Horoskop Baran január 2022

Január prinesie narodeným v tomto znamení veľa zaujímavých skúseností, a to hlavne v oblasti kariéry, kde bude Baran prekypovať nevšednými nápadmi. Využite ich vo svoj prospech a vaše úsilie sa vám v budúcnosti oplatí. Z hľadiska vzťahov sa Baran môže tešiť na pokojné a pohodové chvíle s tými najbližšími. Január sľubuje Baranom plodné obdobie. Stačí si správne rozvrhnúť sily. Vaše morálne aspekty navyše budú veľmi silné, čo zaručuje čestné jednanie v akejkoľvek situácii. Aj preto za vami budú chodiť ľudia pre úprimnú radu. Aj keď máte veľa práce, neodmietajte ich. Vaša láskavosť sa vám neskôr niekoľkokrát násobne vráti.
Horoskop január 2022 Baran podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Táto príjemná karta poukazuje na možnosť zmeny v partnerstve, niekedy aj sťahovanie a bývanie spolu bez sobáša. Dnes je to bežná vec. Zamerajte sa aj na zmenu nábytku, alebo jeho premiestnenie. Nové usporiadanie bytu zmení energetické vibrácie v priestore a následne sa dejú malé zázraky! Do zóny partnerstva si môžete dať vašu spoločnú fotografiu, alebo sošku objímajúcich sa zaľúbencov.

Peniaze a práca

Prostredie v zamestnaní, kde trávime aspoň osem hodín denne, vplýva na našu výkonnosť. Preto sa poobzerajte okolo seba. Ako to vyzerá na vašom pracovisku? Povyhadzujte staré, nepotrebné papiere a vymažte maily, ktoré už nemienite otvárať, ak ste to už dávno nespravili. Prídu nové, inšpiratívne myšlienky i správy a s nimi aj nové peniaze do firmy.

Krása

Obmedzte konzumovanie sladkostí a živočíšnych tukov. Viete už dávno, ktoré jedlo škodí vášmu telu. Hoci už máte svoje roky, každom veku sa dá urobiť niečo pre svoje telo. Jedzte je dostatok zeleniny i ovocia. Pite ovocné šťavy, najlepšie čerstvo vylisované a jedzte prevažne zeleninové jedlá.

Prognóza na rok 2022

Už od januára budete pociťovať svoju vnútornú silu a energiu sa zastabilizovať, čo je pre vaše znamenie veľmi dôležité. Vaša planéta Mars vás podporí, a to najmä v pracovnej a finančnej oblasti. Dostanete šance, kde sa nebudete musieť prispôsobovať a môžete realizovať v tejto oblasti to, o čom ste možno len dlhé roky snívali, či plánovali… Podmienky sa vám budú ľahšie otvárať, budete stretávať tých správnych ľudí, ktorí vás posunú a možno medzi nimi nájdete i takých, ktorým ste v minulosti pomohli vy a oni na to nezabudli. V tomto roku si môžete smelo udávať vaše finančné podmienky podľa vašich predstáv. Rok 2022 vám otvorí truhlicu možností a financií. Vo vzťahoch to môže byť trochu komplikovanejšie. Nevracajte sa do starých lások, ktoré ste uzavreli. Ak žijete v trvalom zväzku, skúste na ňom popracovať, oživiť ho – najmä ak máte maloleté deti. Veľmi dobrý čas na zmenu bývania. Tí, ktorí ste single, do jesenného obdobia karty ukazujú len krátkodobé voľné vzťahy, ale vás tá sloboda nebude zaťažovať. Bude vám priať v tom, aby ste si naplnili váš kalich želaní a všetkého toho, čo ste si doteraz priali (cestovanie, objavovanie nových miest, nasávanie nových poznatkov a venovanie sa duchovnému rastu). Záujem opačného pohlavia bude čulý, ale bude záležať na vás, či sa v tomto období budete chcieť viazať. Pokiaľ ide o zdravie, dávajte si pozor na chrbticu, pohybový aparát a zápalové ochorenia.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Baran február 2021

Február bude prebiehať v duchu pracovných povinností, však Baran valnú väčšinu z nich zvládne s …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *