Horoskop Baran jún 2021

Už od začiatku leta bude Baran ochromený túžbou po nových zážitkoch, a tak neodmietne jedinú príležitosť na cestovaniu alebo letnému flirtu. Jún bude súčasne veľmi emotívnym obdobím, preto si dajte pozor, aby ste si názory druhých nebrali príliš osobne, najmä potom kritiku. Radšej sa zamerajte na fakty. V zamestnaní sa podľa horoskopu v júny objavia ťažkosti. O dovolenke si tak zatiaľ môžete len snívať. Do hektického tempa práce sa tento mesiac Baranom zamieša taktiež nový človek, možno potenciálny partner. Vášmu egu pozornosť robí veľmi dobre. Dôkladne však zvážte, či tento človek stojí za všetky tie ťažkosti, ktoré so sebou môže prinášať.<< Baran máj
Horoskop jún 2021 Baran podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Diplomacia je vo vzťahu potrebná. Dajte si pozor na jazyk. Pozor na neuvážené kroky. Tam kde sa spomína princ, cítime mužskú silu. Dovoľte ľuďom vo vašom okolí, aby si povedali svoj názor. Dokonca treba prijať aj ten, ktorý majú oni o vás. Veru, často ho nevieme prijať ani od najbližšieho človeka.

Peniaze a práca

Nápor práce by ste mali zvládnuť hravo. Neprepínajte sa však celý mesiac. Využite voľné chvíle pre oddych a zábavu. Pokojný a zrelaxovaný človek je rozhľadený a práca mu ide lepšie. Dvorná karta vo výklade znamená niekedy aj inú osobu spomínaných vlastností, ktorá vám pomôže. V tomto prípade pozitívnou a vzdušnou energiou, ktorú treba prijať.

Krása

V minulosti ste si toho užili dosť, ale zvládli ste to bravúrne. Treba si však dať pozor, aby ste sa nerozčuľovali, pokiaľ nebude vždy všetko podľa vašich predstáv. Prebytočnú energiu si vybite nejakým akčným športom. Začnite lúštiť krížovky, udržuje to dobrú pamäť. 

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti koncom mája nevychádzali veci úplne podľa vašich predstáv. Nesmiete sa začať obviňovať a prepadať panike. V júni by ste možno mali načerpať trochu síl a energie a najneskôr od letného slnovratu (21. jún) vám nečakane a veľmi rýchlo prídu pracovné ponuky, ktoré zase naplnia váš mešec.

Zdravie

Dávajte si pozor na pohybové ústrojenstvo, bolesti v kolenách. Sú vyvolané reumatickými zápalmi, ktoré spôsobuje dlhodobá zima, vlhko a váš vnútorný nepokoj.

Baran na mesiac jún – váš amulet

Bronzový alebo medený kruh, na ktorom je vyrytý znak pentagramu. Môžete ho nosiť pri sebe, alebo si ho dať počas letného slnovratu na koženú šnúrku a priviazať okolo krku.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Baran august 2021

V poslednom letnom mesiaci vám v žilách bude kolovať veľa fyzickej i duševnej energie. Vďaka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *