Baranov znamenať upokojenie v pracovnej sfére života. Starostí ubudne a vy sa tak budete môcť sústrediť napríklad na rodinu, kde vás možno zaskočí horúca novinka. Baran by sa mal obzvlášť zamerať na svoju intuíciu, ktorá bude pracovať na plné obrátky. Každý baran môže v marci očakávať pozitívnu energiu. Dariť sa vám bude na všetkých frontoch. Užijete si napríklad harmóniu v rodine. Vzťahy v nej budú veľmi ústretové, a prostredie bude vhodné i pre rozriešenie závažnejších tém. Nenechajte sa však príliš ovplyvniť ostatnými. Za svojimi názormi by ste si mali pevne stáť.k30.3.
Toto obdobie najlepšie zužitkujete v kariére. Túžba po materiálnom úspechu či postavenie a uznanie sú pre vás veľmi dôležité a ich vidina vás vo vašej snahe veľmi motivuje. Disponovať môžete tiež vysokou sebakontrolou a riadiacimi schopnosťami. Pokiaľ ide o relax, nevyhľadávate práve čas strávený v spoločnosti, ale výborne si odpočiniete napríklad pri jóge či dychových cvičeniach. V tomto období si budete veľmi ceniť svojich priateľov, rodinu, alebo všeobecne ľudí, ktorí sú k vám lojálni. Za nich vám potom nebude robiť žiadny problém bojovať. Vaše morálne vedomie je v týchto dňoch veľmi vysoké. Preto vás pohľad na netoleranciu či nespravodlivosť zrejme veľmi naštve. Sami zastávate pokrokové názory a vyznačuje sa spravidla veľmi dobrými organizačnými schopnosťami.
Horoskop marec 2021 Baran podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Poháre alebo čaše predstavujú v tarote citovú oblasť, v ktorej hľadá naplnenie snáď každý človek, a to mladý či starý. Kto sníval o stretnutí s priateľmi alebo s rodinou, tomu by sa to malo podariť. Netreba však sedieť s rukami v lone! Dni sú už priaznivé na stretnutie v prírode, či doma pri pohári niečoho príjemného.

Peniaze a práca

Pokiaľ ste sa v minulosti snažili a dali ste do svojej činnosti cit pre spravodlivosť a zachovali čestnosť, prichádza úspech. Nemajte však veľké oči a buďte trpezliví, pokiaľ vám všetko nevychádza hneď na prvý šup. Pri dostatku dobrej vôle, sa možno teraz zmierite aj s vašimi nepriateľmi. Dokonca si s nimi možno vypijete pohár dobre oroseného piva alebo šálky čaju.

Krása

Naplnenie v citovej oblasti sa odrazí vždy aj na zdraví človeka. Skúsenosť viacerých ľudí to potvrdzuje. Prečo tomu neveriť? Veď všetko začína v hlave a pokojnom láskavom srdci. Skúste vysielať do svojho okolia lásku a zožnete jej ešte viac. Jedzte však striedmejšie, obmedzujte mastné a sladké jedlá. 

Láska

Nezadaní Barani, onedlho sa blíži obdobie vašich narodenín a vy, ktorí ste sami, môžete sa cítiť frustrovaní a precítení, že sa už na poli lásky nič nedeje. Vedzte však, že nečakane sa vám môže ozvať niekto z minulosti, na koho ste už možno aj dávno zabudli. Tento človek vás požiada o stretnutie, bude vyžarovať silnú energiu a prejaví vám vášeň v tom zmysle, že pochopíte, že na vás vlastne nikdy nezabudol. Aj jeho fyzická zmena bude pre vás pozitívne prekvapivá a ani neviete ako, začnete prežívať hlbokú lásku, ktorá môže vyústiť do hlbokého vzťahu. Zadaní Barani, vy, ktorí žijete v nefungujúcich vzťahoch, je čas všetko prehodnotiť. Ak máte pocit, že sa vo vzťahu dusíte a nemáte v ňom energiu, je čas z toho vycúvať a posunúť sa ďalej. Je to len na vás, ale hviezdy vám budú priať k vašim životným zmenám. Tí, ktorí žijú v šťastnom vzťahu, si zase uvedomia, akú má ich partner trpezlivosť a prestanú to brať ako samozrejmosť, že je pri nich oddaný človek, ktorý s nimi rieši denno-denne každú maličkosť.

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti v tomto mesiaci musíte byť energeticky pripravení na nové výzvy. Preto uzavrite všetko, s čím nie ste spokojní vo svojom profesionálnom živote. Po vašich narodeninách sa roztrhne vrece s novými pracovnými príležitosťami, alebo s možnosťami začať podnikať v niečom, čo vás baví. Nezabudnite sa bez strachu ohodnotiť – tento rok by mal byť pre vás hojný na možnosti finančného prísunu.

Zdravie

Môžu vás dobehnúť stravovacie návyky, či skôr zlozvyky pani Zimy. J U niektorých môže hroziť nábeh na reflux. Odporúčala by som jemný detox a jedálniček si upraviť podľa krvnej skupiny.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Baran august 2021

V poslednom letnom mesiaci vám v žilách bude kolovať veľa fyzickej i duševnej energie. Vďaka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *