Horoskop Baran máj 2021

Nastupujúca máj vo vás vyvolá potrebu načúvať svojmu srdcu a svoju energiu budete investovať do vzťahov s rodinou a partnerom. Baran sa bude cítiť ako ryba vo vode v spoločnosti, kde sa mu dostane zábavy a žartovania. Mimo to vás sprevádza trpezlivosť, s ktorou zvládnete každý plán dotiahnuť do konca. Máj sa odohraje v znamení kariéry. Baranovi je tak jasné, že osobné vzťahy budú musieť aspoň na chvíľu ustúpiť do pozadia. V dlhodobých vzťahoch sa rozhodne nemáte čoho obávať. Váš partner bude chápavý, dokonca môžete očakávať podporu. V čerstvých vzťahoch však táto absencia pozornosti môže znamenať aj problémy.
Horoskop máj 2021 Baran podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Karta je veľmi príjemná, mali by ste sa dočkať krásnych chvíľ v partnerstve!
Dvorné karty, vyjadrujú vo výklade aj osoby, ktoré sú alebo možno prídu do nášho života. Niekedy však aj nás samých. Nastavujú svojim spôsobom človeku zrkadlo. Pozrite sa teda v prvom rade na seba, koľko lásky dávate, až potom posúďte, koľko jej dostávate od partnera. Pokiaľ vám niečo vytkne, nevracajte mu kritické slová! Zahrňte ho porozumením a láskou.

Peniaze a práca

Spájajte ľudí láskou i v pracovnej oblasti. Pokiaľ dáte do svojho prejavu viac jemnosti, nebudete pozerať často do minulosti, úspech bude na dosah ruky. Predstavte si svojich opozičníkov ako ľudí, ktorí majú tiež svoj súkromný život a prekonávajú úspešne, inokedy neúspešne svoje osobné problémy.

Krása

Chodievajte do prírody, k rieke či do plavární. Častejšie buďte spolu ako doteraz. Za odmenu dostanete viac harmónie do života. Ľudia žijúci v dvojici žijú väčšinou dlhšie ako tí, ktorí sú sami. Vzťah a láska sa však pestujú. Vykvitne vám ruža lásky, a tým sa vám zlepší aj zdravie.

Láska

Nezadaní Barani, v tomto čase by ste už mali mať uzatvorenú minulosť a vnútorne ste už vysporiadaní s nefungujúcimi vzťahmi, ktoré ste uťali. Vo vašej duši by mal zavládnuť pokoj a sebaistota a táto vaša energia by nečakane mala pritiahnuť k vám osobu, ktorú môžete stretnúť na pracovnej pôde, alebo na vašich cestách. Zo sympatií a pomalého spoznávania by to mohlo vzplanúť do lásky a vášne. Môže sa vytvoriť aj dlhotrvajúci a dobre fungujúci zväzok.
Zadaní Barani, skúste vo vzťahu trošku vypnúť, neriešiť stále len to, čo nie je… Snažte sa sústrediť aj na pozitíva vášho partnera a vo vašom príbytku spolu s ním vytvoriť oázu pokoja a pohody. Po večeroch, pri dobrom vínku, skúste viesť dlhé rozhovory o tom, ako by sa mohli problémy riešiť, prejaviť mu vašu spolupatričnosť a záujem a plánovať napríklad letné aktivity. Vedzte, že toto správanie padne na úrodnú pôdu a vo vašom vzťahu znova zavládne harmónia, pokoj a romantika.

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti, keď máte pocit, že sa okolnosti okolo vás trochu zasekli, nemusíte chytať paniku! Treba len v pokoji vyčkať na možnosti, ktoré sa vám onedlho otvoria a vy musíte byť pripravení rýchlo reagovať na nové pracovné ponuky, možnosti, ktoré sa môžu otvárať aj v zahraničí. Nevytvárajte si sami sebe prekážky, chopte sa nových príležitostí – prinesú vám zmenu, lepšie možnosti sebarealizácie a finančný prínos.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Baran február 2022

Február bude prebiehať v duchu pracovných povinností, však Baran valnú väčšinu z nich zvládne s …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *