Horoskop Baran júl 2021

Hoci so sebou júnovú citlivosť prinesie aj júl, vy sa svojou zraniteľnosť radšej rozhodnete skrývať. Svoje hlboké city radšej využijete k tomu, aby ste svoju drahú polovičku zahrnuli láskou a nehou. Baran pod vplyvom Slnka v Levovi zatúži po bohatstve, čo mu dodá potrebnú energiu na plnenie vytýčených cieľov. S príchodom polovice roku sa konečne situácia otočí k lepšiemu a to o stoosemdesiat stupňov. Problémy, ktoré pred tým vznikli v zamestnaní, sú zažehnané a vy sa tak opäť môžete venovať tomu, čo vás baví. Vyrazte napríklad do prírody, užívajte si slobodu. Pozitívnu energiu môžu Barani v júli očakávať taktiež vo vzťahoch.e2.7.
V tomto období by vaša energia mala smerovať hlavne k vašim blízkym alebo k domovu – čiže k zázemiu, ktoré spoločne vytvárate. V týchto dňoch sa tiež najviac prejavia vaše ochranárske sklony. V stresových situáciách sa zrejme uchýlite k obrannému postoju. Ak emócie budete dusiť v sebe, môže to viesť až k horkosti a nepodloženej zlobe. Toto obdobie prináša veľa fyzickej energie, ale aj pevné duševné zdravie. S bežnými dennými problémami sa tak teraz dokážete vysporiadať hravo. S vašou šikovnosťou však prichádza potreba uznania vašej osoby. Tu je treba spozornieť, pretože tu už môže dochádzať ku konfliktu. Sebavedomie vám rozhodne nechýba, avšak na druhej strane niekedy vám môže chýbať zdravá sebakritickosť.
Horoskop júl 2021 Baran podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Vo vzťahu môže dôjsť k pokusu o dosiahnutie moci, ako cieľa. V láske je však cieľom niečo iné. Pokiaľ máte silného a nepokojného partnera, bude to u vás škrípať. Uvedomte si, že pokojnou cestou sa vyrieši všetko lepšie. Pri vašom znamení je tiež niekedy dobre držať sa pravidla, ktoré hovorí, že múdrejší ustúpi. Voľní môžu stretnúť nového partnera, ktorý si vie dobre zarobiť peniaze, a je pevnými nohami na zemi.

Peniaze a práca

Zemský živel diskovej karty by mohol spoľahlivo ovplyvniť vašu kariéru a výplatnú pásku. Rytieri svojou jazdou na koni, prinášajú novú energiu do práce. Môžete začať niečo nové v práci, alebo dokonca po zrelom úsudku začať samostatne podnikať. Aj tu však pozor na nekompromisné presadzovanie svojich cieľov.

Krása

Získať moc nad sebou samým je niekedy poriadna fuška! Urobte to nekompromisne. Diskový rytier väčšinou prináša pozitívne správy, nech vám teda prinesie len tie najlepšie. Jedzte veľa ovocia a zeleniny a pite dosť vody. Radi si zajete cukrovinky? Viete, že konzumácia sladkostí spôsobuje nadúvanie a zápchu? 

Láska

Barani, v tomto mesiaci mnohí z vás pocítia zvláštnu vyrovnanosť a možno práve kvôli tomu získate pocit, že ste porozumeli zákonom vesmíru. Budete pôsobiť vyrovnane a súčasne bezprostredne a nespútane, čo na mnohých ľudí môže pôsobiť veľmi príťažlivo. Samozrejme, že takýmto spôsobom prilákate k sebe ďalších podobne naladených ľudí. Pokiaľ žijete v partnerstve, dajte si pozor, aby táto vaša uvoľnenosť a chuť zabávať sa nezačala liezť vášmu partnerovi na nervy. Vtedy je čas zamyslieť sa nad tým, čo je pre nás dôležitejšie – naša voľnosť a slobodomyseľnosť, alebo istoty, ktoré nám ponúka partnerský život? Ak si to ujasníte, bude vám tento mesiac v láske priať. Samozrejme, za predpokladu, že svojej láske budete hovoriť vždy len pravdu. Ak je to možné, vyberte sa v tomto mesiaci na dovolenku. Mimochodom, dávajte si pozor: Je veľmi pravdepodobné, že vo vašej blízkosti sa pohybuje energetický upír!

Financie a kariéra

Neberte si na svoje plecia viac ako unesiete a nemíňajte peniaze na zbytočnosti – ľahko by ste sa mohli dostať do finančnej krízy. Konečne sa však blýska aj na lepšie časy a že vaše projekty, ktorým sa doteraz nedarilo, začínajú dávať zmysel! Môžete začať smelo plánovať – minca sa začína obracať a vám sa bude dariť!

Zdravie

Dávajte si pozor na to, čo jete a jedzte najmä ľahšie stráviteľné jedlá, popíjajte bylinkové čaje. Ak sa chystáte na dovolenku, či na víkend, nikdy si nezabudnite pribaliť do batožiny lekárničku s najnutnejšími liekmi. Vo vašom prípade určite nezabudnite na lieky proti hnačke a na trávenie – práve takéto problémy by vás totiž mohli počas leta potrápiť.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Baran august 2021

V poslednom letnom mesiaci vám v žilách bude kolovať veľa fyzickej i duševnej energie. Vďaka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *